Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Wczoraj Dzidek się mało odzywal az się przestraszylam ale wieczorem tak mnie skopala po pecherzu ze miałam łzy w oczach.a teraz wiedzie i rzadko się odzywa ale za to coraz mocniej.jak przywali to czuć niezle...i zawsze w pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Dzidek się mało odzywal az się przestraszylam ale wieczorem tak mnie skopala po pecherzu ze miałam łzy w oczach.a teraz wiedzie i rzadko się odzywa ale za to coraz mocniej.jak przywali to czuć niezle...i zawsze w pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widze ze Ty betka masz z tym pecherzem jak ja tym bardzoiej ze ja ma plod polozony prawie ze na saym pecherzu... Moze Twoja Ala bedzie pilkarka albo Tenisistką :):) Moja sie wierci jak szalona ale martwie mnie bo na polowkowym wyszlo ze wazy 220gr teraz moze z 250 i ginka powiedziala ze malo ale ja tez malo przytylam wszystko mi wsadelko idzie przytylam na ta chwile ok.3kg...:( Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela haha...teraz to mi humor poprawiłas...haha..Ela w pepcosabeda piątku wielkie przeceny rzeczy na bobasow. Ja to sama nie wiem co ja mam wziąć....ja się nie znam m tym a muszę iść od rana sama bo po niej może nic nie być jak się rzuca.doradzcie mi...ile czego bierzecie na początek?konkretnie na wyprawkę?i jakie rozmiary?co powinnam bez wątpienia kupić na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do Pepco to naprawde warto isc tyle roznosci i cenowo super ze zastanawilam sie czy nie wrocic tam sobie po cos dla melej jeszcze...moj to normalnie parsknie smioechem ile nakupilam..:P Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja na polowkowym wazyla ok 340.Ale przytylam z 7 kg przez to siedzienie w domu ciągle. Ja to jak mnie w pecherz kopnie to czuję a takro to nie wiele przez to grube lozysko z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginka mi powiedziala ze moja bedzie drobna dzisiaj wzielam 6 "bodow"u mnie sa po 5,99 sztuka wzielam koszuleczki po 4,99 i byly rajstopki przecenione po 2,99 sztuka dla chlopczykow w auta a dla dziołch w jakies baloniki nawet jest zestaw wyprawkowy jak ze szpitala sie wychodzi czapeczka kocyk sweterek i spioszki i kaftanik dla dziewczynki i chlopczyka w kartonik zapakowany Super sa tam rzeczy Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama35
Redsky ... 12 lat temu urodziłam chłopca i dałam mu na imię Alan:)) wtedy to była odwaga, teraz jak jeżdżę z nim po całej Europie to imię nikogo nie razi :) W Polsce różnie bywa :( teraz koleżanka nazwie syna Tytus ( moim zdaniem ładne imię) druga się śmieje, że będą mówili na niego tyfus:/ ja uważam, że nie ma brzydkich imion... imię musi pasować do dziecka i to jest rzecz gustu rodziców... teraz będzie Maurycy i jestem przeszczęśliwa :)a u Was jakie imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze taniej?? łooo matko oczywiscie ze pojde...:") Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama 35 umnie moja tesciowa chce swiete z soboty z Fatima mowi ze Hiacynta,albo Rita od spraw beznadziejnych no to juz lepiej Moj uparł się na Rożę... a ja juz sama niewiem Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela tak taniej jeszcze. Nawet nie wiedziałam że aa takie zestawy wuprawkowe muszę zobaczyć czy u mnie też sa w pepco.nie wiem kurde co z tym rozmiarem to jest najgorsze. Wezmę po jednej sztuce mniejszych i drugie ciut większe chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmę rozmiar 56 kilka rzeczy i 62 kilka rzeczy.Żeby było w pogotowiu.jak się w najmniejsze nie zmieści to trudno komuś oddam najwyżej.niby moja nie powinna być drobną bardzo bo mój facet wysoki i jego pierwsza córka była dorodnym dzieckiem ale tego nie wie nikt jak będzie do końca a jak jest okazja do kupna to wezmę te mniejsze też. Ja planuje kupić po parze bodziakow mniejszych i większych,parze kaftanikow,pajacykow,kocyk i jakaś może czapeczke i pizamke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u nas byly imiona Remigiusz i Bianka wybralismy sami bo corką to dogdzic nie szlo najmlodsza chciala Jeremiasz albo Jeremi srednia zas fanka Bibera i chciala Justin albo Rayan niektorych to powtorzyc nie umialam :-) a ze coreczka ma byc to padlo i zostaje Bianka :-) co do ubranek to dostalam bardzo duzo jedynie dokupie ze 3 pary spiochow i kaftanikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro wpisalam zestaw dla noworodków i jest sporo ubranek w rozmiarze 60 za 157zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 60 zl kupiłam też praktycznie nowe ubranka ok 20szt.cienkie i kilka ciepłych jeszcze kilka dokupie i styka poki co i jakoś kocyk tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Ja muszę wygrzebać ubranka po córce :) i dokupie na pewno cos:) troche rozmiaru 56ale pamietam ze i 56 były na początku za duże na starsza urodziła sie co prawda 3030g wiec taka w sam raz bo i przecież ponad 4kg dzieciaki sie rodzą a w niektórych 56 pajacykach tonęła :) Ankass justin albo rayan dzieci to maja wyobraźnie no chyba ze zagranica mieszkacie ;) Bianka super i widzę ze popularne u wrześniowek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta rozmiarowka rozna jest.niby 56 a niektóre bodziaki jak patrzyłam wielkości innych 60 także to roznie bywa zależy jak się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta rozmiarowka rozna jest.niby 56 a niektóre bodziaki jak patrzyłam wielkości innych 60 także to roznie bywa zależy jak się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Hej. Ja tez kupuje 56 62 zależy co mi się spodoba ale 56 najmniej. Dzisiaj oglądałam wózki firmy adbor. Czy któraś o nich słyszała? ??opinie w necie różne a nie się podoba szary w groszki śliczny jest i są 3 w 1. Może macie już wózki upatrzone i możecie coś fajnego polecić? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
A ja bylam w Pepco i troche sie rozczarowalam, ale to dlatego ze my kupujemy na poczatek same body i pajace rozpinane po calosci a nie wkladane przez glowe, a w pepco takih malo. Wszystkie kolezanki mi takie doradzily, a jeszcze biorac pod uwage moj brak doswiadczenia z dziecmi to na pewno jest to dobry pomysl bo ulatwi troche na poczatek:) mamy 6 body rozm 56, a teraz kupujemy 62 i 68. Pajacyki mamy juz we wszystkich tych rozmiarach. Mamy tez dwa cieple kombinezony na wyjscia, spiworek do spania, kilka par spodenek, skarpetki... powoli kompletujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wozka to moj maz upatrzyl Paradise Baby model Melody, 2w1 :) na allegro mozna w korzystnej cenie znalezc, ok 1300zl. Ale najpierw musze poczytac opinie. Wlasnie odebralismy z poczty materac do lozeczka :) pokoj prawie gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama35
Ja kupiłam 3 body 62 i 3 body 74, skarpetki, ręcznik kąpielowy , w weekend uszyłam dwa komplety pościeli i kocyk/ kołderkę:)) jeszcze w tym tygodniu zamierzam uszyć śpiworek do wózka i koguta do karmienia ... jeszcze sporo przede mną :)) też muszę kupić na 54/56 bo nie sądzę, aby młody miał więcej :)) co do sklepów to nie wypowiadam się bo moja wiedza jest bliska zeru;D koleżanka wychwalała ubranka z h& m, druga z kappah, ja ostatnio widziałam świetne śpiochy w c&a... kochane wybór jest ogromny... kwestia kto co woli... w Pepco świetne są zabawki przyczepiane na wózka/ łóżeczka ... tkmaxx też oferuje dużo ubranek i akcesoriów... też na promocji można coś wyrwać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Redksy moja córeczka ma na imię Nina:))) i jest cudownym dzieckiem:))) Ja bym chciała Nadie , ale mąż nie:-( więc szukamy i narazie została Inez:-) nie lubię polskich imion :-( znaczy nie przypadły mi do gustu:-/ ja będę kupować w Świecie Dziecka ale to jeszcze trochę! Ale pewnie po 7 ubranek z każdego rodzaju ( bodziaki , śpioszki itp;-) ) na szpital rozm 56 ale głównie na 62 bo dzieciątko rośnie szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rzeczy są też w tesco te F&F. Ostatnio się obkupiłam, sporo przecen dla newborne'ów było :) A wózek chcę Mutsy Igo, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsky ja ze Śląska :-) a wyobraznia corek nie ma granic co do imion jak napisalam sredniej to zagraniczne sie podobaja chyba taki wiek nie wiem :-) apropo materacy moja siostra chciala kupic materac i moze zle napisze ale z kokosem czy czyms takie prasowany nad i pod gąbka i odradzilimjej bo zwroty mieli bo jakies robactwo sie zapleglo w nich jayez musze przejrzec moj kupiony bo zawinelam w folie i nie sprawdziłam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a slyszalyscie o tych misiach szumisiach? To mis ktory ma dzwieki niektore podobne do szumow w lonie matki nawet i powiem wam ze ja starej daty jestem bo nie wiedzialam o takim czyms....a ruchy tez czuje czeste nawet ale niektore sa jakby takie glebokie w srodku ze moj tego nie czuje jak polozy reke a pare dni temu mala od raza do chyba 22 echo nawet czekolada nie pomogla jej ruszyc i lekko sie juz zaczelam niepokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomnialam napisac dzis pilam ta glukoze i albo pielegniarka rozrobila mi ja z za duza ilosci wody albo glukozy sie lekko zmienily od 13 lat bo ost raz wtedy pilam ale bylam nastawiona na odruch wymiotny i trudnosc z dopiciem a poszlo super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość 2
Do gość!! Wozek Mutsy o matko !!! Sztywne główne. Proponuję kupić od razu poduszkę żeby głowy dziecko nie obilo!!! Moja znajoma miała i sprzedała po 2 miesiącach!!! I kupiła teutonia wozek, dobry rewelacyjny jest Hartan coś wspaniałego lekkiego zwinnego na amortyzatorach , wielkie wow co do funkcjonalności ale wygląd taki sobie ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Misie szumisiee. Polecam, mojej siostry dziecko nie zaśnie bez tego misia:( a zasypia sama, ma roczek . Ja dla.swojej pociechy też kupię. Co prawda kosztuje on około 200zl oczywiście ten porządny szumis:) ale myślę że warto:) a co do glukozy to piłam ja już trzeci raz, ten trzeci raz był tragiczny cały dzień lezalam i modliłam się żeby mi już przeszło, żebym się lepiej poczula:(( tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×