Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rossmann C.D.

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny, powiedzcie czy któraś z Was już dostała świąteczne pieniądze z wniosku składanego później? Ja składałam wniosek na początku grudnia, od KS wiem tylko że mają być w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie 20 wypłacają, tak było zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża na macierzyńskim. Czy któraś tak miała? Jak to wygląda z wypłatą, czy jest z przed urodzenia ( czyli 100%) czy jakoś inaczej? Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki za odpowiedź :) W takim czekam do pt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępca Kraków wysokoobrotowy 3500 brutto wiec nie piszcie głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedac na macierzynskim jezeli zaszlas w ciaze musisz przerwac maciezynski i wrocic do pracy Conajmniej na 1 dzien.Potem przynosisz l4 i ciagniesz do porodu i potem znow macierzynski.Jezeli nie wrocisz nie dostaniesz drugiego macierzynskiego.Takie sa przepisy.Poszukaj sobie nawet info na google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa juz klub rossmanna. Musisz pobrać aplikację na telefon i potem się zalogowac tak jak na pracujewrossmanie i potem klikasz na opcje dla Ciebie i wypełniasz wszystkie pola i już działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest ten klub rossmanna? Jakies znizki dla pracowników? Nie wierzę haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostal ktos na zwolnieniu lub macierzynskim pismo odnosniej tej warty do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze praca na mniejszych sklepach a wiekszych sklepach to sie jednak trochę różni, tak samo w mniejszych miejscowościach a wiekszych typu Kraków czy Warszawa. Jak sklep robi 400000 miesiecznie nie ma co porównywać do 900000 a tego np do 12000000 to jest inny świat i zupelnie inna praca. Ja pracuje na sklepie wysokoobrotowym i jak przyszla do nas dziewczyna z nisko to nie mogla sie odnalezc, powiedziala ze u nich to sie nic nie robi w porownaniu tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:56 A miałaś tak? Jak potem z wypłatą? Czy potem normalnie wróciłaś czy były obawy, że zwolnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie dwa dni temu przyszly papiery z warty ale i tak sobie wczesniej z pracy zabralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostajesz 100% l4 i potem 80% procent na macierzynskim.Gdy nie wrocisz do pracy zostajesz bez kasy na drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciagnelam aplikacje Rossmann i nie mogę tego znaleźć :( proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsorowicza mama
Potwietdzam krakow zastepca 3300 netto..nasza zastepczyni wydrukowala koperte z 5 miechow i zostawila w socjalu i poszla na urlop...kazdy kazfy to ogladal...3200-3300 w tym premie.sklep wysokoobrotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w poniedziałek dostałam papiery z warty, wczoraj byłam na poczcie juz odesłać. O co chodzi z jakimś klubem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie premie za obrót, podobno dzisiaj ma być wypłacana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pko nie ma to pewnie jutro wysla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie laski bo ja na zwolnieniu i tak się zastanawiam co to ten klub Rossmann ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a niestey pko nie ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Wiecie juz coś na temat pitów ? Od kiedy bedzie mozna drukować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7:46 Dzięki, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w listopadzie byly podwyzki,bylam wtedy na l4,wiem ze dla mnie tez byl aneks,kierowniczka mi nie dala bo bylam na zwolnieniu wiec odeslala do kadr,wrocilam na poczatku grudnia i do tej pory jeszcze nie dostalam tej podwyzki,miala tak ktoras ze pozniej podpisala aneks i jej wyrownali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8:51 Co to za zastępca ze drukuje sobie paski z 5 miesięcy i zostawia ot tak sobie w socjalu. Coś mi tu smierdzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny o co chodzi z klubem rossmann? Jakieś zniżki dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.54 zapytaj kierowniczki co z Twoim aneksem wprost. Ale byłaś na zwykłym l4 ? Bo tylko ona moze cos zrobic zeby aneks ponownie dali do umowy. Tez nie wiem o co chodzi z tym klubem, jestem na l4 ciąża wiec mnie o niczym nie informują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdzie sobie na nasza stronę pracujewrossmannie tam jest wszystko opisane, ja juz ściągnęłam aplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę zalogować się na stronę pracujewrossmanie, mam jakiś błąd logowania i nie wiem gdzie to zgłosić. Czy któraś z was będzie na tyle uprzejma w związku z tym żeby napisać o co chodzi z tym klubem rossmanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, trzeba wejść na stronę pracujewrossmannie.pl, tak ściągnąć aplikację na smarfona i mamy... Jeśli jesteś pracownikiem i dołączysz do Klubu, otrzymujesz zwrot 5% wartości transakcji dokonanych z użyciem aplikacji mobilnej oraz 20 % na wydruk natychmiastowy za zdjęcia... fajna sprawa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby ściągnąć aplikacje nie trzeba sie logować na nasza stronę. Poszukać wystarczy aplikacji w sklepie darmowej " pracuje w Rossmannie" zależy jaki system ma telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×