Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

denerwuje sie przed jutrzejszym dniem rozmowa w sklepie odziezowym or obote

Polecane posty

Gość gość
prawik 91 nudny sie robisz juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja pierwsza robota? Mam nadzieję, że nie te u nóg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ty moales nigdy nie pracowac bo ludzie pracujący to dla ciebie śmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doct0r Evil
Nie tylko te na chvju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kolejna robota Filipka. Ze wszystkich poprzednich wyrzucili go najdalej po dwóch tygodniach. A te całe 2 tygodnie zaliczył, bo nadstawił się brygadziście - Portugalczykowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem z 15 prac. Ale w sklepie odziezowym kocham pracowac, bo kvrwa czuje sie tam jak na kwasie, na wyzszym poziomie. Up. Taka robotka na pol etatu to dla mnie jak wakacje, wczesniej robilem w odziezowce USC gdzie sprzedawalem ciuchy la coste levis converse itp. i po 10-12 godzin wytrzymywalem i bylo super :D. A ide bo musze miec by oplacic transport na proby, bo moze bede gral od przyszlego miesiaca z jakimis gosciami w coventry proby w zespole, to na transport i jeszcze zeby sobie neta oplacic i membershipa bo napi3rdalam w runescape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z jednej fabryki mnie wywalali, a tylko dlatego ze sie opi3rdalalem a polak przez agencje ma zapi3rdalac :). Z reszty sam rezygnowalem. Tera mam rozmowe w firmie Superdry i sie denerwuje zupelnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację :). Zupełnie niepotrzebnie denerwujesz się :D, x takiego głąba i tak nikt do pracy nie przyjmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrzebuje pracy jak ty idioto, bo ja od malego gowniarza gram na perkusji i to jest moja zyciowa praca ty bucu bez wyksztalcenia i inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chuj nas to interesuje w zasadzie? ja mam w c***u czy ty se bedziesz robil czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem. Piszesz do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym sklepie odzieżowym będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś W odróżnieniu od ciebie, moja inteligencja pozwoliła mi zdobyć wykształcenie i satysfakcjonującą pracę. Ty jesteś debilem bez zawodowego nawet wykształcenia i wegetujesz na utrzymaniu matki. Taki śmieć jak ty, nie ma prawa oceniać kogokolwiek. Twoje bębnienie jest tak żałosne, że musisz płacić zespołowi, by pozwolili ci z nim zagrać. Napisałbym: idź się leczyć, ale sam chwaliłeś się regularnymi pobytami w psychiatryku. Wydaje mi się nawet, że decyzją polskiego sadu zostałeś ubezwłasnowolniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kato
cynik mamunia dała kopa w doopę żebyś sie w końcu za jaką robotę wziął leniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, ta, ja umiem grac na instrumencie ty smieciu, na takim levelu ze wszedzie moge grac i z kazdym i wszedzie mnie to moze zaprowadzic, a ty? Sam bys sie tepaku nie wyksztalcil, potrzebujesz profesorka zeby ci do tej tepej makowy wbil jakies smieszne teorie ty tepy bucu, a ja sie sam ksztalce na perkusji odkad mialem 6-7 lat, a w wieku 9 lat dostalem pierwsza perkusje i gram do tej pory smieciu, tym razem w anglii... Wiec zamknij jape ty kvrwo, wyksztalcenie na papierku to zadne wyksztalcenie ty smieciu, ja mam wyksztalcone raczki do grania juz na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Co w tym sklepie odzieżowym będziesz robić? x W USC jak bylem to w sumie sam bylem na calym sklepie z ubraniami, i pilnowalem porzadku, ukladalem ciuchy tak, zeby wieszaki sie zgadzaly, wg rozmiarow i ogolnie zeby byl porzadek, a sklep wygladal czysto i pieknie. No i klienci, musialem ich obslugiwac :D🖐️. Wiec mysle ze tutaj podobnie bedzie, choc pewnie dojdzie jeszcze bycie na kasie, tylko ze ja part time wiec nie wiem, a part time to jest tyle co nic dla mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co w tym sklepie odzieżowym będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale robote nie wiem czy dostane, ale wiem ze zostalem zaproszony na rozmowe, wiec chociaz tylko tyle mam :D. W dniu jak aplikowalem o ta posadke, to podobno 130 osob juz zaaplikowalo, no i z tej garstki ludzi wybrali mnie na interview :D. Zobaczymy, ja ide na luzie i tyle, od tego nie zalezy moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Moje wykształcenie przynosi mi dochód, twoja głupota tylko straty. x Najpopularniejszym prezentem dla dziecka nielubianej rodzinki jest perkusja :D. Ktoś musiał bardzo nie lubić twojej matki skoro ci ją podarował :D. Żaden zespól nie zaproponował ci do dzisiaj angażu, więc i na tym polu jesteś zwykłym śmieciem - mitomanem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki i jestem pewna że przyjmą ciebie do tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trzymam kciuki i jestem pewna że przyjmą ciebie do tej pracy. x Tak cynik, nabijaj sobie posty sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 16:56 w moim pierwszym zespole gralem w wieku 11 lat a w wieku 12 jak ty sie uczyles ile to jest 2+2, ja juz nagrywalem w studio ty patalachu i grywalem koncerty w pubach gdzie wszyscy mieli po 16 lat wzwyz, a ja maly srojdek 12 letni. Wiec kvrwa nie wymadrzaj sie ty bucu, bo takich palkerow jak ja jest tylko garstka, a takich wysralconych przemadrzalych kvrewek jak ty jest od groma smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Trzymam kciuki i jestem pewna że przyjmą ciebie do tej pracy. x To sie okaze jutro :D. Wiem, ze ja tam nie ide do pracy, a ogolnie taki mam fach, jak bylem w USC zaczalem sie pasjonowac ubraniami. Nie zapomne jakie mialem raczki gladkie po kazdym dniu w tamtym sklepie, bardzo lubilem stoisko z la coste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem cynik ale ta wredna baba co się z jego choroby nabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×