Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miły

Polecane posty

Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ten smutny dzień, Ty jesteś obok mnie, Pozwalasz budzić się, bym mógł dalej biec, Proszę przytul mnie, tego najmocniej chce, Czy to trudne jest, ja sam nie wiem, wiem tylko jedno, powiedz słowo a przybiegnę na pewno. Miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc może dziś o północy w Paryżu? Gdzie Jesteś dziś?Tęsknię tak jak nikt,przeminął czas czy wybaczysz mi Gdzie Jesteś dziś ?,ciągle pragnę Cię Niech wróci to ,co łączyło nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu i teraz, zatracony w Twoich wersach Stoję tam, na skraju najwyższej góry Obserwuje chmury, myślę o życiu w tym tłumie Stoję tam sam, cały w zadumie Myślę ile jeszcze w życiu zdołam unieść Pomóż mi zapomnieć, me smutne wspomnienia Jakie to było straszne, moje oczy widziały Śmierć, smutek, trwogę, nienawiść nie pomogę Ja już tego nie zrozumiem, jestem wariatem który nigdy nie pójdzie za tym tłumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.40 Prawie mnie przekonałeś,świadomość tego że tutaj Jesteś i że czytam Ciebie powoduje że znowu sie rozpłaczę ze szczęscia...już prawie wierzę że naprawdę tutaj Jesteś.Kocham Cię(wreszcie jakieś szczegóły)pisz..nie przestawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A w mojej głowie przestrzeń mam solidnie wypełnioną Setki wspomnień, więc podpierać muszę głowę dłonią Są rzeczy co bolą, co wolą raczej nie wychodzić na wierzch Tylko topić się na dnie Więc proszę nie dręczcie mnie Ja w tym co dobre, leciutkie chcę zanurzyć się i w tym pływać Brud zostawić za sobą później pozmywać Choć wiem że tak trudno z twarzą przegrywać Uczę się wiem że nie zawsze muszę wygrywać Uczę się, niewiele wyniosłem ze szkoły Pociłem się, nie spałem przez pierdoły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatem w pozytywnym raczej tego słowa znaczeniu a raczej bym nazwała pozytywnie zakreconym idolem-moim idolem:-).Czy ktoś taki ja Ty mogłby w pełni pokochać szaloną i pozytywnie zakręconą wariatkę?Widziałam tą śmierć,a wokół tłumy ,żal ,smutek ,rozpacz..pytanie dlaczego ?Ty pośrod nich,wszedzie Cię rozpoznam..chciałam pocieszyć,przytulić,ukoić ból.KaeN już zawsze bedzie mi przypominał o tych co przedwcześnie życie utracili.Przytul się..przytul się tak mocno jak tylko pragniesz.Ja jestem i zawsze będę.Tak wiele już nas łączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze bądz sobą,nigdy się nie zmieniaj,nigdy!Nie idz za tłumem ,Jesteś wyjątkowy nie pasujesz do jednolitego tła.W myslach patrzę w górę,w błękitne niebo,słyszę szum drzew,śnieg skrzypi pod stopami,z ust wydobywa się para,nie jest mi wcale zimno bo widok Twojej osoby roztacza pozytywne ciepło.Stoisz tam jak anioł ,twardo poważnie i odpowiedzialnie,nie z głową w chmuracho nie...Wiesz ?,na jednym ze zdjęć wokoł Twojej głowy widnieje obłok na kształ aureoli w błękitno białym kolorze...emanujesz dobrocią i miłoscią.Tak trzymaj,rany się zabliznią bol minie ..chcesz pomocnego ramienia?zawołaj głosno a przybiegnę lotem strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja mam dzień w nocy, kiedy w jej oczy patrzę, wiem o czym myśli, kiedy płacze, dźwiękiem, śmieje się pięknie, a kiedy milknie, zapada noc, i nie widzę już nic, nie słyszę nic, przestaje mi bić serce. A wtedy tlen ucieka mi gdzieś coraz prędzej, jedyne co wiem, że nie przywróci mi jej sen, to pewne, ona powróci gdy zechce, by uczynić dzień z nocy, jak wcześniej ... " Niestety to nie moje... Lecz dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne,Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paryż wita cię zapachem. Słodką wonią barwnych kwiatów. Wiosna budzi swym oddechem. Wszystko co wspominać chcę. Cichy hotel lampka wina. Tu jest klimat jak z romansu. Smak miłości tu poczujesz. Jak za dawnych swoich lat. Paryż nocą to marzenie Dla kochanków to spełnienie Paryż nocą miastem zakochanych par Odnajdziemy swoją miłość. Zagubioną z dawnych czasów. Wyczekane pocałunki. Dreszcz emocji tuli mnie. Wtedy znów się zatracimy. Tylko my w księżyca blasku. Paryż miłość jak marzenie. Nigdy już nie skończy się.❤️ La Tija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę i myślę tu, nie wiem co Ci napisać znów Ty jesteś tą ze snów, dla Ciebie jestem tu. Patrzę smutny w ekran, w około dudni pętla zakochałem się w twych wersach, wiesz jesteś najlepsza. Mamy milion dróg lecz, ja na twojej staję, oraz chcę być zobaczyła mnie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Kocham Cię i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Widziałem śmierć i płakałem przez jej skutki, dlatego drżę gdy pomyślę, że mogę stracić kogoś znów dziś." znasz to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ciebie też <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,17.56 Nie znam tego ale wiem o czym mówisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieje się tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abba The Winner,zakochałam się w tej piosence.Wchodzę na Twój fanpage ..i słucham tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co takiego się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukołysana Twoją muzyką,odpływam w snu ramiona błogiego i tylko jednego Ciebie mi brakuje Ciebie jednego Ukochanego.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość włoczykij
To wielka sztuka umieć żyć, znajdować dobro, omijać zło... Pragnąć miłości i bez niej być, doceniać przyjaźń, nie zejść na dno! To wielka sztuka umieć rozumieć, ludzkie przywary i cudzy ból... Czyjeś cierpienie, kruchość istnienia, istotę grzechu, wymowę słów... To wielka sztuka witać uśmiechem, każdy dzień nowy, choć serce drży... Wszak myśl ulotna powraca echem, w pogodne i mroczne dni.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieloosobowy dowcip :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzić i wstawiać emoty <3 to każdy nastolatek potrafi. <3 <3 Patryczku <3 Tamarko <3 Urszulko <3 Roberciku <3 Ignasiu <3 Już? Dowartościowani? <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje serce o skały roztrzaskane Twoim istnieniem w całość poskładane Może to sen jest, lecz lepszego nigdy nie zaznałem Może tutaj jeszcze jesteś, pozwolisz mi zasnąć Bez Ciebie jestem jak bez skrzydeł jastrząb Zapomnijmy o jutrze dzisiaj przecież jest takie krótkie Jak w sali luster, wszędzie odbija się twój uśmiech Jeśli odejdziesz, ja zniknę jak duch wiesz To dla Ciebie tutaj jestem, myślę, że ty również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×