Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety nie powinny niczego oczekiwać od facetów

Polecane posty

Gość gość
nie ma żadnej natury a z pewnością nie w takim znaczeniu w jaki jej nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziec ci co jest piękne? że wszystko wynika samo z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po co to wszystko? Wiem, że po nic, na życie mam wywalone od 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolność od wszystkiego to coś pięknego, więc w związku też tak musi być, kobitki muszą to pojąć, same są w swoim feminizmie wolne już w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyną manifesacją nieskończoności jest nicość. wwymiary przestrzenne wynikają ze zwinięcia tej nieskończoności do form geometryczncyh.odbywa sie to w jedyny możliwy sposób czyli na podstawie dostępnych danych. a jedyną daną jestt nicośc i nieskoćzoność. jak masz punkt i nieskończona prostą to wykreślasz z końców tego "odcinka" dwa okręgi o promieniu równym odległości między nimi na przecięciu powstaje jeden punkt oddalony o jedyną możliwą odległość od każdego pozostałego.....i kolejny punkt symetryczny względem tego tworzący z nim kolejną prostą i wartośc. jedziesz z tym aż ci sie skończą zapasy grafitu w ołówku a reszta to kwestia wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack napier
juz widze miny bab ktore weszly w ten temat i czytaja takie wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chesz miec trzy wymiary i czas nie ma sprawy. tylko licz wszystko trzywymiarowo. chcesz miec 100 wymiarów i konfederacką czapke z orzełkiem w koronie? eż nie ma sprawy tylko musisz to najpierw policzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tera by se przydało mieć chociaż wgląd w to co sie napisało na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje jeszcze bardzo prawdopodobna opcja że to wszystko co sie bazgroli w języku maematyki no najpprawdziwsza prawda tyle że ktoś nadał symbolom sens inny od pierwotnego. na o wskazywałby ich wygląd...przy pewnych założeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koooorfa w dooope wasza jepana mać ja tu ogłasam czym jest świat a wy akurat odkurzacie serwery? c***j by was kooorfy strzeił jepane czerwone gadziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ie pasuje to se narysujta własny w corelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zara sie wkooorfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobiety nie powinny niczego oczekiwać od facetów, to faceci nie powinni niczego oczekiwać od kobiet. Seksu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że natura sama się reguluje i niszczy skupiska ludzkie, w których chce się wprowadzić równość. No ale to taka piękna idea, że nie mogę się powstrzymać. X Które skupiska na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz forumowy erotoman rozpoczął akcję wmawiania kobietom, że mają dawać doopy i niczego nie oczekiwać od facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 nie zmuszajcie mnie żebym przywrócił gutenberga na stanowisko naczelnego działu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sie doigraliście. połowa bedzie cyzelować hieroglify w zakonie. miłej pracy życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywaja w moim zyciu chwille kiedy przez sekund kilka dokładnie widze jak i komu rozpiertalam butem ryja, jak łamię kręgosłupy z trzaskiem który reszta bierze za sygnał na lunch. jak wycieram miazgą z ich twarzy podłoge i jak oszczędzam ze dwóch żeby posprzątali ten burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póniej sie dziwie skąd u mnie takie majaki. zastanawiam sie czy to z jakiegoś filmu sprawdzam czy nie mam śladów krwi na rękach. przeważnie mnie cieszy że nie mam ale bywaja takie chwile kiedy mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomysleć, że ten bandyta chce uchodzic za coacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×