Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćIza
Emm jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Ale dziś piękny dzień dziewczęta :) Jak tam u was humorki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Bez zmian, jutro mierze temp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od paru dni boli mnie codziennie głowa i mam problem ze skupieniem dzisiaj to już całkiem źle się czuje :( mimo ładnej pogody cały prawie dzień leżałam :( zastanawiam czy tak na mnie działka te tabletki wszystkie :/ emm to czekamy na wiadomość :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Oj to jeszcze dużo czasu bo dopiero @ skończyła mi się :) orzeszku mnie codziennie boli głowa bo mam wysokie ciśnienie ale też przy wodzie wzroku boli, nawet najmniejszej... Pracuje w optyku i sama miałam wcześniej z tym problem później jak kupiłam okulary to wszystko było dobrze ale od stycznia z tym sercem i ciśnienie wysokie. A jak u Was dziewczyny? My w sobotę byliśmy nad morzem, pogoda cudowna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
No niby mierzyłam temp.ale pół godziny wcześniej byłam siku bo już nie mogłam... Źle zrobiłam że nie zmierzyłam jak szłam do łazienki... Ale wróciłam spać i po 30 min jak budzik dzwonił to zmierzyłam i wstałam. Ja i te moje sikanie :(zanim zasnę to z 3 razy i w nocy wstaje a rano 6:45 jak z zegarkiem w ręku budzi mnie pęcherz :( Szefowa jest na mnie zła... Bez kitu myśli że jestem robotem jakimś. Że tylko ona potrzebuje wolnego a ja to nie. W sobotę byłam w szkole ale skończyłam o 11 i ona zła na mnie ze miała tyle ludzi i pracy a ja nad morzem sobie byłam. Kurde żebym do lekarza mogła iść to muszę albo przed praca albo tak jak jej pasuje. Mówię do niej że co z jakimś urlopem czy coś a ona "jaki urlop?i co ja będę sama tu siedzieć? " a jak oni pojechali na tydzień na wyspy Kanaryjskie to było super. W czerwcu ja zakyntos lecą sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie ja chyba im więcej czytam to mniej wiem. :) Jeśli idzie się na wizytę do gin to oni widzą ta owu czy jest czy była bo ja już sama nie wiem byłam w tym cyklu 3 razy i nikt nic nie widział a ponoć się widzi jeśli nie będzie owulacji. Bo czekam na @ i jej nie mam co prawda mam jeszcze czas bo dopiero 29dc ale sama się zastanawiam jako to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle wiecie ja to już się zakręciłam przecież pisaliście mi że mam nie brać olejku z wiesiołka w 2 fazie cyklu i mówię sobie ok to jak bede mieć owu to przestanę ale ja nie pomyślałam że jestem 2 fazie cyklu tego i zaczęłam brać bo przekreśliłam ten cykl ze w zgledu na to że nikt nie widział u mnie owu a przecież wszystko się może zdarzyć. A ja prze tydzień już go brałam i się zorientowałam bo miałam delikatne skurcze podbrzusza i wtedy o tym pomyslalma. Jestem zła na siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
No z tym wiesiolkiem to tak jest, dlatego najlepiej brać jak się na obcykana owulacje. A w ogóle to najlepiej brać od 1 dnia miesiączki.tak z 10 dni. Najbezpieczniej. Moim zdaniem. Może nie miałaś owulacji w tym cyklu , może się tak zdarzyć. Dlatego ważna jest obserwacja całego cyklu. Już się nie denerwuj tylko teraz czekaj na @ :) Bardzo możliwe że Cie obciazyly te tabletki,jeśli źle się czujesz. Emm to nic jak się zdarzy tak jak wtedy . jeśli wstajesz siku 6.45. To sobie ustaw budzik minutę wcześniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Emm jak sobie pozwolilas i przyzwyczilas szefowa ze jesteś zawsze dostępna to nie ma co się dziwić ze to wykorzystuje. Od początku trzeba nauczyć ze praca to tylko praca a masz swoje życie poza nią. idziesz na 8h i Nara. Chyba macie zbyt bliskie kontakty skoro ona wie gdzie byłaś co robiłaś a później to komentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Wie z fejsa że byłam nad morzem i widzil nas jej mąż jak jechaliśmy.... Robię 8h i do domu tylko ona ma problem z wolnym dniem... Np.wole siedzieć z jej dzieckiem bo jestem w domu i mogę wszystko zrobić. A kontakt mamy normalny znamy się trochę i w sumie jako koleżanki, nie jest to tak szefowo ,szefowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
No rozumiem. Z 1 strony fajnie bo na luzie Ale z 2 strony są też minusy tego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
No tak, fajnie bo dobrze mnie traktuje a nie ze zrób to tamto i dobrze mi płaci ale źle bo ma coś takiego że nie ma u niej wolnego. Ona jest najważniejsza i to ze ona przychodzi na 11 do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tracę nadzieję :( jestem zmęczona tym lataniem sprawdzaniem lekami mam pełno pytań a na wizyty czeka się po miesiącu albo prywatnie drogie... takie czekanie na kolejną wizytę jest frustrujące :( nie wiem już co mam robić czuję się że to nic nie da a przeczucie mnie przewaznie nie myli :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Dziewczyny trochę z innej beczki ale kest mi tak smutno i muszę się wyżalić :( wczoraj mój mąż dostał nagły telefon i juz dziś o 4 rano wyjechał za granice.. nawet się nie przygotowałam bo planowany wyjazd był na po świętach i tak właśnie spędzę je sama jak palec bo rodzice tez za granica teściowe w zasadzie nie obchodzą świat bo to bez koma i strasznie sie złe z tym czuje :( trochę sobie z rana jak pojechał popłakałam ale chciałam żeby dzidziuś czuł ze jestem smutna wiec ogarnęłam się trochę ale strasznie mi ciężko :( sorry za te moje zale Alek chciałam sie komuś wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
bardzo mi przykro :(jesteśmy z Tobą! :* zobaczysz że szybko wróci, może i lepiej że tak nagle, pozegnania sa ciężkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica. Szkoda ze tak wyszło ale powiem ci ze niebedziesz sama! Zapomniałas o brzuchu. plus jest taki że to wielkanocne święta więc ładna pogoda spacer itp. Ja przechodzilam w lipcu to mój mąż miał wyjechać 2 mieisace później w ciągu 4 dni od decyzji wyjechał... A miały być wakacje ciąża itp. I zostałam z synkiem zupel ie niegotowa do tego co się stało. Dasz radę ps z autopsji wiem że lody w zamrażalniku unikają ciężkie chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
OrzesZku nie poddawaj sie! Przecież wiesz że warto. Lepiej zrobić coś niż nic i czekać aż samo się naprawi. Dostalas wskazówki od lekarza , próbuj narazie to. Zobaczysz że będzie dobrze tylko badz dzielna. Lwica nie dziwię Ci się :/ też bym przeżywała. Ale jak szybciej pojechał to pewnie szybciej wróci . zobaczysz że zleci. Też ciężko Ale i akurat poszlas na zwolnienie I samej w domu to masakra. Może pojedź do rodziców?:) Świętami się nie przejmuj, to tylko kilka dni. Będziecie jeszcze mieli wiele wspólnych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Ładuje sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Ładuje się :(my co drugi dzień przytulanko,temp mierze.. Przed siku haha czyli jakoś o 6:(wczoraj miałam 36,5 a dzisiaj 36.4 z tym że wczoraj wstałam na chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
U mnie w mieście co druga znajoma w ciąży.... Szok. A jedna to nie wiem z kim, bo serio nikogo nie ma i jak pochwaliła się na fb to każdy do niej "niemożliwe" " z kim,jak co? Przecież nikogo nie masz " pod jednym z komentarzy napisała "samemu też mozna" :) jej były najlepiej skomentował " być samemu i wpaść " nie wiem i nie rozumiem ale jakoś nie wierzę że planowała to i najnormalniej zazdroszcze bo innym wystarczy raz a ja muszę cierpieć, tzn.nie tylko ja... Ale to takie niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Temp stoi :) żałuję że wcześniej tego nie robiłam :(byłam niesystematyczna i ta ovufriend jest świetna! Dzięki Iza! :)a teraz tak bo im więcej czytam tym mniej wiem haha skończyła mi się @ mierze temp od 3 dni i jest stała czyli dni nieplodne ... Jak wzrośnie ale np z 36.4 na 36,7 to owulacja czy jak? Znacznie musi podskoczyć od stałej czy będzie z dnia na dzień stopniowo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
A mam jeszcze jedno pytanie, od którego tygodnia bylo Wam widać brzuszek? Wiem ze każda inaczej, szukałam postu gdzie pisałyście o tym ale nie znalazłam... Iza jak się czujesz? Madzia? Lwica trzymasz się? Orzeszku,Klara jak u Was starania? A Miśka i Miczka to już chyba zapomniały :( ciekawe co u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa007
mam radę dla staraczek - po bezskutecznych miesiącach starań w końcu trafiliśmy na lekarza który powiedział, że mamy się kocham tylko raz na 4-5 dni przed owulacją a potem raz w dzień owulacji. Chodzi o jakość spermy, musiała się 4-5 dni produkować. Udało się po pierwszym miesiącu prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
U mnie trochę lepiej byłam na płotach u sąsiadki i tez mi przegadala :) Em z temp jest tak : stała niska oznacza ze jesteś niepłodna a jak wzrośnie to znaczy ze była owulacja czyli patrząc na temp raczej nie stwierdzisz wcześniej kiedyś ona nastąpi. A później po owulce utrzymuje się wysoka. Po 16 dniach wysokiej temp możesz podejrzewać ciąże a jeśli spadnie wcześniej to oznacza ze przyszła albo przyjdzie w najbliższym czasie @. Wypełniaj wykres na Ovufriend to on ci mniej więcej wyznaczy przewidywana owulacje :) Madzia zaopatrzyłam się już w lody :) Izka nie pojadę do rodziców bo tez są obydwoje ząb granica.. Ahh co za czasy żeby się dorobić trzeba zostawiać rodziny i wyjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa007 coś w tym chyba jest. Ja po trzech latach starań zaszłam w ciążę w miesiącu kiedy odpuscilam. W tym miesiącu kochalismy się tylko jeden raz bo byliśmy w rozjazdach. Teraz lekarz mi kazał co drugi dzień. Dziewczyny zaciazone powiedzcie o swoich objawach tuż przed okresem który nie przyszedł jednak. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Emm jest tak jak pisze Lwica. :) trochę lipa ze się dowiadujesz po fakcie Ale to też istotne bo przynajmniej wiadomo czy była owulacja czy nie. A to przecież podstawa :) Gość ma racje, są faceci ze mają mocne żołnierzyki a są tacy że po trzebuja czasu żeby plemniki dojrzały. Od nich tez sporo zależy więc dbajcie o swoich facetów:p ja swojemu ukrucilam alkohol i energetyki na czas starań.nie pali więc z tym było łatwo. Dawałam witaminy. Oczywiście był niezadowolony ale ja mówię bez dyskusji, Ja o siebie dbam Ty też musisz. :p Klara ja objawów nie miałam , jedynie erotyczny sen a to mi się tylko przytrafiło w poprzedniej ciąży więc wiedziałam . I temperatura wysoka. Przed @ już test wyszedl pozytywny. Ja się czuję ogólnie dobrze, chociaż coraz ciężej bo już mam +9kg :/ dzisiaj bolą plecy strasznie. I po mału myślę o porodzie. Został tylko kwiecień maj i czerwiec. Z tym że w czerwcu już muszę być gotowa :p Emenemsik mi brzuch zaczął rosnąć w 13 tc. Ale ogólnie dla innych było widać jakoś może 16-18tc. Tylko to też zależy od kobietki bo jak patrzę na zdjęcia innych dziewczyn to ja w 27 tc i tak mam duzy, niektóre na koniec ciąży taki mają :p Co do tych koleżanek co przez przypadek zaszły to kochana nie ma co im zazdroscic. Dla mnie największe szczęście to to , że oboje chcieliśmy i dziecko było planowane. Wpadka to już inna bajka. Więc myślę że lepiej nad tym pracować i mieć to wymarzone niż wpaść przypadkowo... Chociaż każde dziecko się kocha Ale jak dla mnie to na znaczenie. Znam parę która wpadła po miesiącu znajomosci i wiem że gdyby nie to to by się rozeszli więc są ze sobą ze względu na dziecko. a ja mam czyste sumienie ze mamy bobasa z miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Iza masz racje dla mnie tez ma znaczenie fakt ze dziecko jest planowane i w 100 procentach chciałam jeszcze jak go nie było w brzuszku :) ja mam brzuszek od około 11 tygodnia i teraz jest taki nawet ale nie każdy zauważa jak mam luźna bluzkę :) a wieczorami to wogole wyglądam jak w 7 miesiącu :D od kilku dni czuje bombelki na dole brzucha a czasem takie baaardzo mocne jakby bańka pękła :) Madzia a jak twój brzuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Remont mnie wykonczy... Jak obejze jeszcze jedna wanne to stwierdze że mam uraz psychiczny do kąpieli.... Aż boję się myśleć o wyborze kuchni. Mój mózg nie pozwala na podejmowanie decyzji. A u mnie to zależy noszę większe ciuchy bo spodnie mnie w brzuch uwieraja ale wszyscy twierdzą że nic nie widać albo mówią o to sam początek chyba a jak mówię nie to 15 tydzień to wszyscy ooo to nic niewidac. Ale to dlatego że każdy ma wyobrażenie ze bliźniaki to od razu duży brzuch. A ja zmieniłam spodnie 34 na 36. Ale spokojnie w ciągu tygodnia czy 2 będzie widać. Ps zapisała. Się na usg prywatnie i w przyszłym tyg powinnam wiedzieć ktoś mieszka w moim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×