Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PatrykMela

Suplementy na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić tabletki Slimunox.U mnie zadziałały cuda.Ja już myślałam że nic na mnie nie podziała.A tu waga spada ja jestem coraz szczuplejsza i bardziej szczęśliwsza.W końcu czuję się dobrze w swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Maria
Świetnie nakręca metabolizm Olimp Thermo Speed. Ja go używam już 2 raz podczas odchudzania i mega mi nakręca metabolizm. Na treningach poce się niesamowicie a kilogramy lecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to jeden z najlepszych środków na odchudzanie jakie są dostępne na odchudzanie. Zastosowanie Foreverslimu zasugerowała mi koleżanka. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. 3 miesiące czasu i nie ma śladu po otyłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha_
już kilka osób widzę że też zna i zachwala Bigup :) również polecam, szczególnie dla tych co nie mają czasu na wklepywanie balsamów antycellulitowych i mają problem z nadmiernym apetytem. U mnie najbardziej na to pomaga, mniej się chce jeść i cellulit znikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałem suplement diety IQacai i szybko straciłem 10 kg bez jakichkolwiek problemów.Polecam każdemu,kto chcę stracić na wadzę,bez głodówek i ciężkich treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Ja również próbowałem wielu suplementów i zdecydowanie najlepszym okazał się suplement diety IQacai,dzięki niemu w kilka tygodni straciłem 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zaczęłam walczyć z niechcianymi kilogramami.Zaopatrzyłam się w Slimunox,i do dzieła.Dla mnie najtrudniejsze będzie zmiana diety,będzie mi ciężko zrezygnować z rzeczy które bardzo lubię.Alę muszę spróbować zawalczyć o lepszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_54
Jak ja się odchudzałem to stosowałem IQacai i dzięki niemu byłem w stanie stracić 7 kg w kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje Slimcea i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sądzę że można się wspomóc tabletkami.Ja do diety którą stosowałam brałam Foreverslim.Zamierzony efekt uzyskałam.Teraz tylko regularnie chodzę na basen a do pracy zamiast wsiadać w autobus chodzę pieszo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox jest rewelacyjny. ja mogłam zacząć mysleć o odchuidzaniu i powrocie do wagi po ciąży mniej więcej po 14 miesiącach. I wystarczyły kolejne 3 abym bez najmniejszych problemów miesiła się w ciuszki jakie miałam przed ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam może nie dzięki samemu Slimunox ale na pewno wspomógł dietę.Dzięki tym tabletką nie odczuwałam głodu a przemiana materii była też znacznie szybsza.Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natrafiłam w magazynie na opis slimcea... na forum też się o tym piszę.. wydaje mi się że warto jeśli ktoś ma problemy z przemianą materii czy np łaknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Foreverslim miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sama chciałam schudnąć również wybrałam suplement diety Slimunox. Stosowała go moja siostra i stosowałam ja. Obie schudłyśmy tyle ile sobie zaplanowałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po miesiacu stosowania Foreverslim na wadzie jest mniej o 4 kilogramy, jak dla mnie to bardzo dobra prognoza na przyszłe dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam stosując Slimunox, pomimo wcześniejszych obaw. W końcu wcześniej próbowałam inie było efektów, jednak jak się okazało , to Slimunox okazał się po prostu skuteczny i w końcu pozbyłam się nadwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, w końcu moje perypetie z nadwagą jakie miałam, mogę uważać za zakończone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim. Moim zdaniem to najlepszy środke odchudzający w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam te tabletki i jestem bardzo zadowolona, napisze nawet, ze efekty uzyskane po zastosowaniu Foreverslimu przerosły moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz schudnąć, przede wszystkim leć na siłownie i pamiętaj o regularnych posiłkach. To podstawa jeżeli chcesz zrzucić i utrzymać wagę. Osobiście uważam że warto też sięgnąć po suplement z naturalnych składników. Nie zaszkodzi a może przyspieszyć cały proces. Sama stosuję forskolin, u mnie sprawdza się znakomicie, ale możesz sobie wejść na produkty vital progres. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdyby nie tabletki Foreverslim pewnie nadal męczyłabym się na diecie i może bym chudła ale na pewno nie tyle i nie tak szybko.A dzięki temu że brałam te tabletki cały proces odchudzania był o dużo łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zastosowanie Foreverslimu w przypadku odchudzania ma po prostu sens. Ja w każdym razie w 3 miesiące schudłam 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy to żaden sposób. polecam skorzystanie z profesjonalnego wsparcia. dieta i ćwiczenia fizyczne mogą przynieść oczekiwany efekt. polecam skorzystanie ze wsparcia Lionfitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×