Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe życie

Zdrowe dziecko a pokrewieństwo rodziców.

Polecane posty

Gość ciekawe życie

Ja i mój partner po czasie dowiedzieliśmy się, że jesteśmy ze sobą spokrewnieni. Moim zdaniem daleko, jednak nurtuje mnie to w kwestii macierzyństwa. Nasze rodziny nie utrzymywały kontaktów, jednak okazało się, że mój dziadek (tata mojej mamy) i jego dziadek (tata jego taty) są rodzeństwem - ale PRZYRODNIM ! MIeli wspólną matkę, innych ojców. Tak naprawdę łączy nas tylko wspólna św.p. "pra babcia", czyli mama naszych dziadków, oboje synów miała z innymi mężczyznami. Jesteśmy ze sobą prawie 4 lata, nie rozmawiamy o tym, nie traktujemy siebie jak rodziny, nigdy tak nie było. Sprawdziliśmy, że wedle prawa i wedle kościoła wszystko jest legalnie, nie musimy się niczym martwić. Jednak jestem ciekawa historii z życia wziętych dotyczących dzieci z takiego związku. Nie pytam osób, które będą oceniać, pytam kobiet doświadczonych, pełnych życia i wiedzy na ten temat, takich które znają takie historie. Czy istnieją jakieś badania przed ciążą? Jak się za to zabrać? Kogo prosić o pomoc? Chcemy być razem, planujemy małżeństwo i dzieci. Wiem, że będziemy żyli lepiej niż nie jedni "obcy sobie ludzie" więc proszę o profesjonalne odpowiedzi. Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×