Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MożeJednakTu

Żebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Hg przeczytałes dopiero moj stary post o glonojadach hahaha ;) Czyli czytasz zaległości ;) Piekny tekst kici ze zdjecia tez przeoczyles ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka "A są u Ciebie raki?" Nie słyszałem o rakach w zatoce :-) Jakiś czas temu jakiś statek przywlókł z sobą kraby, podróżowały na gapę, i one się rozmnożyły :-) Takie śmieszne, chodzą bokiem a oczy na szypułkach. Wlazły do sąsiadujących z zatoką dopływów i dokuczają rybakom przecinając im sieci :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś Nie zdążyłem wtedy odpowiedzieć i właśnie czyszczę pamięć :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po Twoim zrównoważonym i kulturalnym sposobie bycia jakim nas tutaj obdzielasz to nawet bym Ciebie o to nie podejrzewała ;) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia - "Jeszcze Wam wczoraj o jednym nie napisałam. Ktoś z bliskich mi osób powiedział, jeszcze przed tym jak ruszyła cała maszyna z diagnozowaniem dziecka, że jak nie potrafię wychować dziecka to powinnam go oddać do adopcji, bo ja nie powinnam mieć dzieci." Asiu obiecalam Ci wtedy ,ze nie bede strzelać z karabinu maszynowego ale dzisiaj juz nie jest wczoraj i dzis moge wszystko. Ta baba durna krowa powalona szmata z powyższego cytatu to powinna jaknajdalej od Ciebie i Twojego dziecka . Co za szmacisko, do adopcji, zdrowo ja porąbało . Staraj sie nie spotykac tej ignorantki. Kurcze ostatnio oduczylam sie troche jezdzic po ludziach i cos mi to przestało wychodzic. Oj :( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oli to co wczoraj wrzuciłaś widziałam już wcześniej i nic mi to nowego w życiu nie wniosło. Dziecko adopcyjne to inna sprawa, bo w wielu wypadkach rodzice adopcyjni nie wiedzą z jakiej rodziny pochodzi to dziecko i jakie ma obciążenie genetyczne. O tym czym jest depresja, a co zwykli ludzie nazywają depresją już wam tłumaczyłam i nie będę o tym już pisać. To matki które przechodzą "baby blues" po urodzeniu też potrzebują egzorcyzmów? Depresja poporodowa też jest chorobą, a nie opętaniem przez szatana. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam bardziej i sie zablokowalam :( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kasia dziś "Nie zdążyłem wtedy odpowiedzieć i właśnie czyszczę pamięć " H-g Haha czyszcze pamiec ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia dziś Ty swoją pracę pedagoga chyba musisz rozpocząć od uporządkowania relacji z bliskimi i tzw. bliskimi Co tam się u Ciebie wyrabia ??? Ładne kwiatki! H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzorcyzmy to nie na wszystko sie nadają . Tutaj sa zaburzenia neurologiczne a nie dotyk szatana. Chłopiec nie ma nic wspolnego z szatanem. Taka ma przypadłość neurologiczna. Depresja tez nie jest od szatana-Zaburzenia mozgu. Alergia tez nie jest od szatana , tylko od nietolerancji czegos. Tak samo inne choroby, tez nie sa od szatana :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Joasia dziś Ty swoją pracę pedagoga chyba musisz rozpocząć od uporządkowania relacji z bliskimi i tzw. bliskimi Co tam się u Ciebie wyrabia ??? Ładne kwiatki! H-g x To się nazywa przewartościowaniem relacji i segregacją "przyjaciół". J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Właśnie! Proszę miłe Panie ustosunkować się do wpisu z Ostatnie zdanie odpuszczamy ;-) :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopiec nie wywoływał duchów i nie bawil sie w ezoteryke, nie wróżyl i nie stawiał kart i nie uprawiał szatanskich praktyk . Nic nie robil co by moglo wskazywać na to ze cos nim zawladneło. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia "To się nazywa przewartościowaniem relacji i segregacją "przyjaciół"" A ja bym to nazwał metodą na strusia ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJAK
H-g jak Oli zmienia podpis, to Ty podpisujesz się właściwym (czyt. pierwszym) imieniem w nowym temacie ;) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko dlaczego sugerujesz ze chłopiec powinien przejsc egzorcyzmy :) :) Prosze odpowiedz K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post z 13:07 dopiero teraz przeczytalam ;) inna sukienke ;) A moze wymyslimy nick dla Olinki ? Ale Olinka mi sie podoba , sama przeciez wymyslilam. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie metoda na strusia, tylko jak by Oli mogła stwierdzić, odcięcie się od osób, które nam szkodzą na każdej płaszczyźnie życia. x Spotkałam ją niedawno przez przypadek w Zamościu na przystanku. Zamieniłam z nią kulturalnie kilka uprzejmości, bo była z córeczką. Jak zapytała o mojego syna, to po usłyszeniu że ma ZA, szybko zakończyła rozmowę śmieszną wymówką. Spierniczała ode mnie z córką w wózku jak od trędowatej. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia Zgoda zmieniam szaty godowe na Mir :-D Takie przesłanie dla Was ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś Ty nie skupiaj się na sukienkach tylko przemyśl sugestie co do nazwy tematu :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:35 Asiu ta kobieta jeszcze zycia nie zaznala. Nie jest dobrym człowiekiem. Nie zycze jej zle i nie bede rzucac klatwami ale jeszcze ja zycie nauczy ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Ktoś z bliskich mi osób powiedział, jeszcze przed tym jak ruszyła cała maszyna z diagnozowaniem dziecka, że jak nie potrafię wychować dziecka to powinnam go oddać do adopcji, bo ja nie powinnam mieć dzieci." x Różni ludzie różnie reagują również kąśliwie bardzo. Być może właśnie tak to dla niej wyglądało z boku, że nie potrafisz ogarnąć dzieciaka a znam przypadki, że na serio nie każdy rodzic potrafi to stąd jej taka kąśliwa uwaga może żeby Tobą wstrząsnąć albo żeby samej sobie podbić ego albo z własnej frustracji. Nie wiadomo. Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćJAK dziś H-g jak Oli zmienia podpis, to Ty podpisujesz się właściwym (czyt. pierwszym) imieniem w nowym temacie x nie... :) Do H-g pasuje H-g :) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna kolezanka Asiu. Mam sporo znajomych dziewczyn i zadna by sie tak nie zachowała. Cos z ta kobieta nie tak. Gdy ja sie czyms smuce, chociaz nie okazuje to zawsze ktoras sie spyta i chętna do pomocy. No nie, musze powiedziec ze w szczecinie sa fajni ludzie. Zawsze staram sie usmiechac i nie pokazywac po sobie ale kiedys np zanim przyszedl szef widocznie zauwazyl mnie wczesniej niz ja jego ;) i powiedzial w wejsciu : pani Kasia bez usmiechu? To niepodobne ;) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia " Piekny tekst kici ze zdjecia tez przeoczyłeś" Wszystko czytam, ale jak jest tu nasza czwórka, to trzeba by było odpowiadać na dwie ręce i na dwie stopy, żeby nadążyć :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg wymyśli nowy tytul ;) Same Ustawiacze to mnie nie satysfakcjonuje taki tytul ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oki tytuł. Z tym, że wrzuciłabym jakiś błąd graficzny co by przy okazji wrzucania w wyszukiwarkę słowa "ustawiacze" nie wyskakiwał nasz temat z automatu. Może być "ustaiwiacze" czy tam dowolnie inna kombinacja wg uznania. Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez pasuje Hg :) Tak juz sie przyzwyczailam do jego nicku. Jest od poczatku i fajnie sie kojarzy. Moge nawet mowic do niego Hagie albo Hagi gdybym na żywo do niego mowila :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Joasia Zgoda zmieniam szaty godowe na Mir Takie przesłanie dla Was H-g x A co ty godowego z tym pokojem chcesz robić? :D :D :D J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×