Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Wlasnie bieganie nie jest dla wszystkich najpierw trzeba zbudowac troche miesni i zgubic troche wagi bo stawy wysiada i wtedy wszelkie sporty pojda w odstawke na jakis czas ale ja biegam mialam tydzien przerwy przez kontuzje wlasnie ale dalam rade i wczoraj znowu wystartlwalam. I zaluje ze przez rok placilam za silownie zamiast biegab bo teraz juz bym pewnie byla szczuplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Eweline jak tam po kijkach? Ja własnie wróciłam-było super a teraz wskakuje na platforme wytrzaśc tłuszcz. Dzis na obiadek bedzie makaron razowy ze szpinakiem i suszonymi pomidorami mniami- a u Was co dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HGDHDFXGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JKHFHSG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
HEJ! Jem drugie śniadanie:2 jajka+sałatka z pomidora i szczypiorku z kefirkiem.Chodzę na fitnes basenowy.Nie poddaję się.POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
czesc dziewczyny. jak ja jem slodkie, nawet malutko to mi waga stoi. wiec przemyslalam sobie, stwierdzilam ze wazniejsze jest dla mnie zeby byc szczupla i odstawilam CALKOWICIE slodycze. i zaczela waga spadac, pomalutku, bo jem normalnie poza tym. Jakobinko ja biore blonnik witalny codziennie i pomaga, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
A ja nie jem w ogóle słodyczy i nic. Jestem beznadziejnym przypadkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Edziaaaaa nie może tak mówić. Jak dietkujesz to waga w końcu ruszy. Jestem pewna. Ja jem więcej warzyw, mięso robię na parze, ale kotlet na oleju też mi się zdarza. Bardzo mało się ruszam- bo nie mogę a waga spadła przez miesiąc o 5 kg. Jem tylko razowy chleb - nie jem wcale białego pieczywa. I na razie daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia podaj prosze swoja wage, wzrost i wiek fiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
No tak, będę czekać aż ruszy, bo nie mam innego wyboru. :p Ale spokojnie, nie przejmuję się zanadto, tylko po prostu narzekam :p Moje dane są w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazja
Hej dziewczyny, dołączam do Was. Mam zalecenie od lekarza ze musze schudnąć żeby rozpocząć terapię. Trzymajcie za mnie kciuki minimalnie 20 kg do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basii
Edziaaaa, moja waga też stoi od kilku tygodni. 6 albo 7 nawet. Juz przez chwilkę myślałam że coś drgnęło, ale znowu wróciło do magicznego 59. I dlaczego????? Ile taki przestój może trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Hej Kazja ale ten lekarz tylko kazał Ci schudnąć czy może poradził jak to zrobić- jak co podziel się, jesteśmy otwarte na sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazja
Niestety nie. Poleci tylko basen i powiedział ze do następnej wizyty czyli za dwa miesiące musi widzieć jakieś postepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Och uwielbiam takich doktorów. Musi pani zejsc z tej wagi no tak tylko jak to zrobic samemu w domu z dziecmi i z mezem i z praca. Latwo sie mówi. Ja tez jestem tym przypadkiem co musi schudnac bo inaczej mnie pokroja. No tak tylko niktnie powie jak. Cholera trafia mnie. Przeciez nikt z nas nie zrobil sobie tego specjalnie. Mam dzis dola. Denerwuje mnie to wszystko. Dieta oczywiscie zachowana jak nalezy 1300kcal ale wieczor, piatek i winko biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazja
Ja wiedziałam że muszę schudnąć a jego słowa tylko mnie zmotywowaly wiec jest jakoś plus tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Witam gwiazdeczki! Ja już piję poranną kawkę. Mąż jechał do pracy i bardzo się starał żeby mnie nie obudzić ale mu się nie udało. Nie mogłam już uleżeć i wstałam. Mam na dziś dużo w planach więc zaraz się biorę do działania. Kazja witaj! I powodzenia ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
No Edzia jeśli cieżko Ci jest podać wymiary to ja nie mam zamiaru sie tobą przejmować a chciałam wyliczyć ci zapotrzebowanie Nie chce mi sie szukać tabelki Aaaaa i moim zdaniem ty nie chudniesz bo masz zła dietę Ćwiczenia to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×