Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Graham99

Zmiany? w jaki sposób?

Polecane posty

Długo czytam różne fora i w końcu postanowiłem sam coś napisać, ponieważ moja frustracja sięgnęła zenitu i szczerze powiedziawszy mam już dość... Zajmuję się projektowaniem wszelkich instalacji od ogrzewania po sieci kanalizacyjne wodne cieplne oraz kotłownie i węzły w 2d 3d BiM itd itp... Pracuję 8h jako projektant w jednym z miejskich przedsiębiorstw produkujących ciepło, po pracy jadę do biura projektowego w którym dorabiam średnio 4h plus coś po powrocie do domu, wolny czas czyli weekendy to studia albo szkolenia/kursy od których to już mi się szuflada nie zamyka. Przychodzi koniec miesiąca i dylemat bo na koncie pojawia się w porywach 2500zł za 12 godzin pracy które trzeba przeznaczyć na życie, rodzinę, zainwestowanie w siebie, studia, odłożyć na własne wymarzone cztery kąty, wakacje - a tak naprawdę wystarcza na studia i życie a właściwie wegetację. Narzekanie jak u osób nic nie robiących i czekających na mannę z nieba... Jak można to zmienić? Wysyłać cv co równa się z traceniem niepotrzebnie czasu bo i tak nikt więcej nie chce zaproponować. Macie pomysł jak można znaleźć pracę lepiej płatną? Albo pomyśl jak wyjechać za granicę i pracować w zawodzie? Czy w wieku 27 lat warto się przebranżawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×