Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PatrykMela

Suplementy na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry! Przygotowuję materiał do programu "Czarno na białym" w TVN24. Szukam kobiet, które stosowały przez wiele lat suplementy diety. Magdalena Gwóźdź Proszę o kontakt m.gwozdz@tvn.pl 519 520 511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia jedno dlaczego inne suplementy nie są tak skuteczne jak Slimunox.Stosowałam inne suplementy również w połączeniu z dietą i niestety efekty były marne?A przy Foreverslimie waga spadła efektu jo-jo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyżej oceniany naturalny produkt odchudzający, zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Zapraszam do lektury gifhttp://nplink.net/c6mituzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zajrzeć na www.centrumfigury.byethost14.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że mi nie jest mi już wstanie nic pomóc.Slimunox potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku.I nie zawiodłam sie na tych tabletkach.Trzy miesiące pracy i efekt oszałamiający .15 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotnymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy... Pomogło dopiero stosownie Biphasic Slim od Natalii (kom.733 566 390), Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Szybko pohamował łaknienie, zwiększył moją przemianę materii, dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverslim i moim zdaniem, patrząc na efektu jakie miałam przed i po zastosowaniu tego środka to obecnie odchudzanie bez wspomagania suplementem nie ma po prostu sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko schudłam dzięki preparatu Slimunox. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat figurena. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkai

Nic nie działa na odchudzanie tak dobrze, jak po prostu deficyt kaloryczny. Czy to ze zmniejszenia kaloryczności posiłków, czy z wprowadzenia większej ilosci aktywności fizycznej. Jasne, warto w takiej sytuacji trochę sobie pomóc, ale to jest "dodatek". Warto wybrać coś z dobrym składem, dlatego ja od niedawna biorę Extreme Slash (kupuję na gratone.pl), dzięki temu i swojej wytrwałości uda mi się założyć swoją ukochaną sukienkę na sylwestra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala

Seks i masaże z partnerem to bardzo dobry i przyjemny sposób na szczuplejsza sylwetkę.  Oprócz tego ze poprawia zdrowie naszego organizmu i spala duza ilość kalorii to sprawia że w naszym mózgu wydziela sie duża ilość hormonów  szczęścia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej, też macie wrażenie, że przydałoby się pozbyć kilku dodatkowych kilogramów??? Nie macie pomysłów na dania i jakoś nie wiadomo jak zacząć... Znam to dobrze...tym bardziej że dochodzi dodatkowo często brak czasu, dzieci, brak sił po ciężkim dniu itd. Ja znalazłam sposób. Zakupiłam jakiś czas temu Adipex Long, który prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną, nawet minimalną, aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. U mnie się sprawdziło więc nie widzę powodu dlaczego i Wam się miałoby nie udać. Jeśli macie pytania czy wątpliwości to kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390), bardzo dobry i pomocny kontakt, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afka

Spróbuj TillSlim na pewno zadziała

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia90

Moje problemy z wagą zaczęły się w ciąży, wraz z cukrzycą ciążową. Musiałam wtedy trzymać dietę, którą staram się utrzymać też teraz po porodzie. Dodatkowo biorę doppelherz dla diabetyków z morwą białą, pomaga utrzyma prawidłowy poziom cukru we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam zajrzeć na stronę www.klinikasylwetki.xja.pl , ceny są niskie,są fajne promocje, dobry kontakt, ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja jedyne suplementy które uznaje to www.zijapoland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam zajrzeć na stronę:www.studioodchudzania.dx.am, duży wybór środków wspomagających odchudzanie, częste nowości, promocje, ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dorzucić stronkę www.centrumfigury.byethost14.com , adipex, meridia, subutramina itd. zamawiałam stamtąd i wszystko poszło bardzo sprawnie.

Edytowano przez anita1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałam się na figurena. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu figurena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti2301

Proponuję spróbować African Mango. To jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie.

Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce.

Koszt 160 zł. Podaję link do strony http://nplink.net/VN8Prz4m lub https://africanmango.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti2301

Jest jeszcze drugi fajny produkt odchudzajacy Green Barley Plus.

Tto najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Jego odchudzające i oczyszczające właściwości intensyfikuje obecność legendarnego składnika - garcinia cambogia. Połączenie dwóch aktywnych substancji pozwoliło uzyskać niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci

Polecany jest przez osoby wybierające zdrowy styl życia, oparty o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną. Dzięki wysokiej zawartości aktywnych substancji pozwala w krótkim czasie zgubić kilkanaście kilogramów.

 

Koszt 169 zł.  Strona    http://nplink.net/rjaVPhT6      lub     https://greenbarleyplus.pl

 

Polecam. naprawdę skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu :P Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKamila

zamówiłam slimcea ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na slimcea i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam slimcea.

Cytat
Cytat
Cytat

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Moim zdnaiem nie ma lepszego sposoby na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne tabletki! Wyciągi z zielonej herbaty czy owocu mango za 160 zł to jest totalne oszustwo i naciąganie naiwnych klientek!

Tylko dieta na deficycie kalorycznym i odpowiednia ilość ruchu mogą pomóc w odchudzaniu! I dużo silnej woli i samozaparcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam zajrzeć na stronę: www.studioodchudzania.dx.am, szeroki wybór środków wspomagających odchudzanie, promocje, ekspresowa przesyłka, super kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnmieszka

Moim zdaniem jeżeli chodzi o suplmenty wspomagające odchudznaie to nie ma lepszego jak Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×