Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Wyszłam od lekarza 34tc ponad 3kg to dużo chyba.i szyjka na 2 cm. Czyli tuż tuż rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Cześć dziewczyny ... przenieśli mnie na patologię i próbują jeszcze przetrzymać młodego ... zaczekam na jutrzejsze usg i podejmę decyzję co dalej ... trochę nie podoba mi się ich działanie, więc czeka mnie przeprawa z lekarzem ... na przedporodowej każdy krok ze mną konsultowano:) na patologii nie uznają takich praktyk :( położna uznała, że lekarka wie co robi i żeby jej zaufać :/ młody jest na 36 tydzień skończony a oni wpisują na podstawie om 33 i dopiero jak zwracam uwagę, na usg z izby przyjęć to mówią, że faktycznie trzeba to zweryfikować ... i cisza:( nosi mnie tu :) nudzi mi się i wkurza mnie ta bezsilność i bezczynność ... mam nadzieję tylko, że to faktycznie dla dobra młodego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wg usg jest na 33tc. Ja tak mam ale w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 34 tc 3 kg to duży bobasek ale chyba nie jest zle.ciekawe ile moja pokaże.za tydzień idę i wtedy yo będzie sama końcówka 34 tc.powiem szczerze ze się trochę martwię żeby nie było za duzo.a od 30 tc podrosla pewnie tylko ciekawe ile wtedy miała praawie 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty mój w 31 tc miał 2200 a teraz w 34tc ponad 3000. Aż wypalilam przy lekarzu ze wielki , stwierdził bym się nie martwila bo najwyżej mnie potna :p dziwi mnie tylko to ze usg pokazuje 36tc a mam 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie też usg pokazuje dwa tyg do przodu.u Ciebie chłopczyk a u mnie dziewczyno taka duża...oby tylko przy tym ze jest duża miała wszystko rozwinięte prawidłowo.może być duża też mnie najwyżej potna trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie doktor zapewniał ze anatomicznie wszystko jest ok. Ważne by później nie wyszły jakieś choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu ale najbardziej boję się tych chorób, tyle się o tym słyszy. O niedotlenieniach, porazeniach i innych. Faszeruja nas dziadostwem, niby jesz zdrowo a wszystko jest pryskane. A zdrowie najważniejsze reszta jakoś się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Mama Maurycego i jak tam w szpitalu? ja jutro wizyta ciekawe jaka duża juz jest bo czasami wydaje mi sie ze z 10kg nosze :)a najsmieszniejsze jest to ze mam mały brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam od lekarza mala wazy 2330 i obrocila sie glowka w dol:-) luteine mam brac jeszcze 2 tyg i odstawic zmniejszajac dawke z tyg na tydzien. Nastepna wizyta za 3 tyg. Wasze dzieciaki duze sa :-) mama Mauryvego dawaj znac co i jak...a co u Paelki bo nie wiem wyszla ze szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Ankass a w którym tyg jesteś juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redsky
Ankass to super :) no wlasnie co tam u Paelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rowne 34 t0d czyli 35 tak sie zaczal? Ciesze sie ze taka ma wage choc daleko jej do waszych ale ost za 3 tyg przytyla tylko.200g a teraz za 2 tyg 800g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy nieraz dzieci w miesiąc przytuja koło a nieraz pół nieraz mniej.ka w piątek zaczynam 34 więc dużo czasowo nas nie rozni.jeszcze miesiąc trzeba by powiedzmy ze liczyc więc podrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za zainteresowanie :) Nie, nie wyszłam ze szpitala i już do końca będę tu siedzieć. Byłam dzisiaj na usg i mała ma 2270g, jest równo 34t1d, tak że trochę mnie to uspokoiło. Lekarze mówią, żeby się dało jeszcze wytrzymać 2-3 tygodnie, to wtedy w 36-37 tygodniu będzie można rozwiązać ciążę. A leżę już ponad 7 tygodni, mam oczywiście dość, ale czego się nie robi dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Dziś cały dzień badania ... młody jest idealnych rozmiarów i ma cztery tygodnie poczekać do porodu:) ja mam podgonić dietą żelazo:) szyjka wydłużyła się do 1,5 cm tylko rozwarcie na dwa palce, ale dostaję luteinę dopochwowo i magnez :) czekam na posiew i jak wszystko będzie Ok to do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Paelka podziwiam i trzymam kciuki :) najważniejsze jest dobro dziecka :) ja też tu chciałam wojnę prowadzić ale to by młodemu zaszkodziło ... niezła lekcja pokory... nasze maleństwa się pospieszyły, ale na szczęście sytuacja opanowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrześniowaNiespodzianka
Dziewczyny macie już spakowane torby do szpitala? Może już był taki wątek ale doszłam do 85 str. i nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka, Mama Maurycego- super ze u Waa wszystko ok, oby udalo sie utrzymac maluchy w brzuchach jak najdluzej :) Mama Maurycego w ktorym szpitalu w Warszawie lezysz? Wrzesniowa Niespodzianko- moja torba jest spakowana tak na 85%, jeszcze ja po trochu uzupelniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniowa Niespodzinka
Widzę że wam też doskwierają bóle przepowiadające, mnie już teraz bardzo boli a co dopiero przy porodzie! Nie wyobrażam sobie tego bólu ale ulżyło mi bo myślałam że jestem wyjątkiem i tylko mnie tak boli przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie to nie wiem czy to aa przepowiadajace bóle.bardziej mi się tam rozciąga wszystko itd.nie wiem jak te bóle rozróżniać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też strasznie już boli, doszły mi bóle pleców w okolicy nerek które po 15 min przechodzą. Przez te bóle boję się porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
A ja nawet torby nie mam bo pożyczyłam mamie na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Wrzesniowa, pamietaj ze w czasie porodu mozesz poprosic o znieczulenie, ktore powinno jednak w znacznym stopniu zmniejszyc bol ktorego tak bardzo sie obawiasz :) jesli znasz siebie i wiesz ze masz niski prog bolu to od razu bym sie nastawiaja na zewnatrzoponowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kluciach w pochwie jechać do szpitala czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×