Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka1980rok

Oddawanie się mężowi dla świętego spokoju

Polecane posty

Gość gość
Luuudzie! Jak mozna w ten sposob traktowac mezczyzne , ktorego podobno sie kocha i z ktorym jest sie w zwiazku! Seks dla swietego spokoju, seks w nagrode jak zasluzy. Czy ci faceci nie maja jaj? A moze to po prostu impotenci i seks nie jest im potrzebny. Gdyby moja zona odmowila mi seksu 2 razy w kolejny wieczor to trzeciej okazji do odmowy juz by nie miala. Niech tu szybko przyjda muslimy i pokaza tym impotentom, pantoflarzom jak postepuje prawdziwy mezczyzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak piszesz? Maz nie potrafi tak bzykac jak moj kochanek po za tym ma większego i lubi to co ja a maz tego nie nawidzi (piss)a za to kupuje mi prezenty to zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
dziś a co? Siłą mają brać? Szkoda mi tych facetów. Może są poprostu za dobrzy ... Przykre,że nie wiedzą jakie "kobiety" trzymają pod dachem :( Wypowiedź kobiety z 11.22 to żenada. Wstyd mi,że jestem kobietą gdy czytam takie wypowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:22 To jakiś absurd, że się nie rozwiedziesz i nie wyjdziesz za obecnego kochanka. Przecież to logicznie wynika, z tego co piszesz. Za tym musi się kryć coś, co ukrywasz, czego się wstydzisz, co źle o tobie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dzieci i jestesmy normalna rodzina a kochanek to odskocznia od rzeczywistości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie mowie o braniu sila, bo to nie ma sensu. Seks ma byc darem a nie przymusem. Po prostu takiej babie nalezy przyprawic rogi az do sufitu, ze wszystkimi knsekwencjami typu HPV wlacznie. Takie suki na nic lepszego nie zasluguja. No ale ciapa- impotent czegos takiego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Rozumiem, ze twoj maz rozumuje podobnie i tez korzysta z "odskoczni od rzeczywistości". Mozna i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani ulżyła mi, bo kiedyś z niedostatku seksu w domu, przez kilka lat uzupełniałem go u koleżanki z pracy. Nie ukrywałem przed nią, że nie mogę odejść od rodziny ze względu na dzieci. Jednak przytruwały mnie wyrzuty sumienia. Jednak skoro KOBIETA mówi, że to normalka, to nareszcie ulżyło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
Każdy wybierze odpowiedź, ktora jemu akurat pasuje. Ty wybrałeś odpowiedz "KOBIETY" ktora nie do końca na to miano zasługuje. To nie jest normalka. To się nazywa inaczej ;) Każdy z nas sam decyduje kim i jakim jest człowiekiem:) Ta "kobieta" za drogą biżuterię pozwoli naszczać na siebie...To jest smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sikam na niego to mie kreci on nie raz na mie ale rzadko i to nie za biżuterię tylko to sa prezety a od meza nie dostalam prezentów z 3 lata mowcie co chcecie mi jest z tym doborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
.Oszczędź szczegolow szczania na siebie ;)Zapytaj swojego męża, czy też jest mu dobrze z tym? Może On nie ma ochoty dotykać żony na którą inny facet wlasnie się wysikal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystałem pierwszy raz z sex tel i nie zawiodłem się!! moja pała sterczała jeszcze długo po :) zawsze przed snem będe dzwonił do niej uwielbiam ją blog tej suczki http://www.xurl.pl/bestblondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Psotki
Ta "ulga" to kpina wobec Zaszczanej. Jestem wierzący, spowiadałem się z tego paskudztwa, a jednak ciągle czuję piołun w ustach. Jestem winien i wobec żony i wobec tej koleżanki, która niesłusznie całą winę przypisywała sobie. Gdy zrywała ze mną, to na samą siebie krzyczała: ku.wa, ku.wa, ku.wa! Była to (była, bo już zmarła na raka) biedna dziewczyna bez rodziny, tak w pełni samotna, pewnie przez to do mnie lgnęła. Ja absolutnie jej nie przypisuję winy. Przyczyną mojego (i wielu innych osób) było szatańskie twierdzenie o tym, że "wszyscy mają prawo do szczęścia". To jest główna przyczyna ludzkich nieszczęść i łajdactw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migotka ja bede pisala co mi sie podoba poprostu maz jest len w lozku on najlepiej to kanapa i piwo a co do sikania to uwielbiam jak moj mocz splywa po jego twarzy dodam ze on ma zone i jest mlodszy o 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
Wszyscy mają prawo do szczęścia :) Tylko nie kosztem drugiego ;) 13.33 jesteście siebie warci....Tylko na was nasikać . Tak powinien zrobić twój mąż, olać cię bez podnoszenia nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie bym chciala a on nie chce moze bym nie miala kochanka jak by mi dobrze dogadzal a ze jest sztywniakiem to musi walic gruche no w sobote zawsze mu sie wypne na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
Jeżeli dla ciebie priorytetem udanego małżenstwa jest szczanie na siebie to gratuluję głupoty,żeby nie napisać tępoty. Też bym wolała posiedzieć w fotelu z piwem na miejscu twojego męża. Żeby mu się chciało wstać z niego,musiałby mieć w domu kobietę,a nie(...... )która myśli, że jak wypnie tyłek to czyni ją kobiecą i zmysłową ;) W miejsce kropek sama sobie wpisz nazwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja sikam na niego to mie kreci on nie raz na mie ale rzadko i to nie za biżuterię tylko to sa prezety a od meza nie dostalam prezentów z 3 lata mowcie co chcecie mi jest z tym doborze X Ten gość to analfabeta z tematu Na jeźdźca:) Nie pisze sie MIE tylko MNIE:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce to dostanie i jest ok a gdyby mie nie zaniedbywal to pewnie bym nikogo nie szukala a ty tylko o tym sikaniu to tylko dodatek do sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:39 tak trzymaj ! Korzystaj z życia póki możesz. Mój małżonek też ma inne priorytety w życiu niż seks, więc jego wybór. Ja będę się gzić w łóżku z kochankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
Jesteś głupia. Lepiej się puszczać niż zrobić coś, żeby w małżeństwie było lepiej. Wina takiego stanu zawsze jest gdzies po środku. Idziesz na skróty. Ty zaniedbujesz męża i rodzinę. Nie on. Kradniesz czas,który mogłabyś poświęcić na coś dobrego. Strasznie tutaj jesteś wyszczekana ,a jestem pewna w 120% że gdyby twój mąż dowiedział się jak go bijesz po rogach i zasadził by ci kopa w ten wypięty w sobotę tyłek....to na kolanach byś przepraszała,płakała blagając o wybaczenie i łkając jak bardzo go kochasz ;) Może dobrze by było się przekonać co? Kończę dyskusje. Rób co chcesz ze swoim życiem. Ale nie niszcz życia innym bo nie masz do tego prawa. Zwróć wolność swojemu mężowi. On też ma prawo być szczęśliwy z kobietą, ktora na miano kobiety zasługuje. Puszczaj się na prawo i lewo. Pozwalaj sikac sobie na twarz ,tylko na litość, nie wmawiaj mnie i innym ze to co robisz jest normalne i dobre bo to zwyczajne k******o jest co robisz swojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psotka nie umoralniaj tutaj nikogo, każdy niech robi co uważa za słuszne i kij Ci do tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14-59 dokładnie jak piszesz a ty migotka mowie ci ze to on zaczol mie zaniedbywac i to nie jest k******o a jak by sie dowiedzial to by siedzial cicho bo dom jest moj a on by chyba pod most poszedl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14-39 dlugo masz kochanka ja ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLila
Ja mam juz 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durna psotka pewnie tez swojego nagradza.po ciemku pod koldra. Debilny moherowy beret:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz tez cie zaniedbywal ? Jle masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
Wróciłam jeszcze;) Popracuj może też nad ortografią ;) Raża błędy, ktire robisz. Dla mnie jesteś trochę takim tłukiem :) Jeszcze raz napiszę, niech robi ze swoim zyciem co chce. Niech sie puszcza,szmaci i na co ma ochotę. Nie umoralniam bo takich zaklamanych ludzi nic i tak nie obchodzi. Nie ma tylko prawa niszczyć życia drugiemu człowiekowi. Swoje może gonić ale nie swojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak jest :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
gnoić*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×