Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PatrykMela

Suplementy na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
I ja w końcu mogę dołączyć do osób którym udało się schudnąc dzięki pomocy Foreverslim.I wbrew pozorą nie było to tak strasznie męczące jaby się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byłam przekonana do żadnych wspomagaczy, ale niestety nagły przypływ kilogramów, oczywiście wyniknął z mojego zaniedbania, skłonił mnie do zakupu. Sugerując sie opiniami w internecie postanowiłam spróbować afrykańskiego mango i do tego dorzuciłam fitt spray, jak już brać się za siebie to na poważnie. Efekty są piorunujące, zazwyczaj nie wypowiadam się na forach ale teraz musiałam, w miesiąc schudłam 8 kg, ćwiczę dwa razy w tygodniu efekt wow. Działa efekty są, dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Slimunox przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirulinę kupuje w preparacie z algami morskimi od Humavit (tutaj można ich rzeczy przejrzeć: humavit.pl). U mnie się sprawdza, zresztą tego producenta to mi już jakiś czas temu koleżanka polecała, która się na ich preparatach odchudzała i udało jej się bez jakiegoś szwanku na zdrowiu zrzucić 15 kilo, także efekt – wow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka lat temu brałam tabletki, które później zostały wycofane z obrotu. Były mega skuteczne (schudłam jak pies), ale też tragiczne w skutkach dla mojego organizmu. Poza zbędnymi kilogramami, wypadła mi połowa włosów z głowy, cera zrobiła się tragiczna i siadł mi żołądek... Po tej przygodzie obiecałam sobie NIGDY WIĘCEJ żadnych chemicznych wynalazków! Niedawno zaczęłam przyglądać się suplementom (bez ulepszaczy, bez chemii, bez konserwantów) i trafiłam na Fiord Fit. Działa bez zarzutu i jest w 100% naturalny. Ma fajny skład bo łączy w sobie jod, chrom, kapsaicynę i wyciąg z wodorostów. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chce się schudnąć tylko na samych tabletkach to takie skutki są jak wypadanie włosów itd. Szuka się wtedy leków a nie suplementów ... Trzeba włożyć trochę wysiłku i wybrać odpowiednie i bezpieczne suplementy a najlepiej naturalne, ziołowe, oczyszczające z toksyn i będzie wszystko dobrze :) Zażywać oczywiście wszystko według zaleceń !! Także ja używam suplementu Green Barley który jest naturalny itd. Skutki same pozytywne zaczynając od samopoczucia oraz utracie zbędnych kilogramów . Używajcie wszystko z rozwagą !! A zainteresowane moim suplementem zapraszam tutaj : http://nplink.net/aIcJkHTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novabydgoszczzadzwon
W Nova centrum edukacyjne w Bydgoszczy mamy same dobre rozwiązania! Kursy i szkoły! - masaż antycelulitowy - dietetyka i odchudzanie wiele innych Sprawdź nas a nie będziesz żałować! 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Warzywa i owoce : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://tabletki-odchudzanie.net.pl Macie tam ranking tabletek. Musicie jedynie je dopasować pod siebie. Każdy ma inny problem. U jednych chodzi o przemianę, a u innych o coś innego. Najważniejsze jednak jest to, żeby brać suplement dopasowany i dopiero dzięki niemu można zauważyć mocną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VWv
Wybacz, chciałem podzielić się doświadczeniami ale strona uznaje to za spam więc napisze w skrócie, żadne tabletki nie działają a próbowałem już wszystkie. Jedyne co mi pomogło to ćwiczenia i zmiana trybu żywienia. Są ludzie w necie, którzy na niedużą opłatą mogą Ci poradzić co robić. Serio rozejrzyj się na googlach na bank znajdziesz trenerów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotixx
Polecam Grenn Barley jako suplement. Bardzo pozytywne efekty dla ciała nie tylko zrzucenie zbędnych kilogramów ale też oczyszczenie z toksyn . Bazuje na naturalnych składnikach także jest bezpieczny <3 Polecam ! http://nplink.net/D956mbLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChudzinaPrawieJuż
Podpowiem TillSlim bezpieczny preparat, na długo wystarcza, w paczce jest 60 kapsułek, w kazdej kapsułce mega zawartość ekstraktów, także nie trzeba tych tabletek brać dużo żeby poczuć efekt. Mi na pewno przemiana materii się poprawiła, a to co jem to się tak nie odkłada na ciele jak wcześniej, gdzie miałam wrażenie że nawet herbata mnie tuczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam suplement diety Green Coffee 5K, który działa w taki sposób że zmniejsza apetyt, spowalnia proces wchłaniania glukozy, dzięki czemu pozwala na dłużej zachować uczucie sytości, blokuje magazynowanie tłuszczu i spowalnia proces starzenia skóry. Można znaleźć go tutaj:http://nplink.net/wlZgw3qI. Myślę że to + aktywność fizyczna i zbilansowana dieta dadzą pożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o moja osobę, to jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie środka o nazwie Foreverslim. Jak dla mnie jest to chyba najlepszy środek wspomagający odchudzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie mi na dobre tabletki udało się trafić za pierwszym razem.Nie musiałam długo szukać.Slimunox dla mnie te tabletki to wielkie odkrycie A spadek wagi o 13 kg po prostu rewelacja.Polecam można nawet zacząc odchudzanie teraz aby do sylwestra pozbyć się paru kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pomyśleć o oczyszczaniu organizmu po którym znacznie odczujecie lepsze funkcjonowanie. Poczytajcie o kuracji o nazwie Fivren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniejszy to seks i masaże. Oprócz tego że jest to bardzo zdrowe dla naszego organizmu to dodatkowo duza ilości produkowanych hormonów szczęścia poprawia nasze samopoczucie i ostresowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezienie odpowiednich suplementów jest bardzo ważne. Ja pomoc otrzymałam w jednym ze sklepów http://www.elitesportfood.pl/ Sklepy te posiadają szeroki wybór suplementów i odżywek oraz zatrudniają osoby, które się na nich znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×