Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MożeJednakTu

Żebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Niedlugo dopiero po 20 postach bedzie przesuw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nic Prosze o nowy temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba na amen juz sie zatkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 11 postach sie otworzyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Też mam zespół aspergera i długo nie mogłam uwierzyć w diagnozę lekarza, ale nie mogę teraz słuchać osób, które uważają że takich ludzi powinno się izolować od społeczeństwa. Ja wcale nie prosiłam Boga o to, żebym miała to zaburzenie. Uderzyło to we mnie jak grom z jasnego nieba, chociaż podejrzewałam, że tak będzie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde chcialam przesłać opowiesc mezczyzny ktory ma aspargera i chyba za dlugi post no uznaje za spam. Szlag , a tak fajnie opisał. Pozniej moze na raty mi sie uda wyslac ;) Ta pani w powyższym poscie napisala ze nie mozna izolować dzieci od społeczeństwa, ze izolowanie moze miec zly wplyw . Pani przedszkolanka synka ma narabane w glowie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Kicia W podstawówkach już to rozwiązali na wysokim poziomie, klasy integracyjne, nauczyciele wspomagający. Nie wiem jak to działa w małych miasteczkach, gdzie się wszyscy znają, w dużych bez zarzutu. Koleżanka uczy w takich klasach i lubi tę pracę i te dzieciaki. Ma sporo satysfakcji. x Mam pewien pomysł na tytuł kolejnego tematu :-) Nazwijmy go po prostu "Ustawiacze" W domyśle będzie "Pingwinków" , ale o tym tylko my wiemy :-D x Olinka Nie chcę grzebać w Twoich nickach, ale żeby zapewnić większą anonimowość może przebierzesz się tam w inną sukienkę ... zamiast Oli.n po prostu Oli :-) Obiecuję, że nie będę podglądał ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu ja nad dzieckiem potrafię zapanować, ale atak agresji jest źle odbierany przez otoczenie. Te ataki miał, gdy go odbierałam razem z dużą grupą innych dzieci w tym czasie. To otoczenie piętnuje matkę i przypina sobie łatkę "zła matka, złe dziecko" lub jeszcze gorsze określenie "patologia". Dzisiaj też miał taki atak szału, bo mu się nie pozwoliło na wymuszanie i ustawianie wszystkich w domu pod swoją modłę. Wyciszyłam go w 15 minut i dopiero zaczął mi iść na kompromis. Wiem jak mam postępować z własnym dzieckiem i jak mu organizować zabawę/zajęcia aby się rozwijał jak należy. Nie mam kontroli nad jego pobytem w przedszkolu i po takim tygodniu mam znowu te same problemy jakie już u niego wcześniej zniwelowałam. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu napisalas w którymś momencie ze tak piszemy bo napewno uważamy ze chcesz wyłudzić pieniadze z opieki z podatków ludzi. Asiu to jest Twoja sprawa i nikt z nas do podatków sie nie wtrąca. Kazdy płaci podatek a co panstwo z tym robi to juz nie powinnismy wnikac. Zauwazylam ze na wielu tematach wielu ludzi psioczy ze ich podatki ida na 500 plus czy inne rzeczy. Dobrze ze na naszym temacie tego nie ma, bo nie cierpie jak tak ludzie pisza. Podatki byly sa i beda i nie bedziemy przeciez rozliczać panstwa co robia z tymi podatkami. Kazde dziecko z niepełnosprawnościa dostaje pieniazki i naturalne jest ze Ty Asiu tez wypełnilas taki wniosek. Przeciez musisz miec pieniazki na terapie i inne sprawy. My napewno nie bedziemy oceniac Cie pod tym wzgledem. Te pieniazki Ci sie należą bez dwoch zdań :):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś "Kurde chcialam przesłać ..." Zrób to inaczej. Prześlij nam jedno charakterystyczne zdanie z tego tekstu a my skopiujemy i znajdziemy sobie całość :-) Chyba, że łatwiej będzie Ci załączyć link H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafisz nad nim zapanować bo masz juz swoje sposoby i wiesz co robic a syn ma Ciebie na codzien i nauczył sie Ciebie sluchac. Najgorsze to ze otoczenie wlasnie zle reaguje a przedszkolanki nie potrafia zapanować nad dzieckiem. Asiu a czy syn dalej chodzi do tego przedszkola ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Hg :) sprobuje tak zrobic. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś Errata Nie przesyłaj tych tekstów ;-) Zaburzenia psychiczne to nie nauki ścisłe a bardzo indywidualna sprawa. Każdy przypadek jest inny czasem subtelnie a czasem nie. x Joasia Witaj Joasiu :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu ja dopiero w tym tygodniu będę składać papiery do orzeczenia niepełnosprawności, a czeka się kolejny miesiąc na komisję, na której się muszę zjawić z dzieckiem. Dopiero wtedy dostanę wszystkie potrzebne mi dokumenty do dalszego "leczenia" dziecka, a mogą mi zrobić numer z zasiłkiem pielęgnacyjnym, bo w takich komisjach wiadomo, że może siedzieć ginekolog czy ortopeda (to jest ten cały cyrk). Wielu rodziców musiało się odwoływać do wojewódzkich ośrodków orzekania o niepełnosprawności, właśnie przez takich fachowców z losowania Multilotka. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zamierzchłych czasach mój kolega psychiatra (zresztą specjalista) wypowiedział kiedyś takie zdanie: pacjent choruje na dwie przypadłości - pierwsza to jego własna, a ta druga to ta którą mu jego lekarz wymyślił H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg haha dobrze ze napisales bym nie przesylala bo nawet teraz nie moge tego znalezc. Czyli mi ulatwiles. Zgubilam ten komentarz tego pana ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich :) Jakoś zapomniałam się przywitać, bo mi pierwszy post z powitaniem zeżarło przy wysyłaniu, bo mi bateryja padła ;) Teraz mam telefon na kablu. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wtedy Asiu jesli ginekolog bedzie siedzial w komisji to tez zwrocisz sie wtedy do wyższych komisji . Bedziesz sie odwoływać do skutku. :) masz takie prawo a panstwo ma obowiazek Ci pomoc. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mireczku choroby wszelakie są indywidualne. Nawet zwykłą wirusówkę każdy człowiek przechodzi, chociaż to ten sam wirus. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Przechodzi inaczej x telefon mi zeżarł bo nie zauważyłam, że zahaczyłam słowo palcem, gdy mnie syn o coś pytał. Zaznaczyło się, a ja nie patrząc na górę ekranu skończyłam pisać :D J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia Nie przejmuj się telefonem :-D My tu od dawna już czytamy siebie między wierszami Ty tylko pomyślisz, my już wiemy :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jak się uspokoił to znaleźliśmy aplikację z mikrofonem ;) Przyszedł do dziadków się pochwalić, że mówi jak przez mikrofon. Poszedł po swoje krzesełko do kuchni i stanął na środku pokoju. Po której chwili wybrał do "wyrecytowania" Aniele Boży... Wiadomo, że się jeszcze trochę mylił i peszył (mama robiła za suflera), ale moi rodzice byli z niego bardzo dumni. Jak na dzieciom, które za miesiąc kończy 4-lata to i tak dużo jak na razie. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze ślicznie zaśpiewał ulubioną kołysankę :D J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia " ...i wszystkie wyglądają tak samo, jak glonojady " Padłem! :-) Co za porównanie :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest 14 i troche zapoznalam sie dzis z Aspargerem, wlasciwie ogarnelam wszystko ;) Czytalam tez slowa matki ktora ledwo co zniosła dzieciństwo. Syn kompletnie nie nadawał sie do ludzi, nie lubił zmian, tylko mama i dom. Mial stwierdzony ten zespol . Napisala ze dali rade a teraz syn robi karierę zagranica , zdobył tam wysokie wykształcenie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 Dotyk Boga 53: Wzruszające świadectwo uzdrowienia Piotrusia https://www.youtube.com/watch?v=2u9jZic3xaM x Sytuacja bardzo podobna do Twojej dot. zmagania się matki z mocnymi zaburzeniami adoptowanego chłopczyka. Znajdź chwilę czasu i zobacz to proszę na spokojnie i do końca. Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:52 :) no widzisz Asiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepchajcie strone, ja nie mam sil. Dzis juz przepychalam Bilgoraja ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze Wam wczoraj o jednym nie napisałam. Ktoś z bliskich mi osób powiedział, jeszcze przed tym jak ruszyła cała maszyna z diagnozowaniem dziecka, że jak nie potrafię wychować dziecka to powinnam go oddać do adopcji, bo ja nie powinnam mieć dzieci. x Też mi takie argumenty jak Oli przedstawiała przez pryzmat bycia ciocią, która się często zajmowała dzieciakami i była też opiekunką u kilku obcych dzieciaczków. Ma córkę o rok młodszą od mojego dziecka i po niej nigdy bym się tego nie spodziewała, bo w wielu sprawach jej w życiu pomogłam. x Od 1,5 roku nie mam z nią kontaktu i się z tego bardzo cieszę. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×