Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćgościu345

nieśmiały chłopak, który nic nie mówi nie ma żadnych szans na dziewczyne

Polecane posty

Gość gośćgościu345
Ale w tym drogim klubie przecież też zrobię z siebie debila to raczej aż takiego znaczenia nie ma kto pierwszy zagada tylko jak dalej potoczy się rozmowa a nie potoczy sier wcale:( to jest oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgościu345
Michal dzieki za szczerość chociaż ty jeden:) podejrzewam, że większość myśli podobnie ale nikt tego nie powie bo lepiej oszukiwać ludzi i dac im nadzieję niż napisać prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze dostałeś już rady co robić i masz trzy opcje 1. próbuj stać się śmiałym i podrywaj takie co ci się podobają 2. zrób kasę i bądź podrywany przez takie co ci się podobają 3. znajdź sobie brzydką, która jak ty nie ma wyboru. Ale ty na wszystko jesteś na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgościu345
ja cały czas próbuje wyjaśnić, że opcja nr 1 i 2 są niemożliwe w moim przypadku, to są antytezy do mojego tematu:( opcją 3 jestem średnio zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zostaję sam, zamykamy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia kognitywna. Moj nazeczony ma takze fobie spoleczna, chodzi na terapie ponad 1.5 roku ale on nie jest ograniczonym polakiem I mieszkamy w cywilizowanym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia kognitywna. Moj nazeczony ma takze fobie spoleczna, chodzi na terapie ponad 1.5 roku ale on nie jest ograniczonym polakiem I mieszkamy w cywilizowanym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia kognitywna. Moj nazeczony ma takze fobie spoleczna, chodzi na terapie ponad 1.5 roku ale on nie jest ograniczonym polakiem I mieszkamy w cywilizowanym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×