Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Do dziś Jej kuzynką jesteś ? To noże jakieś kwiatuszki nam opowiesz?To ze pije to wiemy,cukrem pudrem chyba tez nie pogardzi;-) Jak na moje oko to ona raczej dobrze sie nie prowadziła(kiedys widzialam jej zdjecia na fejsie) Raczej przed bliskimi udaje zarobioną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 Bardzo słuszne stwierdzenie. Przyjaźń rodzi się powoli. Ale wiadomo dziewczyny ze gdyby nie you tube, gdyby te paczki nie były otwierane na wizji, to i Brandy niczego by nikomu nie slala. Akurat Brandy jest najbardziej inferesiwna osoba jaka można spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 Bardzo słuszne stwierdzenie. Przyjaźń rodzi się powoli. Ale wiadomo dziewczyny ze gdyby nie you tube, gdyby te paczki nie były otwierane na wizji, to i Brandy niczego by nikomu nie slala. Akurat Brandy jest najbardziej interesowna osoba jaka można spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadnych tajemnic nie zdradzam jaka by nie byla jest moja kuzynka...bronic jej nie bede ale tez nie bede jej oczerniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz tam oczerniac:-p Jak prawda to nie oczernianie a pozatym mnie by bylo wstyd za taka rodzine.ile ona krzywdy przez zazdrosc wyrzadzila niczemu winnym dziewczynom. Oglądam cremedelacreme28 czy jakos tak. Dziewczyna fizyczne przeciwieństwo Brandy.Mentalnie rowniez.Widac że Oni sie kochają nie za cos a pomimo wszystko.Z przyjemnoscią oglada sie takie pozytywne osoby.(Gosia jest chora wiec dlatego taka duza ale mega dystans do siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mówić o oczernianiu jej. Raczej piszemy o tym jaka się okazała być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w to, ze pisze tu jej kuzynka zupełnie nie wierzę. Ale to akurat nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:02 Gosie z Dareckim ogladam juz prawie dwa lata, oni sa niesamowici! I taka Gosia mimo rozmiaru XXXL jest piekna kobieta w porownaniu do szczuplej zapijaczonej Brendi. Zycze Gosi duzo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam Gosi, dziś poogladam. Dość już tego różowego mopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Jasminovaa Barabetka. Przynajmniej mi jest najblizsza mentalnie. Póki co mały kanał, ale robiony z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ma trudny chrakter lubi byc w centrum uwagi i nie znosi krytyki. Wszystko musi byc tak jak ona chce ..ale to juz wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Zerknij :-) z przyjemnoscia ich sie oglada.A Goska to babka z jajem:) Daj znac co myslisz.Jedyny feler ze nie ma codziennie filmikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce Jej osadzac,ale niestety wyglada na taka"nie grzeczna,nienormalna"dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka tutaj?nie wierzę w ten kit. Wiesz ze Aga tu wchodzi i czyta po co jej rodzinę mieszasz w to że ktoś po kafe lata czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.19 Dokładnie Beaty szkoda i Moniki bo jej zawsze bronily, ale dziewczyn które ona potraktowała jak śmieci jest więcej. I ona za każdym razem jak narobi ambarasu to do tych z KTÓRYMI jeszcze ma kontakt Nawija i się śmieje i uważa że ona nic nie zorbila ona jest przeicez czysta ona tylko było szczera. Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.12 Jej się radzić to lepiej zadzwonić do telefonu zaufania serio bo ona ci da takie rady żebyś się poslizgnela A ona się cieszy później ze komuś się noga powinela ia gorzej bo przeciez ona jest nieszczęśliwa to ktoś inny tez nie moze być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurs dala żeby wyświetleń nabić co za bezczelna cwaniara! !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utworek,muzyczka, podkladzik Tego się nie da czytać! I mówi ze przedszkole się u niej udziela w komentarzach nooo przedszkole ja ogląda ale jak im w doope się pcha i śle paczki to jej przedszkole nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie rozdanie to miniaturka jej nowego intro ANIMOTO pełeen profesjonalizm hahah!!! Intro same puściła żeby wyswietleń nabic bo na botoks kasa zbiera. Specjalnie w i koncerty ma rozdanie konkurs żeby PRZEDSZKOLE się zlapalo odruchowo nie czytając opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech liva zrobi ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro obejrzę, bo dziś czasu brak, dzięki za propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tak czekam na live ciekawe jak mi odpisze wtedy na komentarze jak wszystko poleci na żywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny piszecie ze Aga obgaduje, nie można jej ufać... nie wiem ile w tym prawdy bo z nią nie pisze. Nie mnie oceniać jej grzeszki, ale skoro tak ja atakujecie ze nie można jej ufać bo wszystko wygada.... a same co robicie ??? Nawiązałyście z nią kontakt , wyciegnelyscie informacje na temat jej życia , pozwoliliście by wam zaufała a same co zrobiliście, czym się kierowalyscie pisząc do niej ? Tym ze coś wyciągnięcie i obgadacie później ja na Kafe ? Mówicie ze oba udaje, wybwidocznie tez skoro udawalyscie zaufane koleżanki pisząc od niej gdy ona się zwierzała , wierzycie we wszystko co tutaj jest napisane bo ktoś napisał to i owo ze niby z nią pisał i ona powiedziała to i to , a skąd wiadomo ze to prawda ? Wierzycie w słowo pisane, wierzycie bo wam tak wygodnie , aby tyko kogoś z gownem zrównać, narobić komuś bigosu w życiu, wszystko co tutaj piszecie nie ma poparcia ani dowodów, fajnie jest każdego oceniać nie znając tak na prawdę tej osoby ani jej życia, co do badoo ... widocznie któraś z was również szuka tam nieszczęśliwa miłości , bo skąd by wiedziała ze fabian tam jest ??????? Co niektórym nie układa się w życiu i kochają robić zamęt w życiu innych, po co wy ja w ogóle oglądacie? Dorosłe, normalne kobiety nie postępują tak jak wy, wiec albo siedzą tutaj małolatki szukające wrażeń albo samotne dziewczyny , którym życie się kompletnie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam Gosie mimio jej problemow z wagą i choroba ona i jej mąż są bardzo pozytywnie nastawieni i przyjemnie się ogląda. Przedewszystkim są to ludzie inteligentni, aja wartości w życiu. . I ich związek jest godny naśladowania, to w jaki sposób Darecki mówi o Gosi to miejsce jedna kobieta może pozazdrościć i to jest miłość mimio rozmiaru Xxxl Oni są szczęśliwi . Przeciwienstwo Coregi totalne sztucznego wyglądu poklasku no i z tad brak szacunku brak miłości bo ona jest cała sztuczna nawet sercea sztuczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis to Brendy szału dostaje :-) Moze jakiś film z baletow bedzie?Jakim trzeba byc paskudnym zeby kolezanki obgadywac i sie glupio usmiechac.Stara,glupia i fałszywa ta Candy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corega dawaj live :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.26 Problem w tym ze akurat ona nawija u ciągle podkreśla jaka jest szczera! Zaufala komuś to już daje jej prawo do obgadywania innych tak? Może jechać po każdym bez echa? Bigosu to ona narobiła i niech to w końcu pojmie ze ta gadka i klapaniem jezorem ludziom uprzyksza życie! Bo inni też mają uczucia. A jak z kimś juz niechce rozmawiać albo ktoś z nią to niech nie rozsiewa plotek. Pomyslalas jak się czuje masa dziewczyn Które jej zaufało bo tak mowila o szczerości! ? Może ona niech się zastanowi nad sobą jaka jest bo fajnie jej się chichra z kogos i podmiewuje to wtedy jest takie zabawne! Tylko jej wytnkij błędy to zaraz pluje jadem. Jakby była feer nikt by jej nie oskarżal i nie osadzal. Niech się zajmie swoim życiem swoim kanalem nie wtrąca i nie straszy innych .ona pomyślała przez moment zdradzając czyjeś sekrety i śmiejąc się? To dopiero porażka KOBIETA 37 LAT dojrzała i co? Mózg 12latki hihi hahaah śmiechy hihy i doope obrabiać. Wiec nie pouczaj nikogo bo wina jest w niej. NŁOŻE i samotne na badoo szukały a on ma żonę narzeczona i 4 w 1 to jemu wypada oczywiście tam być brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby racja, ale nie do końca. Ją można naprawdę osądzić po tym live który zrobiła w spr. Karoliny Myśliwiec. Zarzucasz nam że wierzymy w słowo pisane, a dlaczego ja mam wierzyć ACC że Myśliwiec kupowała subskrybcje, gdzie nota bene w którymś z ostatnich filmików sama ACC stwierdziła, że suby nic nie dają, tylko odsłony filmów. Zatem w jakim w ogóle celu Myśliwiec miałaby wydawać kasę na subskrypcje? Sama sobie ACC zaprzeczyła. Ale oczywiście czymś Karolinę trzeba było oczernić. Zazdrość ją zżera od środka (i raczej na zewnątrz też jak widać) i plecie głupoty. Prosi o suby i dziękuje za nie, po czym w filmiku mówi nawiązując do Myśliwiec, że suby są nieistotne. Zatem po co o nie prosi i za nie dziękuje. Czy już po tym nie widzisz że ona jest zakłamana, zazdrosna, dwulicowa??? Albo po tym, że w każdym "wolnym" temacie odnosi się do Myśliwiec. W jakim celu drąży to co było kiedyś i zostało zamkniete? Szuka dymu i poparcia u swoich wiernych widzek. Myśli że ktoś podłapie temat i na nowo zacznie gnoić Karolinę. Mi naprawdę już to wystarczy żeby mieć o niej konkretne zdanie. Albo wywlekać złe historie o Fabianie, po czym chichotać z nim w filmikach. Czy to nie głupota? Pisałaś że dziewczyny najpierw zdobywały informacje od niej, a potem tu je zdradzały. No kochana, alboś ślepa, albo sama nie wiem. Przecież jeśli ACC NIEPYTANA PRZEZ NIKOGO w swoich filmikach dobrowolnie opowiada historie, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, to chcesz wmówić, że w prywatnych wiadomościach SAMA nie przedstawia swoich brudów ze swojego "związku"? Jej nikt nie musi ciągnąć za język!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.00 I wszystko :D Więcej dodać nic nie trzeba. Swojego partnera przed połowa YouTube objechala a co dopiero innych. Skupić się wystarczy na tym co ona mowi i wtedy widać ze juz sama się gubi cytuje : Nie bądź zazdrosna o jakąś dziewczynę bądź sobą a za chwilę mówi POMALUJ SIĘ JAK ONA MOŻE SIĘ SPODOBASZ PARTNEROWI KUP SZPILKI co dla mnie oznacza upodobnić się do ideału o którym marzy twój facet tak? Mijają 2 minuty a ona mowi : Nie chciałabym nigdy wyglądać tak jak laska za którą obraca się mój facet. Ona mowi w świat nic się kupy nie trzyma, a po tym co MÓWI jak ktoś dobrze słucha i ma rozum to SŁYSZY ZE EMANUJE Z NIEJ ZAZDROŚC i trzeba się sugerować kimś poprostu obejrzyj i posłuchaj Że ZROZUMIENIEM JEJ FILM. W jakim celu youtuberka publicznie obmawia 2ga? W jakim celu po pół roku znów siada na nią? Coś sugeruje coś chce podsycic czy to jest oke? Na nowo wywołać gowno burze? ?? Kafeteria Niny kłamie niby taka zła, może i dziewczyny tu drastycznie i dobitnie opisują jej wygald Ale czy one np ZMYSLAJA ze ma zepsute zęby, że nie dba o twarz, że kupuje tonę bez sensownych rzeczy aby zaistnieć , itp itd.. Zadbalaby o siebie i robiła swoje, ale nie ona chce się pokazać za wszelką cenę i jej to przez ta zawiść w ogóle ie wychodzi skutek jest odwrotny. Śmieje się ze ktoś ma takie włosy czy inne - sama ma nie zadbane z makijażu z rzęs tez ma do powiedzenia tyle ze ooo A jej makijaż to taki świetny? Może czas zająć się troszkę sobą, nabrać pokory i wrócić z czymś na czym się znamy co potrafimy robić i wypowiedzieć się na dany temat a nie tylko pobudzać tematy intryg, i zapychac kanał tonami hauli bo się nie ma nic po za tym do powiedzenia. Wzbudziła niecheć do siebie, a czy ktoś wierzy w to co się pisze na kafe to jego sprawa, bo zawsze jest to trochę przebarwione ale nie są to same z palca wyssane rzeczy a trzeba pamiętać że w każdej plotce jest trochę prawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest na wiecznym haju, więc ciężko oczekiwać od niej jakiejkolwiek logiki. Temat o zazdrości to w jej wykonaniu szczyt głupoty. Tam nic się kupy nie trzyma, kompletne nic. Każde kolejne zdanie zaprzecza poprzedniemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×