Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MożeJednakTu

Żebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Óstawjacze ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś To ma być właśnie taki mało interesujący tytuł Tytuł dla nas, nie budzący ciekawości u innych My znamy pełną jego nazwę, więc inaczej go będziemy odczytywać :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ustalone :-) Óstawjacze :-) Po setnej stronie ewakuujemy się :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mi tez pasuje Hg Tak juz sie przyzwyczailam do jego nicku. Jest od poczatku i fajnie sie kojarzy. Moge nawet mowic do niego Hagie albo Hagi gdybym na żywo do niego mowila x Kicia, też tak myślałam ;) albo Hagiesiński :D Bo to starszy pan :P Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia "A co ty godowego z tym pokojem chcesz robić?" Jeszcze nie wiem ;-) Ale jak Cię znam to zaraz kilka podpowiedzi mi podrzucisz ;-) :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Czyli ustalone Óstawjacze Po setnej stronie ewakuujemy się " H-g Hehe dziekuje Hg :) Tylko szkoda ze nie pingwjinuf ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka "Bo to starszy pan :-P" "Starszy", ale tylko dla Joasi :-P :-P :-P H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nazwe tematu wyzebralam i nie wiem czy mam jeszcze szanse o jedno wyzebranie :) zeby Hg został Hg :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg nie jest wcale starszy, stary bedzie jak bedzie mial 85 lat a 50 to mlody chlopak :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Joasia "A co ty godowego z tym pokojem chcesz robić?" Jeszcze nie wiem Ale jak Cię znam to zaraz kilka podpowiedzi mi podrzucisz H-g x Mam takie wrażenie, że ukrywasz przed nami jakąś dodatkową wersalkę lub nierozkładaną kanapę i planujesz ją ukryć w piwnicy pod dywanem na którym miałam spać. ;) :P J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 60 jest sie młodym, pozniej wiek dojrzały do 70 , pozniej dopiero starszy pan a po 80 starszy czlowiek a po 90 staruszek. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś Pozostaję więc przy H-g Chyba, że coś będzie na "śmiertelnie poważnie", to wtedy pojawi się Mir z marsową miną ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu Asiu a wiesz ze ja myslalam o piwnicy by tam spac? Bo tam beda wywalone kocyki ;) Hg wywalił tam kocyki i ja lubie oddychac w chlodzie wiec ide do piwnicy. Pazurek czarny moze ze mna bedzie chcial ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek jest młody nawet w wieku 100 lat jeśli się tak czuje. Teraz jest więcej młodych-starych ludzi, 20-30-latków zachowujących się jak dziadkowie-emeryci. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś A myślałem że jest na odwrót :-D x Joasia Nie po to się męczyłem z zamurowaniem pewnych drzwi, żebym się miał teraz do tego przyznawać :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Udalo mi sie z wyzebraniem ;) :) Czekam na niespodzianke z tematem ;)....... ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty masz tajny pokój z ukrytymi meblami??? Ale będziesz miał remont po naszym pobycie jak Ci ściany rozkujemy w poszukiwaniu wygód :D :P ;) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie drzwi zamurowales ? Do piwnicy ? Ja duzo bym dala za to by miec piwnice :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz bedzie ewakuacja. Czekam na niespodzianke. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dalej ludziki Czas na przełom K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomozcie ludziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepychamy setkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga problem kulinarny! Odkryłem w lodówce żurek z kiełbasą. Już zapomniałem jak długo tam leży. Jak poznać, że zupa skwaśniała, kiedy ona od początku była już kwaśna? H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz bedzie post ewakuacujny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze po zapachu Hg poznasz czy potrawa jest jeszcze dobra :) ja tak zawsze robie , powacham posmakuje i wtedy wiem czy jest ok :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×