Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość
Naprawdę biegamy z jedynki jak małpy w Zoo, a Ks nie wie co to oznacza, ponieważ nie przypominam sobie , żeby siedziała na kasie nr1. Kiedyś była kasą nr3 lub 4 a ponieważ często miała manko w kasie to nie chce siedzieć na kasie więc towaruje sklep i ma pretensje, że my siedzimy na kasie a ona musi tylko towarować. No i kółko się zamyka. Nie pojmuję dlaczego tak cięzko jej to zrozumieć? Rozmowa z nią jest z chorym umysłowo. To co radzisz Ks praktykująca ;) co mam odpowiedziec mojej Ks ? Jak coś nie tak to szantażuje nas grafikiem i popoludniami w pracy. Tak mam dość tej pracy a bardziej atmosfery. Strasznie to siada na psychikę. Jak nie ma ks to wyrabiamy sie ze wszystkim, jedna drugiej pomaga i nie ma kłotni. Jak tylko jest ks to albo płacz w socjalnym albo zwolnienia bo każda ma dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, nie bardzo wiem co Ci poradzić... być może zgłosić się do KR (jeżeli uważacie, że jest bezstronny)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym jeżeli zbierzecie się wszystkie (nie że 2-3 i mi się nie podoba) a 8 mówi że jest super!!!:) i jednogłośnie przedstawicie swoje stanowisko to powinny trafić Wasze informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, ale był juz u nas zgłaszany do regionalnej 2 razy!!! mobbing, ale kr nie uznała tego jako mobbing tylko ukarała zabraniem premii osobę, ktora to zgłaszała. Stwierdziła, że to co kaze ks ma być zrobione bo takie są procedury i wymogi firmy a jak ta osoba nie radzi sobie to niech się zwolni. Druga osoba zgłosiła, ale w tym czasie przenosiła się na inny sklep. I nie chodzi mi o to, że ja bym chciała odpoczywać sobie w pracy. Ale naprawdę ja czasami biegam, żeby szybko coś zrobić i ciągła krytyka, krytyka, krytyka. To przestałam sie starć bo nie mam juz sił się wysilać. Nie mam pomysłu juz jak pracować, żeby nikt się nie przyczepiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...poprosić wszystkie o przeniesienie - jeżeli macie taką możliwość lub opisać sytuację (włącznie z zachowaniem KR) przez rossmann.pl do Centrali i poprosić o bezstronną ocenę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wszystko zależy od zespołu i jaka atmosfera panuje, też oczywiście na jaką ks się trafi. Ja na nisko bym nie chciała iść bo się tam po prostu nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, ale na niskoobrotowce tez jest czasem ciezko. Wyobraźcie sobie biegać ciągle z jedynki na sklep rozkladac towar, cenki, robic layout, frontować. Wstajesz, odchodzisz, słyszysz dzwonek i biegniesz. Na zmianie są po 2 osoby. Często to, co na wysokoobrotowym sklepie robi 6 osob na nisko robią 2. Wiadomo, jest róznie, ale chciałabym pracować na wysokoobrotowym, ze wzgedu na wieksza ilosc godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokoobrotowy i większa ilość godzin...chciałabym...a tu osób zatrudniają za dużo "bo wysokoobrotowy" i są gołe etaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazde miejsce ma plusy i minusy jak widać ;p u mnie pracuje 8 osob, a jest kolo 500 k obrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a jak Warszawa gdzie w jakim sklepie jest fajna ekipa spoko ks? Targówek Bródno Tarchomin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh....to u nas jest około 400 k obrotu a jest nas 10 osób bo kiero grafiku ułożyć nie umie. I teraz nie wyrobimy wydajności przez to.. i w związku z tym mam pytanie czy wydajność jest składowa premii inwentaryzacji?? Czy na co wpływa ta wydajność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mozecie i powiedziec jak to jest z ta karta??nie mam tej aplikacji NFC w telefonie co wtedy??wystarczy podac kod tej karty???jak to dziala trzeba nacisnac na kasie klub rossmann i podac karte czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jest napisane wyraźnie, ze jak nie masz NFC to wystarczy pokazać kod z telefonu i na kasie to zeskanuje. Nigdy nie czytacie żadnych pism, regulaminów itp? Swoją droga malo komu działa ten kod kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale żeby kody działały musi być na kasie zainstalowany czytnik BLE, który przysyłają teczką, najpierw wpina się go do kasy, zgłasza SD wtedy skaning instaluje i dopiero można korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest też ten czytnik blee tylko nie wiem czy trzeba wejsc w opcje klub rossmann na kasie czy wystarczy poprostu kod karty zeskanowac tak jak przy karcie rossne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny chciała bym sie zatrudnić w rossmanie w okolicy Bródna tarchomina w jakich sklepach polecacie prace? gdzie jest spoko kierownik? pracownicy? pisałam wcześniej ale nikt nie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sama sobie sklepu nie możesz wybrać, dadzą Cie tam gdzie jest miejsce. Możesz tylko wskazać dzielnice ktore Cie intersesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas kr równie psychiczna jak ks, ks nie umie obsługiwać się kasą, nowa dziewczyna przyszła kiedyś i prosiła ją o pomoc, to ta nie wiedziała jak się doładowanie sprzedaje. niczego nie wie, bo siedzi w biurze i dyktuje innym. czy u Was też były wielkie spiny, że za dużo razy dzwonicie po kasę nr 2? kolejka zaczyna się od 3 osób, więc tyle się pojawiało a zatem dzwoniłam. to był wielki problem i zanim ktoś się doczołgał to już były tylko 1-2 i była spina, że po co dzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nikt nie robi spin, że za często dzwonimy na 2. Nie ma problemu jak do tego czasu zdąży się kolejka rozejść. Co do ks, to nasza często jest na 2 więc na szczęście wie jak to jest siedzieć na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że wszystko ma swoje plusy i minusy. Jednak najważniejsza jest atmosfera jaką my tworzymy w zespole :) Więc obyśmy trafiały na jak najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem że sama nie wybieram sklepu ale podałam te lokalizację i chciała bym wiedzieć co i jak gdzie jest dobrze w którym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie gdzie moze byc wewnetrzny regulamin pracy ? I dlaczego nie jest dostepny na widoku aby w razie watpliwosci sobie przeczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem że sama nie wybieram sklepu ale podałam te lokalizację i chciała bym wiedzieć co i jak gdzie jest dobrze w którym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie regulaminy sa w segregatorach w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski co jest w tych paczkach w kinie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tam jest napisane cos na temat grafikow itp. ze sie w biurze znajduje w segregatorze o ile sie nie myle to powinien wisiec/lezec w miejscu widocznym dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kolejka była około 10 osób i jak zadzwoniłam na 2 to dostałam ochrzan. A 3 inne frontowały, siedziały w biurze. Nie chce pisac z dokładnoscią bo może wróg czyta to. Wkurzyłam się i powiedziałam głosno do klientów, ze przepraszam, ale koleżanki nie chcą przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarchomin omijaj. Szczególnie Ćmielowską i Odkrytą. Ks są naprawdę umysłowo chore. Nie chcę wchodzić w szczegóły , ale najgorzej jest na Ćmielowskiej. Jak na innych jest tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość131313
Mam dość tej psychicznie chorej ks . Myśli tylko o swojej d***e. Modlę się żeby ją przenieśli na inny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babeczki a czy wiecie może jak odpowiedzieć na rekrutację wew.tzn co mam wysłać i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×