Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość Eveline1444
Elka nie byłam wczoraj na kijkach bo byłam po nocy. Do tego spania mało bo trzeba się dziećmi zająć i dopiero dzisiaj będę jako tako funkcjonować. Od rana u mnie pada :( Więc pewnie poćwiczę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dawno mnie nie bylo ale caly czas jestem z wami, moja waga pomalutku spada w dół dzisiaj na wadze 84,8 . Podziwiam was za cwiczenia i ogolnie uprawianie sportu, ale u mnie jedynie kijki wchodzą w grę. Mam dziś urodziny syna szóste, dużo gosci i impreza ale mam nadzieję, ze wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Goscfiale- zapotrzebowanie umiem sobie wyliczyć sama, dziękuj***ardzo Dzieki tez za zlote rady... Ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
No szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak tam sobota? u mnie dietka w porządku. Pierwsza część planu treningowego za mną. Drugą zostawiam na wieczór. Jad dziś na imieniny i mam nadzieję, że nie zgrzeszę słodkościami.... Pozdrawiam i udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazja
Dziękuję karolcia76. Ja narazie odrzuciłam słodycze, niezdrowe przekaski i ogolnie mniej jem. Co drugi dzien skacze na trampolinie, zobaczymy jak będzie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
A ja dziś nie ćwiczyłam ale poszłam do sąsiadki -starszej pani- posprzatać po remoncie. Masakra ledwo żyje taki był syf. Wiadomo z myciem okien- teraz wróciłam i nie wiem jak jutro wstane z łóżka- czuje, że bedą mega zakwasy jak po najlepszej siłowni- nawet jesc mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja wczoraj zaszalalam z butelka wina. Dzis weszlam na wage z ciekawosci ibylo 1.4kg mmniej. No ale zaczelam uzupelniac plyny i waga wrocila do normy. Dzis dieta ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej ja strasznie popłynęłam z dieta dziś i wczoraj.Od jutra powrót na dobre tory bo nadrobię to co schudłam w marcu. Oj,oj dziewczęta chyma nie będziemy miały nowej tabelki.Moze chociaż stopki sobie zrobimy(choć tez nie wiem jak:) Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Hej Tabelka nie ma sensu bo wszyscy znikają non stop Ja sie zwazylam i jest znowu spadek :) 72kg, od sylwestra zgubiłam 7.5 kg :) Weekend dietowo idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetas77
cześć gość file. Super wynik. Zazdroszczę. A ja wczoraj na imieninach u taty nie skysiłam się nawet na mały kawałek ciasta. Jestem z siebie dumna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej laski Fiale gratuluję ! Nigdzie nie znikam ...Jestem ,jestem ...U mnie też spadek o 1,2 kg mały ale jest więc coś rusza....I tak się nie poddam.Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiale no to zaszalalas. Ja mam - 5kg plus minus. Dzis cwiczenia po sniadaniu zaliczone teraz plac zabaw z dzieckiem a ja nasilowni na powietrzu choc ciezkomi to idzie jakos samej sie nie chce. Zaraz pobiegam za mlodym za rowerem. Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie82
Cześć! Dziewczyny, gratuluję spadków :). U mnie po przerzuceniu się na ćwiczenia (interwały) co drugi dzień nastąpił spadek o 1 kg (62 na 61 kg), czyli zeszła trochę opuchlizna mięśni. Myślę, że tak już zostanie. Jeszcze w grudniu ważyłam 3 kg (58 kg) mniej i miałam wielką oponę na brzuchu, a teraz nie ma po niej śladu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Czarna
Witajcie Koleżanki Udało mi się wrócić na dobrą drogę dieta jest ok nawet nie sprawia mi trudności utrzymanie 1400 kal, waga nawet nieco spada. Witam Kazję z nami będzie Ci raźniej ,życzę powodzenia. Elcia 44 chciałabym Cię zachęcić abyś się tak nie izolowała od nas , obawiam się że w samotności zrobisz więcej złego , może powinnaś wyrzucić z siebie chociażby to czym grzeszysz . gdy ja się zaplątałam Dziewczyny zachęciły mnie do pisania i to było dla mnie zbawienne , teraz ja namawiam Cię, pisz nawet gdy Ci nie wychodzi , pamiętaj nie jesteś sama, my tu na Ciebie czekamy i choć mamy różne wyniki , wierzymy że Nam ale i Tobie na pewno się uda. Pozdrawiam Wszystkich na to niedzielne niestety pochmurne popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie82
@Jakobina, @Kazja: Lekarz pierwszego kontaktu ma obowiązek wskazania diety i ćwiczeń, które doprowadzą do spadku wagi. Trzeba się tego domagać! A jeśli sam nie jest w stanie, to musi wystawić skierowanie do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny :) Jeszcze 7 kg i kończę :) Myśle ze zdrowo powinno mi zejść do końca czerwca. Wole wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka86
Hej dawno nie pisalam u mnie kiepsko z dieta jem co popadnie ,pizze 3 razy w tyg i codziennie piwko na dobranoc.Niewiem ile przytylam boje sie wejsc na wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po drugim sniadaniu ktory jednoczesnie jest obiadem. Rosol z domowym makaronem i 3 pierogi. Do 18.00 przerwa. A potem mal koktajl z zielonych warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCudu
Witam niedzielnie:) Wczoraj dzień wolny od ćwiczeń, dziś 40minut rower (cardio, robie mala przerwe od interwalow) i masaż bańka, peeling kawowy i takie tam dla urody. Wczoraj lyknelam piwko wieczorem:/ Fiale przepięknie Ci idzie! Myszko wcale nie mały spadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rrttg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Dziewczyny gratuluję spadków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hgffdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazja
Hej. Tyle że ja się nie leczę w polsce i zalecił mi to lekarz w klinice leczenia niepłodności wiec jest o co walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hjhjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×