Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka1980rok

Oddawanie się mężowi dla świętego spokoju

Polecane posty

Gość gość
On sam mi zgnoil życie i pisze ci ze sie nie puszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kochanka od 8 miesięcy i nie żałuję swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
To sie rozwiedz. Nie rozumiem co ciebie przy nim trzyma skoro wszystko nawet dom jest twoj;) Jestes zaklamanym tłukiem nie kobietą;) Puszczasz się;) dziś Mylisz się. Dla mnie seks to nie chora nagroda za umycie garow. Potrafię zadbać o swojego mężczyznę. Co Ty mozesz o tym wiedziec ;) Ale tego już nie będę tłumaczyć bo nie zrozumiesz ;) Mnie jest tylko żal waszych mężów bo jacy by nie byli,nie zasługują na żonę, ktora się puszcza na boku ;) Idę. Taplajcie się w tym swoim g*****e bo jesteście siebie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tempa to ty jestes i pewnie tak piszesz bo jestes stara panna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLila
Moj maz wie,ze mam kochanka,nie krzywdze go. On nie chce rozwodu,mieszka u mnie. Tak jest mu chyba wygodnie. Jednak mezczyzna z ktorym jestem to cos powaznego dla mnie. I w zwiazku z tym sama ureguluje sytuacje w najblizszych miesiacach. Mam 48 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzboku
Tempa....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nocny
Ja tam bym wolal na żonę stara panne niż taka k***e puszczalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez juz ponad dwa lata ide z mezem do lozka dla spokoju i z obowiazku malzenskiego, mialam juz wnosic sprawe rozwodowa,ale sloneczko zaswiecilo i sprawa sie zmienila.Minelo parenascie miesiecy jak maz jest gosciem w domu ,a to dlatego jak jego zakad oglosil upadlosc w raz z kilkoma kolegami wyjechal za granice tam wszyscy znalezli prace i przyjezdza na urlop raz na rok na dwa tygodnie.Ja sobie poszukalam a raczej on mnie znalazl na jednej imprezie na ktora bylam zaproszona przez kolezanke i od tego czasu czesto do mnie przyjezdza mile spedzam z nim czas, bardzo sie rozumiemy i wspolnie dogadujemy. A jesli chodzi o sprawy lozkowe to dopiero przy nim poczulam sie pelnowartosciowa kobieta wczesniej nigdy z innymi meszczyznami nie zaczynalam bo taka dyscypline mialam.To nie ladnie kogosc bliskiego opisywac, ale jesli chodzi o jego czlonka to ma o 4-y cm dluzszego od meza nie wspomne o grubosci jestem bardzo zadowolona z niego.Tak sie teraz czuje jak zebym pare milionow w totka wygrala, a to tylko trafilam na dobrego meszczyzne ktory wie co taka kobieta jak ja w lozku potrzebuje i wreszcie to od niego otrzymuje, czasami przez noc jestem i 4-y razy urzywana, sprawa jest nie do opisania trzeba to przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz bredzic i obudź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że facet jednak wyczuwa kiedy seks jest wymuszony i nie sprawia kobiecie przyjemności i wtedy takie coś ich niezbyt kręci. Wiec coś o tym bo też to robiłam " z obowiązku" z moim byłym, chciałam czerpać z tego przyjemnosc, ale zwyczajnie nie umiałam i chyba przez to nasz zwiazek sie rozpadł bo on sam mowił ,ze seks taki na sile to nie jest to co kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję, smutne takie małżenstwo bez namiętnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla świętego spokoju"?:D heh:D raczej nie mam wyjścia, co nie, kiedyś się człowiek zmęczy bieganiem wokół stołu, po schodach, na balkon, z balkonu, na strych, to w końcu Pysiulek mnie dopada, a ile razy? no nawet ze 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5436
Dobrze wiedzieć, ze sa jeszcze prawdziwe kobiety :) Dla Migotki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1980rok
Dzisiaj po obiedzie jak w kuchni posprzatalam oddalam sie mezow, dla spokoju zeby cicho siedzial jak znajomi przyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywalo, że oddawalam sie dla świętego spokoju, ale to bylo raczej wtedy gdy dzieci byly bardzo male, ja padalam na twarz, a mąż bardzo chciał się ze mna kochać. Ale to byly raczej krotkie epizody na przestrzeni tych wszystkich wspólnych lat. Kocham bardzo męża, seks z nim to czysta przyjemność nie tylko fizyczna, ale i ten moment gdy jestesmy polączeni i patrzymy sobie gleboko w oczy jest dla mnie czymś niesamowitym i pieknym więc nie traktuje seksu jak przykrego obowiazku, ale jako najwyższy poziom bliskości z mężczyzną mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominaj o zapachu oczko.gif Można poczytać wiele ciekawych info na:www.feromony.pl/pp/DZlALANIE-FEROMONOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często tak robię, niestety ale po 30 latach małżeństwa namiętność jakoś się wypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera prawda, ja jestem 35 lat po ślubie, nie jestem wierną żoną, miałam wielu kochanków, a teraz cóż, latka poleciały, seks z mężem jest, a tak naprawdę to daję mu tylko dlatego żeby się spuścił chociaż raz na miesiąc bo więcej już on nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×