Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka1980rok

Oddawanie się mężowi dla świętego spokoju

Polecane posty

Gość gość
Traktujesz go jak psa. Seks jako nagroda za wyniesienie śmieci? :O Wyobrażasz sobie to w drugą stronę? Kochanie jak zrobisz obiad to dziś w nocy łaskawie na Ciebie wejdę i pokiwam się trochę.... Przecież to jest straszne. Nie wierzę, że robisz coś poza rozłożeniem nóg i patrzeniem w sufit :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wakacjach zdarzyło nam się kochać w sobotę i niedzielę.... Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha szaleństwo :) Nie wiem komu mam współczuć czy jemu czy Tobie:) Wiesz ja mam dwoje dzieci, pracuję, wstaję do pracy o 5, ale uwielbiam jak mnie mój ukochany obudzi o 4 na poranne igraszki, wieczorem przed praca tez nie odmówię, ani też w nocy, mogę być półprzytomna a nie odmówię sobie tej przyjemności:) Nie używam tego jako nagrody ani kary, bo nie mam takiej potrzeby:) Jestem traktowana jak księżniczka, zadbana i otoczona troska:) Odwdzięczam mu się takim samym ciepłem:) I nie rozumiem, żyjemy w harmonii, nikt nikogo nie wkurza i zastanawiam się dlaczego ludzie w małżeństwach tak się wzajemnie zadręczają sprawami przyziemnymi:) Szkoda życie na takie sztuczne nadmuchane nerwy z błahych nieważnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty autorko ile godzin uprawiasz seks, że jak wstajesz rano, to dla Ciebie taki wysiłek, że Twój mąż musi to aż tak doceniać? Jakbyś się czułą jakby Twój mąż powiedział, że będzie Cie przytulał i okazywał Ci czułość, jak będziesz mu obciągać co drugi dzień, a jak nie, to won?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu daje caly czas dla świętego spokoju z 1 w tygodniu a kochankowi oddaje sie cala z przyjemnością jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo cię mąż rżnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo slabo bo ja to lubie szybko,ostro ,klapsy nie raz przeklenstwa a maz to taka dupa w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja dzisiaj gosc
Kto słabo je w domu stołuje sie na mieście - najprawdziwsza prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 18.59 świetnie byśmy się uzupełniali, ja uwielbiam ostre rźnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Twojemu mężowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19-03 a jaki masz sprzęt w majteczkach bo szczerze to maz ma wieksza pale od kochanka ale nie potrafi tego wykorzystac a kochanek to prawdziwy ogier a ty jak to lubisz i ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu współczuje sz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to prawda z tym stołowaniem się w domu i na mieście. Czasami bywa tak, że mąż ma "obiad" w domu, a jednak je na mieście, bo mu się domowe obiadki znudziły, szuka urozmaiceń itd. To działa też w drugą stronę, żony też tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 46 lat lubię wszystkie tylne i na jeźdźca, lubię elementy dominacji, a ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 bo ma życie jak emeryt. Mam całą szufladę seksowenej bielizny. Uwielbiam kochać się z mężem i łasić się do niego. A mąż autorki? Wynieś śmieci to za 3 dni będzie bara-bara na misjonarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 38 a kochanek 45 o lubisz na jeźdźca ja to uwielbiam a dominacja w którym kierunku bo ja lubię rozkazywac a co najlepsze moj kochas uwielbia piss tak jak ja a ty lubisz pissin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdecydowanie stroną dominującą a Ty musisz być uległą, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok mozemy sprubowac troche to mie nawet podniecilo to pisz co bysmy robili i co z tym pissem lubisz dodam ze to ja lubie w moja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz spełniała wszystkie moje polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pewnie ze bede ale pamiętaj lubie bardzo mocno ostro z przeklenstwami wiec pisz co bys chcial ze mna zrobic szczerze podnieca mie ta mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Pierwsze twoje zadanie, stwórz adres@ i podaj go, chcę przejść na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona lubi ostrą jazdę na mailu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziś juz z tego raczej nic nie będzie. Mąż wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie wrócił bo poszedl na nocke do pracy bralam prysznic kolego na prv nie przechodze jak chcesz popisac to mozemy tutaj jestem w łóżeczku także mozemy popisac czekam na ostre propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu to możesz pisać z napalonymi małolatami. Tylko się nie pokalecz jak będziesz ostro pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że lubisz ostro. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz popisac to nie zmuszam myslalam ze troszke sie rozgrzejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten etap mam już za sobą. Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej same rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok jak nie to pa milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pa, może kiedyś w innym temacie... Teraz jest jeszcze za wcześnie, wszystko za świeże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×