Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Okropne to jest jak się zawiesza nastepna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi kazali brać nospe magnez i żelazo, po wyjściu ze szpitala ale nie biorę nospy bo w ciąży nie powinno się brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od 32 tygodnia tez lekarz kazal brac magnez zeby profilaktycznie zapobiegac skurczom mimo ze nie mialam zadnych tego typu dolegliwosci. A zelazo biore od polowy ciazy bo mialam malo czerwonych krwinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscEwa
Każdy lekarz ma swoją teorię, ja jak poszłam w tamtym tygodniu na kontrolę bo mnie brzuch bolał to mi gin powiedział że nospy teraz nie brać bo wpływa na szyjke i ze może się skracać przez to więc kazał brać tylko magnez i oszczędzać się. W poniedziałek kolejna wizyta więc zobaczymy czy wszystko ok. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakieś problemy z zębami? Bo mnie już z trzeci tydzień boli ostatni ząb u góry po prawej stronie aż promieniuje na dolne i na połowę górnych. U dentysty byłam i powiedziała że wszystko z nim w porządku i że to wina ciąży. Non stop nie boli ale jak zacznie to wytrzymać się nie da. W pierwszej ciąży nie miałam takich problemów wszystko dobrze a w tej co chwila coś. Dobrze że już tak mało zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
ja tez biore magnez tylko ze od samego poczatku w sumie i mi tez twardnieje brzuch, czasem czesciej czasem rzadziej staram sie odpoczywac wizyta dopiero za nie całe dwa tygodnie :(:(:( co do zebów mnie nie boli nic ale koło 20 tyg mialam jakis ból dziąsła na dole po lewej ze nie mogłam umyc zebów 2 dni w tamtym miejscu ale samo przeszlo bylam u dentyski i tez mowila ze to ciąża :) no i wiecie że mi dzis ten ból pleców przeszedł sam od tak - rano jeszcze bolało a teraz wogóle to musial byc faktycznie jakis ucisk na nerw. ale za to teraz boli mnie okolica kosci ogonowej :( u mnie to samo w tej ciązy cały czas coś mi dolega pierwsza ciąże bez problemowo przeszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawia mi dziąsła i są zaczerwienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem jak mi brzuch twardnieje długo albo czuje że się przesiliłam biorę spasmoline. A tak magnezu itp nie. Teraz kupiłam sobie witaminy na ten ostatni miesiąc bo te zęby do tego siniaki non stop nawet jak się lekko stukne czy po pobieraniu krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Właśnie mam wątpliwości co do nospy. Kazał brać jak będą skurcze. Za tydzein kontrola i albo dalej leżenie w domu albo szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do problemow z zebami- wiecie ze w karcie ciazy powinnyscie miec odnotowana co najmniej jedna wizyte kontrolna u stomatologa? Przy przyjeciu do niektorych szpitali zwracaja na to uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu w izbie przyjęć dostajesz kartkę do wypełnienia i wpisujesz wizyty u stomatologa, szczepienia, zabiegi z ostatnich 6 miesięcy. Polecam dziewczyny apke na telefon moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej karcie nie Ma N to miejsca i nikt nic nie mówił to narazue nie idę do dentysty póki co ale zapytam na nastaeonej wizycie.a robiltscie gbs? Te wymazy pochwa odbył?to sie zanosi do labolatorium w w aptece sa jakieś pałeczki do pobrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ja to mialam ostatnio robione i mi to pobierala.polozna zaplacilam 20 zl za to badanie a co do wizyty u dentysty to tez mialam.rubryczke w karcie ciazy gdzie dentysta musial mi.wpisac co i jak tak samo lekarz ogolny i nefrolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej karcie ciazy sa rubryki zatytuowane Konsultacje - i tam jest wlasnie konsultacja stomatologiczna i internistyczna, aczkolwiek zadnej internistycznej nie mam wpisanej. Mam za to wpisana konsultacje kardiologiczna na ktora skierowal mnie moj gin ze wzgledu na klocia w sercu i jest odnotowane ze ekg mam ok. Kolezanka rodzila w marcu i przy przyjeciu do szpitala miala problem ze nie ma zadnego wpisu od stomatologa w karcie, mimo ze na konsultacji oczywiscie byla, jak chyba kazda ciezarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodze tam gdzie moja gin prowadząca pracuje więc mam nadzieję ze problemu nie będę miała skoro mi nie kazała nigdzie iść. no ale zapytam może na wizycie.ja to miałam tylko u okulisty musiałam mieć zaświadczenie.nigdzie mi nie kazała chodzić no ale nie miałam też jakichś objawów niepokojących ewentualnie jakieś badania robiłam ale wychodziły ok i dalej już mnie nie kierowała.wszystko mam w normie poki co.znowu nie mieszxze w nic brzucha.i nie mam w czym chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym tak mi duszno w nocy ostatnio ze otwieram okna a w nocy zimno i mnie przewialo.znowu całe mam obolale drogi oddechowe.muszę siekurowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rożki kupujecie miękkie czy usztywniane? W sklepie doradzono mi usztywniane, że lepiej się dziecko trzyma do karmienia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Cześć. Jestem po wizycie. Moja mała waży 1900g i podobno ma dużo włosków i jest wszystko ok:)))) 32 tydzień. Ułożona główka do dołu, ale mnie to raczej nie interesuje bo wybieram się na CC. Ale fajnie było ja zobaczyc:))) już nie mogę się doczekać aż spojrzę jej w oczka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Super Kuleczkaa :) Ja gbs robie w przyszlym tygodniu w diagnostyce jak wszystko,pobiera tam jakas pielegniara nie slyszalam zeby samemu mozna bylo sobie to pobrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuleczka jak załatwiłas sobie cc ? Bo w moim miescie jest tylko jedna klinika prywatna ale jakos nie przekonuje mnie :( Probuje ze skierowaniem na cc zobaczymy.... A skąd wiadomo ze ma dużo włosków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi sie pomysli z innym badanim albo nie wiem hehehe, a ktorym tygodniu torobicie? 33,34 to sie robi? bo nie pamietam właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie...mam zapisane ze gbs w 35 tc a w 38 odczyn czynnikow commbasa czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przyszla wizyte mam skierowanie tylko na mocz, toksoplazmoze i usr ur- nawet na morfologie nie mam co jest chyba dziwne... zrobie pewnie i tak dodatkowo. A skierowania na gbs nie mam, a koncze juz 34 tydzien... ale wyczutalam w internecie ze to sie robi na sam koniec ciazy miedzy 35 a 37 tygodniem. Na liscie badan koniecznych do przyjecia do szpitala mam to tez wymienione wiec pewnie gin mnie pokieruje na nastepnej wizycie. Rozek mam miekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziulkowo
Ja mam rożek sztywniejszy a gbs zrobi mi w 34 bo moei ze powinno być tak 36 ale ze mogę wcześniej urodzić to zrobi mi juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Dziękuję Redksy:))) gościu nie załatwiłam powiedziałam lekarzowi prowadzącemu że chce cc i wypisał skierowanie. Idź do psychiatry prywatnie najpierw zbadaj sytuację ( idź z Kawka i czymś ekstra ) myślę że będzie chciał coś jeszcze ;) a jak będziesz mieć takie zalecenie od psychiatry będą musieli Cie ciąć. Lekarz na usg widział i powiedział że urodzi się z solidna czuprynka:))) chodzę na usg 3d cały czas to wszystko widać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytałam w internecie i lepszy jest usztywniany, ale też bez przesady, tak by łatwo otulic dziecko. I polecają bambusowy bo najlepiej przepuszcza powietrze, potem jest bawełniany. A minky że nie przepuszcza powietrza, ale jak już coś by minky było od zewnętrznej strony. A mi te minky tak się podobają :/ ogólnie zrobiłam dziś listę czego mi brakuje i jestem przerażona. Kiedy kupujecie Wit d i k? I czy też już zaopatrzyć się w syropek do zabicia gorączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu się zawiesiła strona. Może założyć nowy post wrzesniowki2 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×