Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PatrykMela

Suplementy na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem, po tym jak ja sama zbijałam wagę po ciąży, to zastosowanie Slimunox, po tym jak przestanie się karmić piersią jest bardzo dobrym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z foreverslim rzeczywiście działa. Straciłam w sumie 14 kg w trzy miesiące. Jakoś nie prowadziłam specjalnej głódówki, starałam się jeść racjonalnie. To mi dało w sumie bardzo dużo, ale istotne, że nadal nie wróciłam do złych przyzwyczajeń, jestem szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką samą opinie o Foreverslimie.Dla mnie te tabletki to rewelacja.Gdyby nie one to pewnie do dzisiaj nie mogła bym na siebie patrzeeć a tak cieszę się bardzo że odzyskałam figurę z przed paru lat.Obiecałam sobie że już więcej się tak nie zapuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam te tsabletki i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałąm po zastosowaniu Foreverslimu. W końcu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie z tym foreverslimem, przecież on ma od groma skutków ubocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wybawieniem jeżeli chodzi o walkę z podjadaniem słodyczy okazało się zastosowanie Foreverslimu. Przestałam je podjadać i w 3 miesiące schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny żadna chemia nie pomoże tak jak zdrowy tryb życia.Aby skutecznie schudnąć podstawą jest dieta połączona z aktywnością fizyczną .Mi udało się schudnąć 10 kg w ciągu 2 miesiecy korzystając z tej diety online http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzina zaraziła się owsikami, prawdopodobnie od syna przeszło na innych domowników. Leczyliśmy się preparatem Amla Slim Max oraz konwencjonalnymi metodami. Co ciekawe ten suplement Amla mocno zadziałał na męża, bo schudł jakieś 7 kg w miesiącu. Przyjemny skutek uboczny można powiedzieć, bo braliśmy pierwotnie na oczyszczenie i odrobaczanie ten środek, a okazało się, że też świetnie odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawą jest dieta i aktywność fizyczna, to naprawdę może być skuteczne. Na pewno nie głodzenie ani wymyślne diety jednoskładnikowe. Suplementy też mogą bardzo pomagać (wspomagać, nie zastępować) w swoich zmaganiach do wymarzonej sylwetki. Ale najważniejsze jest żeby te suplementy, spalacze tłuszczu itd były naturalne! Bo trzeba działać z głową, warto takich poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ******ie zaamierzam z niego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ciekawych informacji o odrobaczaniu, odchudzaniu i usuwaniu toksyn z organizmu jest na stronie www.medicalfakt.pl / . Z odrobaczaniem miałam do czynienia. Nikomu nie życzę podobnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałąm efekt stosowania SLimunox u koleżanki. Brała te tabletki przez 3 miesiące, do tego ćwiczenia i dieta. Ale schudła naprawdę mocno. Więc moim zdaniem patrząc na to jaki ona efekt uzyskała, to jak najbardziej warto je zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnać po zastosowaniu Slimunox. W końcu pokonałam nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam spore wahania ciśnienia, jak zaczęłam ćwiczyć na siłowni. Później musiałam uregulować poziom glukozy. Bardzo mi amla pomogła. Można niestety w niewielu produktach spotkać, bo dość egzotyczne rozwiązanie, ale działa. Wiem z wielu zagranicznych for. Jak chcesz szybko uregulować poziom glukozy to zapoznaj się z AmlaslimMax. Uczucia wilczego głodu nie miałam po kuracji tym specyfikiem chyba ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu uzyskanego po zastosowaniu Slimunox. W końcu sukces i nie mam nadwagi. Wystarczyły tylko 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na diecie niestety mniej więcej w połowie musiałam coś zrobić bo napady głodu i wahania były bardzo uciążliwe.Zdecydowałam się na zakup Slimunox.Po dwóch dniach chęć podjadania znikła a co do nastroju jest lepiej nie jestem już w kółko wkurzona jest po prostu normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suplementy na odchudzanie to zwykła ściema i prędzej odchudzą portfel, choć może i to pomoże, bo nie będzie się miało kasy na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bogumiła
Ja akurat zdecydowąłam się na zastosowanie Slimuniox i bardzo sobie chwealę tę decyzję. Skuteczny, oparty na naturalnych składnikach i ma dystrybutora w POLSCE a nie gdzieś na Cyprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksanddraa
Ja wykupiłam kurację z Green Barley i stosuje już lekko ponad miesiąc jako suplement diety i efekty są WOW :) Serdecznie POLECAM :) Naturalny więc wart swojej ceny :) LINK na kuracje : http://nplink.net/D956mbLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio trafiłam na nowość, wcześniej nie słyszałam o takim produkcie http://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/fitt-spray-innowacyjna-i-naturalna-metoda-na-powstrzymanie-apetytu-w-odchudzaniu,n,1000211654.html . No i zamówiłam, jestem po miesiącu kuracji,. On na prawdę działa, sama w to nie wierzyłam ale waga mówi prawdę schudłam 5 kg świetnie hamuje apetyt, jak dla mnie najlepszy wspomagacz w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również stosowałam Slimunox ale taki spadek wagi w miesiąc jest chyba mało prawdopodobny no chyba że nic więcej się nie je tylko przez miesiąc łyka się same tabletki.Mi udało się schudnąć z pomocą Slimunox 10 kg w trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaKal43
Zawsze polecam oryginalne http://nplink.net/xbtMEpgw pomogło mi schudnąć 12 kg ponad pół roku temu i do dziś brak efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitapi
POLECAM GREEN BARLEY PLUS :) Najlepszy !! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzia55
Nie ma magicznych tabletek, które spalą nam tłuszcz i będziemy od razu chudsi. To proces który wymaga od nas wysiłku i poświęcenia. Zdrowa dieta, ćwiczenia systematyczne. Oczywiście można stosować spalacze tłuszczu (https://tanie-odzywki.pl/32-odchudzanie), ale to tylko dodatek. Największą pracę nad sylwetką musimy wykonać my sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda bez pracy nad sobą nie wiele nam sie uda osiągnąć, miałam problem z ostatnią szóstką, waga stała jak zaklęta dlatego wprowadziłam suplementację i po dwóch miesiącach udało sie ;) a stosowałam to https://africanmangosklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece Melissa jest szeroki wybór. Ja postawiłam na naturalne składniki i spożywam błonnik, w aptece kupiłam taki z ananasem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mango to mistrzostwo! po miesiącu schudłam 6 kg jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×