Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Corega w nature (czyt na Kafe)nie zginie lol A MM25,czy inne KM juz tak:) Brandy jest niesmiertelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo brandy jest procentowa to jak ma wyparowac w dodatku trzyma się na Corega to się skleila tutaj dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM25 rebus. Roślina zielona uwielbiona przez panią z jutuby+ zdrobnienie aleksandry. Jedno słowo i powinnaś znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 O dzięki Ci dobra kobieto - odnalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze a ja nie znalazłam, warzywo na c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie znalazłam, na pewno to warzywo to c*****a, drugie słowo o*a i co? nic się nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie znalazlam. Moze jeszcze jakas podpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.42 No Serio juz Trzeba być ograniczonym żeby po takiej podpowiedzi nie znalesc. Toż chyba sama zębata o to pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że z prostej przyczyny, jesli Ty od razu znałaś nazwę, to ją wpisałaś i Ci wyskoczyło i potem wpisując w google automatycznie było to zapamiętane i też od razu Ci się pokazuje. No chyba że faktycznie ktoś źle odczytuje rebus, ale jesli to jest c*k*n*a*l* to nic się nie pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie! Ja w różny sposób zdrobniałam imię Aleksandra i też nic nie znalazłam , więc może jeszcze jakaś podpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://zapodaj.net/b85f290bc0f74.png.html Brwi Brandy po umalowaniu. Czy ona jest ślepa? Po co kupuje tyle specyfików do brwi, kiedy wyglądają one na nietknięte niczym. Wygląda to okropnie, jakieś rude strzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukiniola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skasowany juz, wyskakuje blad404.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już po temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.44 Taka jesteś mądra i właśnie jest 404 error mówiłam ze pyta zzębata haha bo tempa nie potrafiła rozszyfrować brawo wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam mowilam juz kiedys w ktoryms watku ze ona pozglaszala te pierwsze watki w ktorym dziewczyny ostro przeginaly, wyzywaly jej dzieci, usmiercily jej syna i teraz kafeteria sama jej kasuje watki, ona nie musi juz nic robic, bez jaj ale tamte watki byly przesada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze e ze skasowany bo jesteście ograniczone ona zawsze tu pyta i dostaje odpowiedz hahaha idziecie głupie na inny kanał reklamować tam gdzie ona nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba wodna
G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria sama jej nic nie kasuje bo tytuł był inny ona to zgłasza. Pyta tutaj o nazwę a madre dziewuchy podaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem z pewnych zrodel ze kafeteria automatycznie to usuwa bo tamta to zglosila na policje ale ze policja sie tym nie zajela to jednak kafeteria zostala przyparta do muru (przeczytajcie regulamin) i teraz MUSI, ma obowiązek kasowac wszystko o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem z pewnych zrodel ze kafeteria automatycznie to usuwa bo tamta to zglosila na policje ale ze policja sie tym nie zajela to jednak kafeteria zostala przyparta do muru (przeczytajcie regulamin) i teraz MUSI, ma obowiązek kasowac wszystko o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały makijaż candy to jakaś porażka. Te włosy znów mają 4 kolory od odrostu po żółty jakiś róż plus fiolet. Makijaż okropny jej twarz tragiczna i tak przy lampach to wygląda oke bo wczoraj w dziennym Swietle to tragedia. Właśnie przeczytam artykuł ze w Anglii socjal jest co tydzień haha z tad wypady w weekendy na zakupy a tak siedzą jak szczury w domu cale tydzień. Kupi trochę gotówców aby do soboty starczyło a resztę wywala na siebie. Bezwstydna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie tu z ta MM BO TO NUDNE tu jest inny wątek i może nas nie interesuje tamten. Zaśmiecacie nam tutaj rozmowę bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta brew brandy to tak naciapana ze skórą jest umazana kolorem tej fatbki i wygląda jakby brew była gruba i opadala na oko. Jej okulary potrzebne bo ona nie widzi co ciapie na ten pychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.51 Dziecko idź ty się lecz albo ucz się matematyki. Ktoś poszedł na policje i powiedział PISZĄ O MNIE NA NECIE HAHAHAAH I POLICJA DO KAFE NAPISAŁA A MOŻE ZADZWONIŁA AOŻENIŁ POLECONY POSLALA. Kurfa Karolina zajmij się dziećmi a tu nie pisz bo naprawdę robisz z siebie idiotke. Ludziom grozom sasiedzi a policja ma rece założone bo dowód brak bo to bo tamto a do sądu trzeba. A tam gróźb nie było Polcja się kafeteria nie zajmuje skończ te bzdury i nie zaśmiecajest neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiązek ma no jo jak imię nazwisko by było a zresztą na policji to by ją wysmiali ja nie wiem jakim trzbea być debilemoże żeby pisać tu o policji matko! Wyciągasz nazwy tu nowych wątków a potem udajesz ze to kafe kasuje ze nie tylko. Żałosne to już jest. Kafe wie ze cukinia to akurat Karolina no taak bosko :) wchodzisz tu co rusz i pytasz o wątek a potem zgłaszasz ze o tobie. Zupę idź gotuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mini wlog niedziela Hejo. Hejoo. Slonce razi, okularki zalozy. Czas zapierdziela. Piaty luty. Ma podklad mineralny od Mery Kejs. Inaczej wyglada w swietle domu. Piaty luty maja. Wszyscy sie patrza, oczywiscie, bo ona nagrywa. Do miasta se jada. Piaty luty maja. Stylizacja taka, na zielono. Moro. Trampeczki. Torbe Jutubera ma. I plecaczek. Spodnie, o, takie. Khaki jest dzis. Zabiera nas do stoku. Pan biegnie. Ran forest ran. No. Zabiera nas. No. Po prostu zabiera nas. Wysiadly. Z au-to-bu-su (wiemy wiemy umiesz sylabizowac :) ). Promocje walentynkowe moze zobaczy. Primark. Torebeczka za siedem pandow. (polki pokazuje jak zwykle). Obuwie ja przeraza teraz. Masakra. Kto to nosi. Takie buty goruja. No szalu nie ma. Bryka do przymierzalni. Da znac. Pierdu pierdu. (Szepcze w przymierzalni) Stroj ma. 12. Stanik. 34D. Fajne plecy. Ona tu jest. Co sie dzieje w Supedzragu. (Pokazuje wiecej polek). Poleca Puszap andzel. Maseczek nie chce. Ona chce pedzelek. Kolekszion (collection ;) ) tutaj ma. Rewoluszion (revolution ;) ). Urban dikej, nowe lipstiki beda. Wyczekiwac bedzie. Leci dalej. Poczta nieczynna. Smuteczek. No i coz. Lasz. Ale ona wanny nie ma. W bombach nie moze sie kapac. Idzie zjesc. Dobra rybki. Nowe desery. Sweet. Ciastka nam pokaze. Se przysiadzie. Smacznie tu chyba jest bo... Fajnie oswietlenie. Karte ma. Obrazkow nie ma. Trzeba se wyobrazac. Nalesniki sa Krips (haha :) crepes)...szejki. Milkszejki. Czaj late. Fjudz (fudge :) ) late.. Czeka. Czeka w kolejce. Bezczelna jest. Pusty talerz pokazuje. Zdjecia wstawi. Z amciu. Pelna jest. Pychotka. Po-le-ca! Dobra. Do toalety. Bo nie-wy-trzy-ma! Cziers (cheers :) ). Na solke nie zdazyla pojsc. Miala sie wygrzac. Wraca do domu. Poczynila minimalistyczne zakupy ;). Zegna sie bo caly autobus ludzi. Lapke do gory. Bajoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.35 Hahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×