Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety nie powinny niczego oczekiwać od facetów

Polecane posty

Gość gość
nie tylko tego zawodu nie uprawiasz nie uprawiasz też maku np i wielu innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- przesadne dbanie o swoje ciało by się przypodobać (rzeźbienie ciała) - bycie przesadnie opiekuńczym, jakby kobieta była jakąś sierotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- klękanie przy zaręczynach (przestarzały obyczaj) - przepuszczanie w drzwiach jakby to była angielska królowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np lubie makowiec a ostatnio nie mam środków. sam już nie wiem chyba sie brykne do aganu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co brzęczycie,to są kwestie do uzgodnienia tylko między parką wasze gadanie odbija się w niebycie głuchą ciszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- chodzenie wszędzie razem. trzeba dać trochę przestrzeni w związku - zawsze wszystko wspólne - konto, wycieczki. trzeba nauczyć się żyć razem, ale osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- prawo jazdy. samochód jest drogi w utrzymaniu, spaliny zatruwają powietrze, a drogi są niebezpieczne. najlepiej przerzucić się na rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak to u ciebie wygląda alekobieta która jes ze mną automaycznie awansuje na królową. nic nie poradze że jeste krlem nie będę ucieał od odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co drzwi to moge je nawet wyjepać z buta. średnio mnie rajcuje pilnowanie sie aby nie złamac nowej wolnościoej etykiety dworskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- mieszkanie. spokojnie można wynajmować w dwójkę, więc po co własne? - męska pasja. każdy odkrywa ją w sobie w swoim czasie, nie jest to wymagane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo jazdy jest dla szoferów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole idx pan w c***j. tobie nie przeszkadzają wymagania kobiet tylko ci sie nie chce wymagać niczego od samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie t eż mam podobny problem z tym, że ja jestem niemal ideałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu inaczej nie byłby królem. ale patrz że siedze tu z tobą i rozmawiam jak równy z równym:) też sie ze mnie komuch zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżentelmeńskość, zarabianie na całą rodzinę, klękanie przy zaręczynach, posiadanie prawa jazdy i mieszkania. Tego nie powinny oczekiwać kobiety od facetów, bo to przestarzałe podejście, seksizm. Mężczyzna jest jaki jest, kocha się go za to, że jest, a nie za spełnienie staroświeckich wymagań, zapamiętajcie to kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jaki ty jestes ale wolałbym sie nie mieścić w twojej definicji mężczyzny. nie wiem mi wolno czy powinienem zerwać te więzi łączące mnie z własnymi przekonaniami aby wreszcie poczuć sie wolnym i równo obdarzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..przez naturę. czy tam przez inny komitet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mistrzu kwestia wygląda tak, że dopóki nic nie będziesz miał to będziesz mógł sie tym równo podzielić. plusem jest to ze nie trzeba umiec liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planujecie mieszkac pod mostem tez fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga kwestia jest taka, że matematycznie znak równości nie ma sensu. zaufaj mi wiem co mówie. to nieporozumienie i wypaczenie. to co nazywają działaniami to sa stałe a to co nazywaja stałymi i nazywają liczbami to są działania. jedynym warunkiem dla zaistnienia świata jest nierówność i wieczne dzielenie a wieczne dzielenie wynika z ucieczki przed równością uniemożliiającą liczenie czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajem jest tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro świat jest nierówny to dążenie do równości jest akcją, to chyba lepsze niż stanie w miejscu. :) x Przesiadka na rower daje dużo pieniędzy, akurat na częściowe opłacenie wynajmu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swiat to policzalność. jestesmy tu tylkoo dlatego żeby mógł sie sam porachować. nie wiem czy to łapiesz bo sam dopiero niedawno na to wpadłem. i sprawiedliwośc czy niesprawiedliwość nie ma tu nic do rzeczy to tylko jedne z możliwości zapewne jakos zdeterminowane geoometrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest czy nie jest to kwestia pozorna. bo musi być żeby go nie było i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym razie z pewnością nigdy nie był punktem i tylko punktem c najwy zej punktem w środku okręgu o nieskończonej średnicy równej jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łapię, świat się ma porachować czy my świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasuje ci tu znak "="? zeby pasowało to z wszystkich punktów na obwodzie jednocześnie musisz wyrysować kolejne okręgi o jedynej znanej śwaitu do tej pory wartości wychodzą z tego trójkąty równoboczne wrzeciona rybie oczy i inne takie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że natura sama się reguluje i niszczy skupiska ludzkie, w których chce się wprowadzić równość. No ale to taka piękna idea, że nie mogę się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie łapie dlatego macham cyrklem zamiast koootasem. tzn powiedzmy że sie proporcje wyrównują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×