Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga! Na forum szaleje obłąkana kochanka. Wszędzie widzi żonę byłego kochasia.

Polecane posty

Gość gość
No dawaj te imiona naszych mężów obłąkana kochanico :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coś tak nagle mordę zamknęła szalona kochanko? zaćmienia umysłu dostałaś czy co? za same imiona i wiek mężczyzn nic ci nie grozi wiec możesz śmiało walić tak jak do tej pory waliłaś brednie i pomawiałaś ludzi na publicznym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań k***o blokować. ty d***** p********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
graszka ty je/bni/ęta ku/rwo co za młodu stała w bramie na sienkiewicza i każdemu ciągnęła z 5 zł. do psychiatry wypad obłąkana dzi/wko co rozbija małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz, Dariusz, Przemek, Karol, Wojtek, Andrzej, Piotr, Krzysztof, Paweł, Marcin, Grzegorz, Robert, Mateusz, Rafał, Jan, Michał, Artur, Jarek, Marek, Sławek, Konrad, Marcin.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę dziecka swojego partnera to też temat obłąkanej kochanicy i tylko ona tam wszystkich wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tomasz, Dariusz, Przemek, Karol, Wojtek, Andrzej, Piotr, Krzysztof, Paweł, Marcin, Grzegorz, Robert, Mateusz, Rafał, Jan, Michał, Artur, Jarek, Marek, Sławek, Konrad, Marcin. xx Zapomniałaś Bogdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten cygan to jakie miał imię? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dodaj sobie brakujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jednego męża i ponawiam podaj jego imię oraz wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja mam jednego męża i ponawiam podaj jego imię oraz wiek xx Ja też. Czekamy dalej. W panikę wpadłaś? :D Coś ty taka nerwowa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty podaj moj wiek i imie a najlepiej ip;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IP to ty ponoć wszystkich tu znasz. :D Nie zmieniaj tematu pustaku, przecież ja według ciebie jestem zdradzana, a mój mąż leje ci do japy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie nie doczekamy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to nie znasz mojego imienia skoro niby jestem kochanką Twojego męża to powinnaś je znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie się już wszystko pomajtała. :D To ty cały czas bredzisz, ze ja jestem zdradzana, a ostatnio nawet, ze jesteś kochanką mojego męża. :D Mój mąż nie ma żadnej kochanki, od dawna ci to powtarzam, a ja nie jestem zoną twojego byłego kochasia, co cię puścił w trąbę. Wklep to sobie wreszcie do łba i zapamiętaj raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty myślisz, że jak ktoś odpisze na twój post " Kochanko zonatego.........." to już jest na pewno żona twojego kochasia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piernicze ale te kochanki ograniczone są hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to nie znasz mojego imienia skoro niby jestem kochanką Twojego męża to powinnaś je znać x skąd żona ma znać imię kochanki? co ty myślisz że mąż leci do żony i mówi jej jakie imię ma jego kochanka? ty jesteś ukrywana przed całym światem a już w szczególności przed żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś ukrywana przed całym światem a już w szczególności przed żoną xx Weź przestań, bo zaraz odpisze ci, ze kochaś chroni ją przed atakiem żony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu robi imię mojego męża?(Rafał)A tak w ogole ludzie ,wy chyba wstydu nie macie zakładać takie tematy i w taki sposób się wyrażać.?Przeczytałam ten temat i stwierdzam że autor /autorka oraz wszyscykomentujący są zepsuci moralnie .Ludzie ledwie sir rok na fobre nie zaczął a wy take pomyje wypisujecie .Boże widzisz i nie grzmisz.To forum to jakaś kloaka i dwa metry mułu.Czy tu już nie można i normalbych tematach poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żona Rafała
Co tu robi imię mojego męża?(Rafał)A tak w ogole ludzie ,wy chyba wstydu nie macie zakładać takie tematy i w taki sposób się wyrażać.?Przeczytałam ten temat i stwierdzam że autor /autorka oraz wszyscy komentujący są zepsuci moralnie .Ludzie ledwie sie rok na fobre nie zaczął a wy take pomyje wypisujecie .Boże widzisz i nie grzmisz.To forum to jakaś kloaka i dwa metry mułu.Czy tu już nie można i normalbych tematach poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żona Rafała
12.38 Pytam po raz drugi co tu robi imie meża?Pozostałe to mi sie jedynie kojarzą z jednym ud**em z klasy z podstawowki,drugie z panen trenerem syna,a trzecie z panem liderem z pracy .Rozumiem że zwykła zbieżność imion.Reszty nie znam to nie pytam.Z wymieniinych z tego co wiem wszyscy żonaci i chyba żadnych kochanek nie mają ale nie wiem,nie moja sprawa,mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żona Rafała
I w ogole jak czytam tu na forum po raz chyba milionowy określenie kochanka to mi na wymioty zbiera.Jak można myslec miwić i pisać 24h na dobe o koorestwie. W ogole jak mozna sypiać z żonatym/żonatą?dla mnie to niedo pomyślenia i w ogole sie w głowie nie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadnę?autorką jest niejaka tleniona Katarzyna okularnica wplątana w stalking .Motyw ?mąż owej którą wrabia w miano wymyślonej kochanki . Chora kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak wyzywasz te jakoby Grazynę? przeciez to twoj/czyjś facet was z nia zdradza.Taki chłystek,gość bez skrupółów idzie do innej a wy czepiacie sie kobiety nie zdradzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żona Rafała
Grazynę żonę Wojciecha?czemu ją wyzywacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.17 Kacha najpierw wymyslasz kochanki a potem wywijasz kota ogonem.Lecz sie okularnico.Jak to było?"Pozdrowienia dla kochanki mojego wrednego meza Tomka,mam nadzieje ze ty czujesz sie z tym dobrze.Od żony Iwony.Od Iwony?Do jakiej kochanki kto jest tą tfu kochanką Kacho tleniona?.Umysliłas sobie sposob zeby Rufusa odbić to ci sie k***a nie udało i nigdy nie uda bo nie ma żadnego sypiania i zadnych kochanek,głupia wariatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa to znana kafeteryjna koorefka. Tani wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×