Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

CHCĘ SCHUDNĄĆ :)

Polecane posty

Gość PHUERKA
Dzisiaj chcialabym poruszyc jeszcze jeden temat , mianowicie naturalnych spalaczy tłuszczu czyli : cynamon, chili, kurkuma? Ja czesto dosypuje sporo chili do potraw, lubie ostre potrawy, za cynamonem nie przepadam, ale jak ktos lubi kawe z cynamonem to smialo ! ja nie to ze nie lubie ale tez nie uwielbiam , ale sypne czasem do kawy ! I awokado....próbowalam wiele lat temu. Wtedy bylo obrzydliwe ale chyba zrobie drugie podejscie :-) Znalazłam przepis( z internetu ), ponoc pyszny, na deser : duzy banan awokado 200 ml jogurtu naturalnego 2 łyzki kakao wszystko zblendowac jecie,lubicie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PHUERKA gratuluję spadku idziesz normalnie jak burza wzięłam z Ciebie przykład i również piję czerwoną herbatę w dzbanku sobie robię więc wychodzi 1 litr.'Ja niestety też jestem mega śpiochem i późno kładę się spać ale obecnie jestem na zwolnieniu chorobowym miałam operację kręgosłupa więc to nie tylko w ramach odchudzana ale również rehabilitacji mam teraz mniej zajęć jak nie jestem w pracy wiec to jest najlepszy czas żeby zająć sie sobą do tego mam dość stresująca pracę bo jestem kierownikiem oddziału bankowego wiec teraz jest czas żebym mogła się odstresować i nabrać nowej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PHUERKA - ja ogólnie używam dużo różnych przypraw do mięsnych dań. cynamon czytałam ostatnio że przychyla sie do powodowania raka - no ale co się teraz nie prychyla , ja wszędzie , we wszystkim pełno chemii. Ja za cynamonem tez nie przepadam.... bardzo rzadko używam. CHILI i paprykę ostra , imbir, kurumę itp codziennie. Lubie dobrze przyprawione dania. AZJA - co miałaś z kegosłupem co się stało że musiałaś mieć operację ? Ja jakaś podminowana, wkurzona itd... w pracy zero ludzi i się wściekam bo utargu nie ma..... pada i szarówa....ech siedzię dzisij do 13 i jadę do domu - bezkitu moze wyżyję sie troche na orbitreku i bedzie mi lżej i lepiej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Azja- dzieki kochana, ciesze sie ze Cię zainspirowałam, jestem pewna ze wyjdzie Ci to na zdrowie ! Rzeczywiscie to sprzyjający czas na zmiany , wrócisz do pracy z nową energią, szczuplejsza to koleżankom szczenki opadną hahha ;-) Ja teraz jestem na wychowawczyn, wczesniej pracowalam w korporacji związanej z bankowością :-) kobiecekształty- no kochana jutro bedzie dobrze dobrze, ja mialam wczoraj taki dzien, i jeszcze na koniec wieczorem pokłócilam sie z męzem i powiedzialam , ty to bys mnie sprzedał jak bys tylko mógł a on mądry : " sprzedał??? oddal bym za darmo, albo jeszcze dopłacił zebys mogla sobie nakupic sera i sałaty ...." no myslałam ze padne . Oczywiście wiadomo do czego to bylo . Codziennie na kolacje jem salatke z lodowej i sera białego, a ze on wraca z pracy wieczorem to praktycznie widzi ze jem ciągle tylko to i tak mi dowalił :-) i wogóle wczoraj mnie jeszcze wczesniej przed to mini kłótnią zapytał, a ty cos jesz wogóle w ciągu dnia ?? Nie, żyje powietrzem i miłością do Ciebie :-) Nie wiem jak wam, ale dzisiaj to wydaje mi sie smieszne, wczoraj nie bylo zabwne :-) A i chcialam sie zapytac Ciebie, kobiecekształty czym sie zajmujesz bo jakos mi umkneło , chyba wczesniej nie pisałas prawda ?? Pracujesz w jakims sklepie Jestes fryzjerką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecekształty ja miałam przepuklinę (dyskopatię) i niestety żadna rehabilitacja nie przynosiła ulgi do tego ciągle brałam silne tabletki tramal ketonal a mam dwójkę małych dzieci syn 7 lat córka 5 wiec jest potrzebna mama na chodzie. Oczywiście bałam się operacji ale nie żałuję tej decyzji powoli dochodzę do siebie jest coraz lepiej z aktywności mogę kijki rower i basen, na rower jeszcze niestety pogoda nie bardo pływać nie umie muszę to zmienić więc kijki zostają z tym że akurat lubię kijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem wczorajsze kino rewelacja polecam Sztukę kochania najlepiej zabrać kobietę niż faceta. Mnie ten film wzruszył był śmieszny no fajny nic więcej nie będę pisać aby nie popsuć jak ktoś się wybierze. Wczoraj pocwiczylam z aplikacji na brzuch. Ostatecznie dzień zakonczyl się jak u Puherki mój coś powiedział ja mu odpowiedziałam i się zwiesil i tyle. Dziś się śmieje ale wczoraj mnie denerwował, że tak się zwiesil. Puherka przyszły perfumy od Ciebie polecane no bajka będę się pisikac dla motywacji ale fajne :) dziękuję. Kobieceksztalty o Twoje tak jak mówiłam będę się pytać jak będę ważyć 72. Azja :) no Ciebie już kilka lat znam a nie kojarzę chyba nigdy o tym nie pisaliśmy jakie lubisz??? Co do przypraw to ja je lubię i stosuje wszystkie chyba jak z perfumami. Ja dziś na aqua aerobik bo w aplikacji dzień wolny :) Kobieceksztalty :) masz sklep??? coś przedajesz??? Pochwal się to Może bym coś kupiła dużo kupuje w necie. No dziewczyny jutro tłusty czwartek niech moc będzie z nami - pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
hejka Fili ciesze sie ze podobaja sie perfumki :-) A powiedz kochana kto zostaje z dziecmi jak idziesz do kina, na basen itd Ja po pierwsze jak zostawiam dziecko z męzem to boje się ze sobie nie poradzi ( zrobilam to moze 3-4 razy od kąd malutki ise urodził ) po drugie on bardzo dlugo pracuje wiec praktycznie nie mam mozliwosci nazbyt wiele wyjsc. Pytam tylko tak z ciekawości i na prawde fanie ze tak masz czas na wszystko . A ty mozesz zdradzic czym sie zajmujesz ? A i napisałas ze znacie się z Azją kilka lat... z kafe? Ja powiem wam szczerze .... kilka lat temu tez mialam tutaj temat, pod innym nikiem, pisalo ze mnąkilka dziewczyn, liczylam kcal itd wiec moze się juz "spotkałysmy " póżniej schudłam,zmienilo sie kilka rzeczy w moim życiu bardzo i zniknęłam. Po wszystkich perypetiach, urodzeniu dziecka powrócilam i walcze dalej :-) ps musze sie w koncu zalogowac, ale musze tez zalozyc nowego maila bo do jednego maila moze byc jeden nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od tego że zaliczyłam 20minut orbitreka i 163 kcal mniej... jak na pierwszy raz od dłuższego czasu to nie źłe - mam nadzieje że tylko nie dorobie sie zakwasów .. PHUERKA - hahah , no kłótnie z facetami nie są miłe, my jak się kłócimy to można powiedzieć że pół śródmieścia nas slyszy :) No ale... taką obydwoje nature mamy że musimy się wykrzyczeć... Najgorsze jest to że czlowiek kłóci się o jakies pierdoły :/ AZJA - oo to nie za fajnie.... masz małe dzieci to i pewnie młoda jesteś.... no chusteczkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Mam dla Was propozycję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2937
Witam, miałam problem z nadwaga od wielu lat. Cwiczyłam jakiś czas ale potem pojawił sie efekt jojo pomogła mi ta dieta http://www.diety.exhl.pl/l/11/dietaa2017 polecam ją wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga126
Hej, u mnie na wadze nie wiadomo ile,ważenie w sobotę ale @ i czuję sie jakoś cięzka. Tez kiedyś juz tu byłam na kafe :) Poniedziałek , wtorek i środa zaliczony fitness. Jutro odpozynek i mam gościa na placki ziemniaczane ha więc chyba nie będzie liczenia kalorii. Piatek maraton fitness- może pojade. Dziewczyny najgorzej jest wieczorami i muszę wprowadzic musowo wodę z cytryną lub herbatę zielonąlub czerwoną. A jak w sobotę nie bedzie zadnego spadku :( ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga126 -pij pij, co się da... wodę, herbatę, wino :) no ja też kiedyś 101 lat temu byłam na kefetrii i wiem że w moich postanowieniach bardzo mi pomogło.... bo nikt cie tak nie zrozumie jak "ktoś" kto m taki sam cel jak ty - schudnąć , bo chce bo to ten czas : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiłam troszkę wina, teraz piję kubek wody z cytryna. Zaraz kładę bo jutro praca a potem szaleństwo bo jutro zjem pączki i placki ... tak postanowiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga126
to ja wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
dziewczyny, ja jeszcze nie wiem czy bede jadla jutro pączka czy nie zobacze rano jaki tam bedzie stan na wadze hahah :-) aga- ja to jestem uzalezniona od wagi, staje CODZIENNIE rano, po południu wieczorem...no tak juz mam.Jak ise odchudzam to moja waga jest w ruchu non stop ;-P nie dalabym rady wazyc sie raz w tyg, kobieceksztalty- mi tez pomaga pisanie szczegolnie wpisywanie menu, widze czy zjadlam dobrze, za duzo , za malo.... AVOKADO kiedys kupilam z mamą avokado tak na spróbowanie , wziełysmy po kęsie i wylądowalo w koszu.fuuuj ... teraz naczytalam sie o jego wlasciwosciach, pozytywnym wpływie na odchudzanko i dzis kupilam, dodalam do sałatki i jest mega pyszne! moglabym jesc jak jabłko :-P :-P jak wiem ze cos jest dobre dla mnie, to od razu inaczej smakuje . Tez tak macie ? Czy to ja jestem szurnięta ???? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaZ1
Dorzuć sobie Thermo speed - u mnie ten spalacz się sprawdził fenomenalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwunia
Rzeczywiście nie powinno się szybko chudnąć ale bez IQgreen moja waga nawet nie drgnęła mimo że nie jestem leniuchem i w miarę zdrowo się odżywiam. Zawsze tyję zimą mimo, że staram się kalorii unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - no ja za awokado też nie przepadam. Ale w sushi zjem hahah i mi smauje - ale to są bardzo nikłe ilości :) Co do mojej pracy -- skasowałam wpis.. bo jednak ktos może mnie skojarzyć, a tego bym nie chciała. W skrócie piszę jeszcze raz - że pracuje sezonowo i teraz prowadzę kolportera i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny witam w tłusty czwartek Ja już po kijkach zaraz kąpiel i będę jak nowo narodzona. Dziś postanowienie zjeść pączków sztuk 0 Avokado jem codziennie oczywiście nie całe mi bardzo smakuje dzieci i mąż twierdzą że ochyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wprowadzenie zmian żywieniowych połączone z aktywnością fizyczną to świetny sposób na zdrowy tryb życia, smukłą sylwetkę, zachowanie energii itp. Sama tego doświadczyłam. Po latach pracy biurowej postanowiłam zabrać się za siebie. Zaczęłam uczęszczać na siłownie. Przetestowałam kilka, ale najlepsze wrażenie zrobił na mnie krakowski klub - http://www.vitalityboutique.pl/ Przede wszystkim można tam liczyć na wsparcie trenerów, ćwiczenia w małych grupkach - świetną atmosferę, no i w końcu zaczęłam regularny, zdrowy tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azja- wytrwała jesteś z tymi kijkami :) ja też obiecuję sobie że nie tknę pączka.... chociaż dzisiaj dziecko przyjeżdża i pewnie będzie mnie szczuł pączucisiami :) ale nie dam się. Zakwasów jak narazie nie mam... i planuje dziś 20 minut kolejne na orbitreku spedzić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
dzien dobry ! Dziewczyny , ja dzisiaj spie na stojąco !dawno nie mialam takiego dnia ! marze zeby zaszyc sie w łózku pod kołdrą na pół dnia , tylko niani brak do mojego smyczka :-P Azja-ja tez raczej nie planuje pączków,mąz wczoraj wracał koło północy z miasta i zakupil kilka i przyniósł mi w nocy do łózka zebym sobie zjadla, :-P Azja - a w jakiej postaci jesz awokado ? ja jak narazie dodalam do salatki i no i pózniej chyba zrobie deser "czekoladowy ", moze mi coś polecisz prosze ? :-) kobiecekształty-nie wiedzialam ze mozna kasowac swoje wpisy :-) dziewczyny a słyszałyscie ze w tłusty czwartek ponoc trzeba zjesc jednego i nie tuczy on ? :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga126
Właśnie jem pączka tak jak zaplanowałam wczoraj, nigdy pączków nie jem więc dziś niech będzie. Teraz czas na kawkę chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
dziewczyny postanowilam sie POŚWIĘCIC :-P i przetestowac : "Czy zjedzenie jednego pączka w tłusty czwartek tuczy ??" Wynik testu jutro.Waga dzisiejsze 56,3 waga jutrzejsza bedzie rozwiązaniem zagadki. Dodam ze pączek juz zjedzony, zapijam juz czerwoną herbatką hahah :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga126
Ja zważę w sobotę ale na koncie 2 paczki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Fili,kobieceksztalty,Azja a jak wasza forma dzisiaj ?? Pączek był ?? Przyznać się tu szybciutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×