Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Hapi tag Hejo hejo jej kochani (ciecie) hejo hejo jej kochani. Vloglole pozdrawia. (Ciecie). Eeeeeeee....hapi tag. (Ciecie). Smark. Cmok. (Ciecie). Spelnienie. Zaspokojenie jej potrzeb. Jakbysmy fruwaly w niebie. W chmurkach jestesmy. Tak jak ona patrzy przez rozowe okulary. ;). wiecej osob ja uszczesliwia niz trzy ;) O 360 stopni (haha haha) dzieci odwrocily jej zycie (kendi jesli obrocisz cos o 360 stopni to wrocisz do pozycji wyjsciowej). Wczesniej bladzila w labiryntach. Ona wie co chce. (Ciecie). (Maca sie, czochra, poprawia). Cmok. (Ciecie). Porody byly dobre. Nie slub. Jak zjezdza do domu to ja to uszczesliwia. Smark. Duzo smarkow. Hiszpania. Zwiedzila ja wzdluz i wszerz ;). Dziadkow miala na wiosce. (Ciecie....) uszczesliwila ja operacja biustu. Juz nie ma marzenia teraz. (Lapy we wlosach, maca, czochra, przeklada). Kawa, chalwa, mleczko w tubce...kazda drobnostka. Kwiatek****any na polu. Smark. Cmok. (Ciecie). Kilka bynajmniej piosenek lubi. Telefon daje jej szczescie. Nie jest pedantka. Nielad lubi miec. Srubki poluzowane musi miec. To ona je podokreca i sie nauczy, rozwinie. Kosmetyki ja uszczesliwiaja. Liscik. Kartki z dzieci. Smark. Szczegol ja uszczesliwila. (Ciecie). Dzieciom wpoi takie wartosci jakimi ona sie kieruje ;) ;) ;) Zycie nam pisze scenariusz. (Teraz zlote rady): Badzcie soba, badzcie dobrzy. Jak was ktos kopie po d***e to reagujcie. Nie dajcie sobie w kasze dmuchac. Szanujcie siebie. Nie traktujcie wszystkich do jednego wora. Karma jest. Wszystko wraca ze zdwojona sila ;) ;) usmiechajcie sie ! (Poradzila 'kamienna twarz Kendi' ktora sie nigdy nie usmiecha...rada droga Kendi popatrz na Mysliwiec i od niej sie ucz). Peeling sobie zrobcie. Czekolade zjedzcie, walcie to. Badzcie dobrzy. No. Bajooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zonk. Pod jej filmikiem z zasuwkami ktoś był w szoku widząc to i zapytał po co jej te zasuwki zamontowane tylko w sypialni Oliwi i Gracjana (w jej nie ma zasuwki) Na co odpisała, że co w tym dziwnego, są, bo dzieci lubią się przed sobą zamykać. A mogła wpaść na to, żeby własnie skwitować że one już były zanim się wprowadziła. Ale nie pomyślała, za szybko chciała odpisać i wyszła prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha. dzięki za opis, bo doszłam do połowy filmu i nie dałam rady więcej. Te 360 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi w tagu, że nie lubi mieć poukładanego życia. No cóż, kobieta lat 37, ktora MA DZIECI mowi takie coś. Palnęła by się w łeb i z szacunku do dzieci nie gadała tych głupot. I dziwić się że każde dziecko z innym, tych kilka zaręczyn, te zniszczone przez Pawiana sprzety. Ona to lubi i chętnie się do tego przyznaje. Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeju, jak ociepla teraz swój wizerunek, rodzina, dzieci, jak to ją nagle cieszy... Koń by się uśmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acc to taki typ latawicy ,zeby nie napisac lafiryndy;-) Dzieci to jej poprostu tak po drodze wyszły ale nic głębszego tam nie ma.Teraz to sposób na zycie.Sa dzieci ,są benki i jakos tak leci.Ona od zawsze byla taka hmm... nie wiem jak to ująć:-/ Wyzywająca,wulgarna w obyciu,prowokująca ale w złym znaczeniu.Wystarczy zerknąć jej fb, na zdjeciach jak byla duzo młodsza te same miny,pozy i cyc na wierzchu.Ojciec Olivi to tez jakis lovelas tak samo jak Pawian tyle ze tamten sie wyszumiał. Brandy to takie pustogłowie,kreci ją skóra ,fura i komóra.Żadna z niej zona ,gospodyni tym bardziej matka.Ona nie sprzata,nie gotuje nie dba o rozwój dzieci.Dno i wodorosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACC to niziny społeczne. Kiedys takich ludzi spotykalo sie gdy czlowiek sie zapuścił na tzw. trójkąt lub popegeerowskie wsie. Teraz są na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Od streszczen,wiem ,ze sie powtarzam,ale normalnie mega mega mega poczucie humory.chyba sie Z pania ozenie!a CO mi tam.zmienie orientacje!dla takiego talebtu warto!Ja Bede pisac wiersze,pani bedzie mi streszczac zycie I bedziemy szczesliwe sobie skrycie. A na powaznie,wszystkie komentujace tu,to fajne babeczki.komentujemy towar nizowy (nie niszowy!),a same trzymamy poziom wysoko ponad poprzeczke. A zapomnialam placa Nam za to haha Tu Botoksik tam Botoksik Smark ,chrum ,psik,Pawiak koksik Pawian usmiech,Brandy spina Ale z Candy Walentyna! Krotka kiecka,dlugie nogi Idzie Brandy wszyscy Z drogi! Nic nie mowi,dzwiek wyciety Ona dziabnieta I On dziabniety Cisza w domu calym,Zasowki zasuniete, Dzieci nie podgladaja,bo sa juz zamkniete A gdzie opiekunka,od opiekowania? Chyba tylko W rozowej glowie byla sobie niania Wiecej nie napisze,Bo slow mi brakuje Za chwile relaksu Brandy szczerze CI dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy taka fatalna matka, bo co by nie mówić dzieciaki ma fajne.. chyba ,że chodzi Ci ,że w nie nie inwestuje(nie zapisze na jakieś zajęcia po lekcyjne , czy nie bierze na wycieczki np. po muzeach ) to racja niestety , kompletnie nie stawia na rozwój dzieci, ale przynajmniej są dobrze wychowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 Racja! kiedyś widziałam kawałek takiego głupiego filmu "czekając do soboty" i opisuje dokładnie to co piszesz - pasowałaby idealnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozwija dzieci nic nie robi z nimi. Ludzie spędzają czas wspólnie, choćby nawet gotują z dziećmi pieką ciasta grają w gry planszowe, karty, jeżdżą w fajne miejsca chodzą do kina. Ona zagra w coś co podchodzi pod chalenge na YouTube nic po za tym ..wtedy coś robi z dziećmi! A dzieci są jakieś zastraszone jak Jej córka jej odpowiada czy ciastko było dobre to robi to w taki sposób jakby mówiła do obcej kobiety która ja poczestowala lub kupiła jej to ciasto. Nie ma wiezi żadnej tam. A dzieci zachowanie maja ciche skromne bo jakby ciągle są same sobie zestawione. Szkoła je nauczyla kultury przeciez nie MATKA BO SAMA JEJ NIEMA I CZASU DLA NICH NIEMA. Córka aż lgnie do niej a ta tylko ma aparat w głowie pustak jeden. Jej dzieci są ciągle w domu nieaja rówieśników nie bawią się nie wychodzą tak je właśnie candy zaszczula idiotka. Normalne dzieci wychodzą do kolegów koleżanek a jej dzieci ciągle siedza w domu albo jeżdżą po galeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Nie zrozum mnie żle ale jest znacząca różnica pomiedzy wychowaniem a chowaniem dzieci.Ona dzieci chowa tak jak swoje koty.Dzieci nie wychowuje,one sie chowają przy niej i tyle.Jako rodzic jest nędzna.Zwróć uwage jak chodzi ubrana Oliwia,jak obdartuska.To nie wina dziecka ale rodzicow.Podkrazone oczy,to raczej nie ze ślęczenia nad książkami. Oni nawet 10% to co wydaja nie wydaja na 2 dzieci.Jak gdziś dzieciaki zabieraja to zawsze z barem.Słyszalas kiedys o dodatkowych zajeciach platnych da dzieci u niej.Predzej by sobie tego cyca silikonowego odgryzła niz miala by co miesiac za cos placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smark smark -hahahahahahaah to jest najlepsze. ciągle próbuje wciągnąć w sowjej głowie resztę amfy którą czuje w nosie, to tak nerwy narkomanów. jej morda zjechana mówi sama za siebie. candy na odwyk idź dzieci krzywdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa niestety wcale nierzadko tak, że dzieci z rodzin dysfunkcyjnych szybciej dorastają i stają się odpowiedzialne za siebie szybciej niż ich rówieśnicy. Także to "dobre wychowanie", to może być po prostu taka sytuacja jaką wyżej opisałam. Może, ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
streszczonko rewelacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZMIANA O 360°????!!!! PORODY MOICH DZIECI-ACHA.Czyli 12letnia Oliwia juz urodzila I 9letni Gracjan tez juyz urodzila.to fajnie,gratuluje mlodym rodzicom.A na powaznie,Corega wez ty juyz Moze mow W pongliszu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie dziewczyny! Ona nie wychowuje dzieci ONA JE CHOWA JAK KOTY otóż to . Te dzieci są pzostawione same sobie,ona może im tylko pranie robi,zapiekanki przypali w piekarniku. Założę się ze dzieci same sobie robią śniadanie i koalcje, mimo tego że Oli jest juz na tyle duża ze oke może robić sama to jako matka ona powinna jakoś celebrować takie rodzinne sniadania chocby w weekendy aby mogli wszyscy przy stole usiąść pogadać. Tam zepewne Córka sobie coś zrobi syn zje byle co, matka z ojcem śpią po eskapadach i alkoholu. Jak się wyspia to się wynuza z pokoju! I mamuśka zorbi make up i zasiada w sypie kręcić nowe hity. Bez serca jest taka typowa zimna wyrachowana suuuuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczyta soe tutaj to później dzieci przed kamerę ciąganie i buziaczki wielce daje sto razy to podkreślając. Jak mówili że tnie filmy bo popija alkohol to candy pod kamerę wpychala sz filiżankę z kawą i co rusz mówiła ŁYK KAWKI I ZNÓW ŁYK KAWKI SMARK TRZEPANSKO WŁOSAMI SMARK ŁYK KAWKI! Wszystko na pokaz udawane . Jak ktoś już napisał ona nawet nie jest szczęśliwa to tez udaje i uśmiech ma taki zimny na zawołanie. Ona to chodzaca porażka i kupa nieszczęść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smark trzesawica lapanie kudlow smark zimny usmiech zmarszczka smark dziobek smark bajoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze dziewczyny , ale to są tylko domysły , a tak co do tych oczu to ja mam takie od zawsze , a jestem dzieckiem z pokolenia bez telefono-komputerowych , chodzacych normalnie spac... zgadzam , ze nie inwestuje w rozwoj dzieci , ale nie przesadzajcie z tym lgnieciem - ona ma po prostu z nimi dobry kontakt , a co do ubrania w Angli jest cieplej , wiec nie oczekujcie , ze ubierze dzieci w puchowe kurtki. Gdyby byla taka fatalna dzieci by sie od niej odwrocily , Oliwka jest juz na tyle duza , ze na pewno. Przesadzaci , juz nie mowiac , ze dzieci moga znalezc ten temat , a przeczytanie go nie byloby najlepszym pomyslem. Matką roku nie jest, ale dajcie troche luzu w tym temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrazam sobie jak to tam wyglada. Rano dzieci same wstaja do szkoly, bo Kendi spi naprocentowana i nafetowana. Oliwia robi szybko sniadanie sobie i bratu, do szkoly nic, bo pewnie cos kupuja lub maja tam lunch. Corega sie budzi kolo poludnia, tapeta na ryj, przypomni sobie, ze ma dzieci No to sru jakiegos gotowca, dwa razy zamiesza i obiadek jest, patrzcie dzieci mamusia ugotowala. Potem zjedza, lekcje, tv, a potem Kendi zasunie zasuwki w pokojach, bo ona nagrywa i z pawianem sie seksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Jest wielce prawdopodobne ze tak jest.Olivia idzie z bratem do szkoly a mietła go odbiera(tu dzieci trzeba odbiera)Poźniej dzieciaki same sobie zostawione.Podgrzeje gotowca(naleśniki też gotowe kupuje) i do nagrywek zasiada.Ewentualnie jak sponsor wroci to do jakiegos centrum handlowego pojada wszyscy. Ona żadnych wartosci nie przekazuje córce i synowi. Wigilia na karuzeli:-) Ja rozumie ze ktos nie potrafi gotowac ale mogla choc namiastke zrobic.Kupic gotowe pierogi,barszcz i rybe takie minimum jak to powinno byc tego dnia. Albo spedzic świeta po brytyjsku z uroczystym sniadaniem i obiadem a pozniej niech by gdzies poszli.Tyle ze dla Acc kazde wyjscie to okazja zeby dac w palnik.One są już dobrze wytresowane co mają mówić i jak sie zachowywac w razie wizyty urzednikow socjalnych.Pozatym matka to nie kokezanka a Brandy wladnie w ten sposob do dzieci podchodzi.Skupiona na sobie stara bździągwa,leniwa brudaska.Tam panuje jedna zasada,jak mama sie bawi to sie nie przeszkadza.To jest wlasnie wychowanie dzieci przez Acc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez juz mowilam,ze mala tuli sie do matko,a ta zimna ,jak lod.piszemy tu teraz o tym,zatem znowu na filmikach zasypywac bedzie Nas opowiesciami,jak to ona kocha see dzieci (KTORE ZMIENILY JEJ ZYCIE O 360°!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro uważacie ,że dzieciom jest tak źle to dlaczego nie zgłosicie tego w odpowiednie miejsce???? Nie ma nic gorszego niż bierność w obliczu czyjejś krzywdy... Ale tutaj są pewnie tylko "takie mądre" do pisania i oceniania. Zaglądam tutaj na ten wątek , żeby poczytać coś ciekawego o candy-to lepsze od telenoweli , ale wy już przeginacie... Pomyślcie może co pomyśli taka Oliwka jak to wszystko przeczyta! Gdyby mieszkała w Polsce , rówieśnicy nie dali by jej żyć.. szczęśliwie angielskie dzieci nie rozumieją tego bełkotu tu, czy na yt. Mnie na miejscu Oli byłoby po prostu przykro , więc może trochę przyhamujcie ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, dzieciakom nic sie nie dzieje, Kendi pewnie wychowuje je tak jak sama byla wychowana. Zostawcie dzieciaki w spokoju. Ja wpadam tu zeby wrzucic streszczenie, przeczytac wierszyk ale pomijam komentarze z wyzwiskami, obelgami i pomowieniami. Niektore komentarze az kipia nienawiscia. Mnie ona ani ziebi ani grzeje po prostu dostarcza rozrywki. Ani ja lubie ani nie lubie. Pisze to co widze i slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja praktyczne nie oglądam jej filmów, a jak już coś włączę to przewijam. Jest ogólnie jakiś wątek o KM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Oj widze matka Tereska ;-) To ze Olivi moze byc przykro to oczywiste ale nie z powodu tego co tu napisane ale z dlatego ze jej matka sie tak prowadzi i ze yt jest wazniejszy dla niej niz dzieci.Wiesz co jest dobre w tym ze sa takie watki? To ze osoba omawiana moze sie zastanowi nad soba i puknie sie w łeb. Myslisz ze wszyscy sa tu zlosliwi?Nie wydaje mi sie.Samo to ze nikt pomimo wiedzy wyłudzania zasiłkow jej nie zglosił.Tu nie chodzi o to czy dzieci sa martretowane ale o to ze Acc to wredny,złośliwy, pomarszczony babsztyl zadufany w sobie ktory chce umoralniać i radzic innym kompletnie sobie nieradząc w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matką Teresą ie jestem :p po prostu niektóre z was tu przeginają , matki nie zmieni , a czasem lepiej żyć w przeświadczeniu ,że jest lepiej ,niż w rzeczywistości jest. Oliwia i Gracjan i tak nie mają na to wpływu , mogą tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość i tyle! Ale po co tu tak to wywlekać i maglować? Już ciekawsze były te sensacje od "niuni" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie komentowac poczynań Agi bez "dotykania"dzieci i Fabiana.Dlatego że ona to pokazuje a oni uczestniczą w nagrywaniu.Byc moze ona zanim zaczela nagrywac byla inna i teraz sie zachłysneła i pogubiła.Byc moze nie ma pomyslu na siebie na yt i lata po sklepach kupujac wszelki badziew myślac ze komus tym zaimponuje albo doradzi.Takie kom. ze zle postepuje w stosunku do dzieci uwazam za sluszne.Wiele mogłaby z nich wyciągnąc lub chocby przemyslec.Bylo by to z kozyscia dla niej ,jej kanału i rodziny-cokolwiek to znaczy. Moze dostrzeze ze kupowanie lumpow i malowidel na wiele sie nie zdaje lepiej by zabrala dzieciaki w ciekawe miejsce i to pokazala na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie ma skasowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×