Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depilacja intymna, mam dość!

Polecane posty

Gość gość
Autorko myślę że za bardzo wzięłaś do siebie te gazetowe schematy rodem z playboya i jesteś nadgorliwa z tym goleniem, a skóra się buntuje przeciwko tym chorym wymogom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaź SOWE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamambaa
Jak depilacja laserowa to tylko w Vici Clinic w Krakowie. Byłam u nich na kilku zabiegach i chociaż mam jasne włosy to laser poradził sobie z nimi bez żadnego problemu. Polecam przemiłą Panią Kasię :) Zabiegi praktycznie bezbolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa19
Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaDepilacjiLaserowej
Depilacja laserowa to najlepsza możliwa opcja. W zeszłym roku zrobiłam sobie zabiegi depilacji laserowej na łydki w Vici Clinic w Krakowie, do dziś włoski nie odrastają. Mam święty spokój. Zabiegi nie bolały więc tego też nie musicie się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka222
Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka_bl
Dzięki zabiegom depilacji laserowej nie muszę się już martwić o golenie każdego dnia. Polecam każdej kobiecie - to ogromna wygoda i koniec ze stresem. W Vici Clinic w Krakowie wykonują tego typu zabiegi laserem Light Sheer Duet. Dzięki temu efekty są szybko widoczne, a zabiegi praktycznie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli będziesz goli codziennie to pierwsze 2 tyg będzie masakra i rana. Po każdym goleniu odkąd i posmaruj czymś antyb. Lub łagodzącym.za pół godz fluidem, tak fluidem, podkładem. Zaczekać niech wyschnie. Po 2 tyg możesz już goli codziennie, skóra się przyzwyczai i będzie ładna, zapewniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierniczanka
Hej Blondynka zabieg jest prosty i bezpieczny tu masz filmik jak przebiega depilacja laserowa https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj że cena zabiegu nie jest najważniejsza laser laserowi nie równy , poczytaj o light sheer i vectus , są tez inne ale vectus jest najnowocześniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 29
Najlepsza jest natrualna depilacja Od wielu lat używam pasty cukrowej. Nie mam problemu z podrażnieniami. Na początku kupowałam gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 22
Moja koleżanka miała depilację laserową, i to był właśnie Vectus. Teraz wszystkim poleca. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 29
Za miesiąc kończę cykl depilacji. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na godny zaufania salon z najnowszym laserem. Polecam. Wiele wyczytałam tutaj www.ib.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny. Przekonałam się na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak gólcie sobie ci/pki laserem a potem płacz ,że dzieci chore -MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezbolesna 30
Patrzcie! znalazłam ciekawą wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Możecie wyszukiwać według miast. Wystarczy kilka kliknięć. Trzeba tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to wyszukać gabinet kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 123
Koleżanka mi poleciła fajną stronę o wszystkim metodach depilacji http://depilacja24.pl Wszystkie informacje w jednym miejscu. Nie miałam pojęcia, że istnieje tak dużo metod usuwania włosów. Zawsze używałam zwykłych maszynek. Ale zaciekawiła mnie depilacja laserowa. czy wiecie może jak podziała laser do depilacji na tatuaże , ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×