Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Dzień dobry, na wadze 300 gramów więcej niż w tamtym tygodniu. Raczej dlatego, że zbliża się @, ale kto wie. Koniec ze słodyczami! Tylko pilnowanie się! Do końca lutego chciałabym zobaczyć na wadze 66 kilo, a luty to, jak wiadomo, krótki miesiąc! ;) Dziś kompletuję papiery w związku z moim wyjazdem służbowym do USA. Jestem bardzo podekscytowana, ale z drugiej strony całą tę papierologię najchętniej bym komuś po prostu zleciła... Mam nadzieję, że na zdjęciach będę szczupła i piękna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej.Melduje się i ja.Dzis zaczynam 4 dzień sb.Tak jak pisałam ważenie po 7 dniach diety zwłaszcza ze zaczynam @ wiec mimo początku miesiąca nie ma co się ważyć. Wczoraj ugotowałam "bigos" z kapusty podsmażonego kurczaka z dodatkiem kurczaka wędzonego niby nienajgorszy,zobaczę jak będzie wchodził:) Dziś na wieczór tez planuje fitness-jestem zadowolona ze zaczęłam tam chodzić, zaraz minie 3 miesiąc a nie mogłam się zebrać z 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Fiale dziękuje ale naprawde nie jest ciężko- jedynie czego mi brakuje to owoców oby do poniedziałku- zaplanowałam sobie jabłko albo grejfrut. Mam nadzieje,że uda mi sie pomału wprowadzać produkty a nie wszystko na raz. Meliska podziwiam za ćwiczenia na 1 fazie -ja zacznę od poniedziałku ale jakies dywanówki , hula hop, orbi. Przy moim siedzącym trybie zycia myslę ,że na poczatek wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Paprotko zbieram szczekę z podłogi- ciężka praca popłaca - 6 kg schudłaś w miesiąc??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basii
Paprotka, brawo!!!! 5 cm w biodrach to jest bardzo dużo! Pięknie, na prawdę. Trzymaj tak dalej, a już niedługo będziesz smukła jak marzenie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki,sama nie moge uwierzyc. Na dodatek mam wrazenie ze czasem rano i po cwiczeniach czuje sie jak na haju i nie wiem czy to dobrze czy zle. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak duzo skoro jadlam w sunie narmolnie tylko bez slono/slodkich przekasek i obzerania sie na noc. Ale np jadlam czekolade tak z 3 kostki jadlam ciasto,ale np rano zamiast sniadania no fakt jeden raz ale bylo.l,i raz przeciez twn wieczor obzarstwa byl... Mialam w sobie duzo wody i cellulit na ramionach zszedl mi caly i na udach o polowe sie zmniejszyl,spada mi tez zareczynowy pierscionek i musze go nosic cprzycisniety obraczka. Ale i tak w pelni zadowola bede jak sie wcisne w spodnie w rozmiarze 38 bo naprawde mam szerokie biodra i tylek w porownaniu z gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..u mnie miesiąc minie 4.02 ..i wtedy się zważę i pomierzę..juz nie mogę doczekać się kiedy będzie ciepło by wybrac się na działkę a tam pracy ze ho ho..będzie gdzie spalac dodatkowo tłuszczyk )))) zostalo 5 miesięcy do lata i chciałabym by bylo 20kg mniej)))) to takie marzenie ...a dzisiejsze by trzymać się jak do tej pory))))miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko jestem pod wrażeniem- super wynik:) Gratulacje dla wszystkich koleżanek... walczymy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaczuch
Super wyniki.Barwa dla a każdej z Was z osobna . Najważniejsze, że każda się stara coś robi dla siebie!!!! BRAWO WY!! kkkaczucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super wyniki!!!! Ja przy was wychodze najslabiej ale to yylko mnie umacnia ze mozna schudnac. Bede was gonic. Ja dzis dzien zaczelam wczesnie. Smiadsnie o 8 zaliczone tetaz na szybko poltorej kanapki no i do obiadu gdzis tak kolo 17. Miedzy czasie owoce. No i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCudu
Dziewczyny Wasze spadki doprawdy motywują aż żal ze dopiero zaczynam! Paprotko jesteś mistrzynią! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzis mam problem ,,zjadlam 1 sniadanie no i 2 sniadanie i ciagle glodna a jem tyle samo co zawsze ...obiad o 15 to jeszcze troche czasu a w mojej glowie tyko jedzenie no i brzuch tez sie dopomina ,woda nie pomaga (((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia wiem co przezywasz, mialam tak wczoraj. A wode pijesz zimna? Bo ja pije ciepla i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiale pije wode w temp. pokojowej..wsiadlam na rowej i 30 min pojechalam .. oj czuje ze dzis nielatwo bedzie ((( nie chce jesc miedzy posilkami ... na obiad wiecej zjem warzyw moze dzis jakos dam rade ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
elcia a ile posiłków jesz i w jakich godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia sprobuj z ta cieplejsza woda, mi pomaga. Mam kolezanke ktora duzo schudla, i na diecie w momentach kryzysu zajadala sie kalarepa, ma bardzo malo kalorii i zapycha, moze sprobujesz? zjadlam bulke z metka lososiowa,serem i szczypiorkiem, dobre to bylo. Na podwieczorek mam jablko, a na obiad dzis powtorka z wczoraj czyli zurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Witajcie laski fajnie że idziecie do przodu! Tak trzymać a osiągnięcie swój cel.U mnie też ruszyło i dobrze bo długo stałam w miejscu.Melduje że basen zaliczony i dietowo też się trzymam -co 3 godz.jem po mało.Bardzo czekam na wiosnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko a liczysz kalorie? przepraszam, moze juz Ciebie pytalam ale jest na stu tyle i tyel wpisow ze nie moge sobie przypomniec... z gory dziekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Fiale nie liczę kalorii bo nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja :) tzn, na oko troche patrze, bo na przyklad jak jem normalne posilki to chce sie troche orientowac zeby nie przesadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczyny! Ja teraz jestem trochę zajęta i nie zaglądam tu ale trzymam sie swoich postanowień. Trzymam za was kciuki mam nadzieje ze każda z nas osiągnie swój cel w lutym ja bym bardzo chciała 2kg zrzucić oby sie udało. Sa ferie wiec nie chodzę na fitness ale basen z dzieckiem jutro czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Fiale wybieram produkty które są mniej kaloryczne. Jutro tez idę na basen. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czanka, powodzenia, uda sie nam wszystkim :) Ja juz po żurku, dzień zaliczony na 100% 3.5 l wody i około 1600 kalorii. Dziewczyny czuje luzy w spodniach! Idę sie peelingowac i smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Gratuluje Jakobina ,Paprotka,Pola "zgłoszonych spadków i pozostałym które jeszcze mir zgłosiły sukcesu.Aha i tym które mimo prób walki na razie bez sukcesu (np.ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCudu
Drugi dzień diety zaliczony na plus:) Dzidziuś ululany więc biorę się za jakieś skromne cwiczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien przetrwalam)) oby jutro nie byl taki sam )) Fiale jadam 5 posilkow dzinnie nieraz cztery i nigdy nie czulam sie tak glodna jak dzis . ja nie mam specjalnej diety jadam wszystko ale mniej , slodczy niee jadam ))))dzis znalazlam sobie zajecie w domku i pomoglo ....sprzatanie generalne lekartwem na glod))))...milej nockii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis @ okropienstwo. Caly dzien sie trzymalam dzielnie a od 18 poplynelam. Najgorszy dzien w tym roku jesli chodzi o diete. Az szkoda gadac. Jutro biore sie w garsc. Dzis chcialam sobie kupic spodnie oczywiscie nie znalazlam na siebie rozmiaru i chyba to mnie zabilo. Musze schudnac bo inaczej nie bede miala w czym chodzic. Tak sie chcialam wyzalic. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie po to szukałam forum do odchudzania, żeby ktoś postronny szczerze powiedział co myśli. Czyli 900 kcal to za mało, hmm dziś pewnie też podobnie wyszło (brakuje mi kolacji w posiłkach), jutro trochę więcej zjem może wezmę dodatkową kanapkę do pracy, obiad jem 18 - 19 więc tej kolacji już mi się nie chce jeść. Dziękuję dziewczyny. A podyplomówki i kurs to nałóg, serio tak myślę. Ja obecnie napaliłam się na kurs, ale jest w Warszawie, ja jestem z Dolnego Śląska i mam 2 małych dzieci i trochę mnie się to daleko wydaje, a ja jeszcze z nieodciętą pępowiną i tak biję się z myślami już tydzień. Nie mogę przez to zasnąć wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×