Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość Kuleczkaaaaaaaa
Dziękuję wszystkim za słowa otuchy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kolke co polecacie? I też teraz kupować czy poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
Gościu wypisalam wszystko co Ci potrzeba ,Ale nie weszła wiadomosc. Płyn do kąpieli Balsam po kąpieli Szampon dla noworodków w piance Olejek do kąpieli ( jak chcesz ) Olejek do masazu ja używam raz balsam raz olejek super sprawa Sztyft do buzi to jest produkt Mast Hev;-) Krem do pupy Chang 123... Ja używam jeszcze produktu kąpiel na sucho taka woda cis fantastycznego:))) polecam kosmetyki Mustela rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zwykły Bambino do pielęgnacji . Jak krem to oliwka nie potrzebna. Teraz chyba oliwka ogólnie odradzana bo zatyka skórę. Ja miałam sam żel do kąpieli z Dzidziusia a po jakiś czterech miesiącach kupiłam szampon. Mamy też mydełko Bambino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka na pewno bedzie ok wszystko :-) a mala ci przynosza bys probowala dostawiac do piersi? Bo mysle ze im czesciej przystawiac bedziesz tym szybciej produkcja ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używaliśmy Bobotica. Ale najlepsze są masaże brzuszka i takie przyginanie nóżek do brzuszka delikatne to nam najlepiej pomagało i układanie na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam z bebiko czy z bebilonu termofor z pestek wiśni niby na kolki, będę testować. Ogólnie to 12zl kosztuje nie jest drogie. A co do zaplatania to i w późnej ciąży może być. Znajoma rodziła martwe dziecko, przy drugim dziecku latała co chwilę na ktg jak nie czuła ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za rady dotyczące kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu to znajoma miała masakra przezycie i nie dziwie sie ze teraz na ktg uderza co rusz. no zawsze są możliwe rózne anomalia, ale nie popadajmy w paranoje, zaplatanie w pepowine sie zdarza ale nie na porzadku dziennym, sa to rzadkie zjawska.ale jak czytałam to zdarza sie tez ze dziecko nawet jak sie op0lacze to normalnie nic sie zlego nie dzieje, tylko przez cesarkę się rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu sie przestraszylam bo mi utkwilo w pamieci co polozna mowila o tym szamotaniu itd.dlatego tgrzeba tez monitorować rochy. ja juz kika razy wychodzilam z domu do szpitala ale poczulam nagle i wszytsko wracało do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Juz od dluzszego czasu sledze watek i Wasze odpowiedzi. Sama nie pisze bo nie lubie, ale teraz postanowilam sie odezwac. Ja mam termin na 6 wrzesnia, wiec juz niedlugo. Biore nadal duphaston i luteine bo mialam skurcze, ale teraz jest ok. Mam nadzieje ze dzidzius jeszcze posiedzi w brzuszku choc mi ciezko. Przytylam niewiele bo jakis 1 kg, ale waga ciezka byla na start. To moja druga ciaza, juz mam trzylatke w domu. Dziewczyny to bylo "tytulem wstepu" :) teraz do rzeczy... lubie Was czytac, irytuja mnie wstawki beszczelne niechcianych gosci, na glupote nie ma rady. Paelka gratulacje malej, duzo zdrowka dla Was zycze. Ela i dla Ciebie takze. Dla pozostalych oczywiscie tez, oby porody nie byly zbyt ciezkie, ja sie nastawiam zadaniowo. Mam co mam zrobic i tyle. Bedzie dobrze. Pozdrawiam przyszle mamy i obecna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy!pozdrawiam także.obyś wytrwala jak najdłużej.pomyślnego rozwiązania o czasie.i odezwij się czasem co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to trudno rozpoznać. Mój nie raz tak szaleje jakby dyskotekę miał w brzuchu :p zaczęły się te upały i znowu mi stopy puchna i bolą. 1kg przytylas? Aż nie wiarygodne, same wody, macica ile ważą. Chyba że chudniesz w ciąży. Oby do 37tc dotrwać to jest najlepiej podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno rozpoznać.taka prawd ze człowiek jak przerwazliwiony to się martwi ciągle.bo ruchow za malo bo ruchow za duzo bo za slabe bo za mocne.taka prawda.ja jestem przewrazliwoona nie będę ukrywać heh.Nk mam położna powiedział A że do 37 tyg uważać itd a później to już można trochę nawet poszaleć żeby przyspieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czekam.na ten 37 tydz :-) mala rusza sie bardzo intensywnie i dopiero teraz wiem.jak.to jest dostac po zebrach tchu brakuje gdy wciska sie wysoko :-) mi.tez te upaly doskwieraja ...dzis kupilam.te majtki siateczkowe wkladki.laktacyjne i plyn do higieny intymnej bialy jelen tak powoli.kompletuje :-) dziewczyny wy tez macie taka zadyszke jak idziecie np.po schodach albo szybszym krokiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od dłuższego czasu tak ze jak wyjdę po schodach to serce wali jak oszalale, i zaraz biało przed oczami i slabo. Po zebrach to codziennie obrywam. Boli jak niewiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym zabezpieczacie łóżko, materac przed wodami plodowymi? Ja dałam taki podkład 90x60 ale wydaje mi się za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też nie zabezpieczałam. W pierwszej ciąży tylko czop mi odszedł a wody przebijali w szpitalu. Jak gdzieś wejdę na przykład poczte a tam duszno to momentalnie słabo mi sie robi i nie mogę długo nigdzie stać. A na schodach przystaje na chwile żeby odsapnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu jak lezalam lasce odeszły wody i całe łóżko zalała i podłogę. Tylko że oni mają sztuczne materace więc przetarli i tyle. A mi szkoda by było materaca. Bo byłby na straty. Też nie mogę długo stać, jak są kolejki w sklepie to mężem się wyreczam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czop ci odszedł to od razu jechalas do szpitala? Ja w ogóle się wystraszylam nie dość że co godzinę budzilam się na siku, to o godz 4 obudził mnie ciągły ból pochwy szyjki ale po godzinie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Ja na razie nie zabezpieczam.poprzednio mi odeszly wody w łazience jak robilam siku i nawet nie chlusneło bardziej sie polało a potem sączyło. potem rozlozylam ten podklad jak sie chcialam polozyc na łózku bo położna kazała dopiero rano przyjechac bo zadnych skurczy ani bóli nie mialam. Gościu daj sobie jakis nick bo przychodza tu wlasnie jacys goście i tylko mieszaja głupimi docinkami.Napisz czasami cos od siebie bedziesz miala chlopca czy dziewczynke? Ela jak tam dalej w szpitalu czy Cię wypuscili? Paelka bedzie dobrze ja po naturalnym porodzie dopiero 3 dobe mialam jakis tam pokarm różnie jest dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Lili
Ja się właśnie boję ze nie będę wiedzieć kiedy jechać. Jeszcze przez dzień to zadzwonię do położnej, gorzej w nocy. Zastanawiam się nad folią pod prześcieradło by dac ale gorąco będzie od spodu jeszcze takie upały są. Zmienię Nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lili
A tak od siebie to będę mieć chłopca. I jak narazie jest duży, za tydzień mam kolejną wizytę zobaczymy co doktor powie. Narazie mówił bym się nie stresowala wagą bo najwyżej mnie potna. Zawsze bałam się porodu, ale chyba wolę uniknąć cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rano się obudziłam to miałam mokro ale poszłam do łazienki z zaciśniętymi nogami i usiadłam to trochę więcej się polało tego śluzu pewnie z nocy. Po 14 pojechałam do mojej gin i powiedziała że rozwarcie na opuszek i jeszcze trochę pochodzę. I jeszcze ktg i już na ktg miałam bóle po 20 pojechałam do szpitala bo już coraz częściej bolało to się okazało że już 6cm rozwarcia. Musiało pomóc badanie szyjki bo momentalnie zaczęłam czuć ból. Odszedł dzień przed terminem a urodziłam w terminie z miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie chlusniecia wód to też nie często.ja zakupiłam test na wody plodowe bobrsz mi się zdawało ze się coś Sączu ale nic nie wykazało mam jeszcze drugi na wszelki wypadek.ja nie zabezpieczam.mi położna mówiła że jak czop zacznie odchodzić to to jest dopiero zwiastun porodu tak samo jak dno maciy jak sie obniży i z tym do szpitala nie ale jak wody odejda to tak żeby jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×