Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Dziewczyny u mnie weekend bardzo dobrze :) ten spadek mnie zmotywował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Laski a u mnie super wczorajsze sprzatanie i całotygodniowe treningi i czysta micha i na wadze dzis 68,7 - kolejny kilogram poszedłłłłłłłłł jeszcze 4 kilo i będę zadowolona. Ale juz teraz wygladam o wiele lepiej niż rok temu o wadze 65kg ale bez ćwiczeń -maż myśli,że waże ok 60kg hahhha ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Kazja mimo wszystko uważam ,że dobry lekarz powinien wskazać odpowiedni kierunek ale tak czy inaczej fajnie ,że jestes pomożemy Ci w walce o lepsze zycie i dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Elfka codziennie piwko to złooooo tez to do niedawna praktykowałam a potem sie dziwiłam,że nie ma efektów. Teraz 6 dni ścisłej diety a w niedzielę dyspenza - winko wytrawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elka jesteś niesamowita ! No mi jeszcze 7 kg zostało i będę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja Fiale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Fiale dzieki ale stwierdziłam,że musze się spiąć, bo szkoda mi lata a jak sie postaram to juz w maju bedę fit ale nie tylko ja,bo i Ty i inne laski też- musi sie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazja
U mnie jutro ważenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Elka a jak chcesz sie spiąć? :) Cos dodatkowego ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Czarna
Kajza moja siostrzenica miała taki problem za namową lekarki przeszła na dietę o niskim indeksie glikemicznym po pierwsze bardzo ładnie schudła i zaraz zaszła w ciąże , dietę trzymała aż do urodzenie przez całą ciąże przybyła tylko 4 kg ponieważ cały czas po mały chudła ze swojego sadełka Filipek ma już 3 latka jest słodziutki i zdrowy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Fiale może żle się wyraziłam-spiąć czyli nie odpuszczać i robić to co przez ostatni miesiąc , chudnać kilo na tydzień i na majówkę osiągnę cel- mocno w to wierzę. Jedyne co mogę dodać to marsz z kijkami nie 40 min tylko godzinke-zobaczymy Kazja i jak tam po ważeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej melduję się już po śniadanku.Dzisiaj mam nadzieję uda mi się pójść na aerobic mimo bólu gardła. MUSZĘ pilnować godzin jedzenia bo jak tylko rozjeżdzają się to waga nie spada.Trzymajcie się laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazja
No jest mniej ale liczyłam na więcej ale wiem gdzie mój błąd, za mało wody pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Kazia super oby tak dalej a picie wody jest bardzo ważne- ja pije ok 3l wody z cytrynką i herbatki jeszcze jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazja
No to gratulacje ja pije za dużo kawy, zamiast tej kawy musze pić wodę albo herbatki ziołowe bo z tego co wiem to czarna się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Kazja nie chce Cie martwić ale nie dość ,że się nie liczy to jeszcze odwadnia i trzeba pić jeszcze więcej wtedy wody. Ja kawe pije sporadycznie, ok 2 kawy na tydzień. Przestało padac to zmykam na kijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Witam dziewczyny! moja dietka po weekendzie oprawie ok. Wczoraj po południu robiłam dzieciom gofry i zjadłam dwa - puste bez dodatków ale zeżarłam! Ale dziś już dietowo ok! Do pracy sałatka i dalsze postanowienie - ZERO słodyczy bo następne ważenie coraz bliżej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Ja też mam problem z kawą bo dużo jej piję. Ale jakoś nie umiem sobie odmówić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam )) goscczarna dzieki za slowa wsparcia .. ja nie przerwalam diety ja nadal chudne do dzis mam minus 8 kg ..ale nie jestem z siebie zdowolona nie trzymam sie godzin , za malo pije wod .. i inne .. ale mam haos.. musze sie ogarnac .. ja was czytam , o tez pomaga ..ale obecnie nie bede pisac bo i tez mam duzo spraw do zalatwienia i jak sie u mnie wyciszy zglosze sie ))) jakobinka bez obaw rok bede ))) milego wszystkim ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj zgrzeszyłam dwoma naleśnikami z odrobiną dżemu. Jedyna pociecha to to, że były orkiszowe pełnoziarniste i okupiłam je 20 kilosami na rowerku:). mam nadzieję, że je spaliłam. Poza tym dietka w porządku. Dziś już zaliczyłam 36 min. bieżni w tempie kardio a nawet nieco powyżej tego pułapu. Do usłyszenia i powodzenia w dążeniu do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zmiana str, bo wpisów nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Ja już po treningu a teraz biorę sie za obiad-krem z brokuła i mięsko z indyka. A u Was co na obiad? Laski dajcie sokój 2 suche gofry czy orkiszowe naleśniki to nie grzech, lepiej raz w tygodniu zjesc cos takiego niż rezim a potem rzucic sie na jakieś batony czy fast foody- takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elka 42. Pewnie masz rację ale z drugiej strony na diecie lepiej uważać, że to grzeszek bo jeśli się tak popuszcza i popuszcza to robią się nici z diety. A z rzucaniem się na słodkie bo już język ucieka wiemy gdzie to też prawda i dlatego zjadłam te naleśniki. Żeby się nie rzucać za jaki czas. Były pycha a motywacja do ćwiczeń trochę większa przez ten grzeszek. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u mnie też problem z kawą, choć teraz max 1 małą czarna dziennie, ale wody bardzo mało piję ;( pisałam z dietetykiem, powiedział, że powodem zastoju są prawdopodobnie mało wody i nietrzymanie pór posiłków. Więc muszę się przypilnować, bo faktycznie ostatnio przez pracę pozwalałam sobie na zmiany pór jedzenia. Ale cieszę się, że wiosenne kurtki takie luźniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata33s
Mogę polecić odchudzanie za pomocą herbat Slim Herbal System. Na pewno dużym plusem tutaj jest naturalny skład tych herbatek. Można tam w składzie takie rzeczy jak choćby żeń szeń znaleźć, czy babka lancetowata, mniszek lekarski, także nie faszeruje się organizmu jakąś trucizną, tylko samą naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka86
Ja jadłam naleśniki na obiad stosując diętę od dietetyka.Tylko były to naleśniki z mąki pełnoziarnistej , jadłam je z gorzką czekoladą i bananem i jakoś chudłam. Oczywiscie nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Elfka to właśnie miałam na mysli ,bo za niedługo okaże sie ,że owsianka z bananem to tez grzech. Ja co piatek robie fit racuchy i tez chudne no ale jak takie grzechy maja mobilizowaćdo cwiczeń to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Hej laski Ja robię raz w tygodniu cheat meal i chudnę, powoli ale chudnę, i nie katuje sie Wody pij***ardzo duzo Ogólnie dzień idealny Pola gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×