Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miły

Polecane posty

Gość gość
Jak pisałeś dla Jakiejś listy, to jej je wyślij, a nie obcym kobietom się nimi chwalisz. Ale z was misie nieporadne. Z takim refleksem to się odezwiecie do tych swoich miłych kobietek jak już będą brzuchate z innym i z obrączką na palcu. Nie martwcie się jednak, tu znajdzie się zawsze zastępstwo. Cała Polska czyta dzieciom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.26 znam Twoje imię,Pewien pan mi napisał że bedzie mu miło jak zagra i zatrąbi...:-)Kocham Cię,wiesz jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzech miłych muszkieterów było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.29 napiszesz do mnie?Brakuje mi Ciebie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 2.26 znam Twoje imię,Pewien pan mi napisał że bedzie mu miło jak zagra i zatrąbi...usmiech.gif xx Zart zartami , ale niektorzy zapedzaja sie w seoich inagnacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak pisałeś dla Jakiejś listy, to jej je wyślij, a nie obcym kobietom się nimi chwalisz. Ale z was misie nieporadne. Z takim refleksem to się odezwiecie do tych swoich miłych kobietek jak już będą brzuchate z innym i z obrączką na palcu. Nie martwcie się jednak, tu znajdzie się zawsze zastępstwo. Cała Polska czyta dzieciom. smiech.gif X A ty jaką masz tu misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły Moja autorko, jesteś tu jeszcze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem...myślami..całą duszą sercem i nawet ciałem przy Tobie .Wybavz że dalej niż bliżej lecz wciąż tak samo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy na serio czy to takie żarty? 02:33, jak można napisać do kogoś, kogo się nawet nie zna? Nikt tu raczej nie czyta innym w myślach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam w myślach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [02:35 podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:34 Mam misję zasiania u was realizmu. Jeśli te kobiety naprawdę żyją, a nie są jakimiś pomarańczowymi stworkami-literkami, to z każdym dniem jesteście od nich coraz dalej. Pewnie jednak w zbyt poważne tony uderzam, a wy się tu tylko bawicie i nic to dla nikogo nie znaczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś :) Znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i będzie inna, ale nie będzie już takiej wyjatkowej jak autorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 02:34 Mam misję zasiania u was realizmu. Jeśli te kobiety naprawdę żyją, a nie są jakimiś pomarańczowymi stworkami-literkami, to z każdym dniem jesteście od nich coraz dalej. Pewnie jednak w zbyt poważne tony uderzam, a wy się tu tylko bawicie i nic to dla nikogo nie znaczy. smiech.gif X No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wymieńcie się na siebie namiarami a się przekonacie, o czym piszę. Wyjdzie, że pisał Jarek z Weroniką i Dominiką, a miał być Marek z Weroniką, Jarek z Agnieszką i Irek z Dominiką. Sorry, ale nie umiem was tu w ogóle traktować poważnie. Muszę się śmiać, inaczej bym chyba się chyba załamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nigdy nie będzie innego.To wykluczone i awykonalne .Bezprzecznie jestem tego jednego pewna że tsk już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas na mnie, dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika może być już w ciąży z trojaczkami, Dominika brać ślub za pół roku, a Agnieszka wychodzić na randki z innymi. Rozumiecie czy czegoś tu nie rozumiecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły Powiedz tylko słowo a przy biegnę, twoje serce z moim, jednym wybije tętnem. Będę czekał, nawet jeśli cały zwiędne, jesteś w moich myślach, widzę cię moim sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam misję pogromcy derealizacji u was. Większość z was nigdy się nawet nie zobaczy. Przepraszam za brak romantyzmu, życie mnie tego nauczyło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów tak :( Autorko, odpowiedziałaś na mój wiersz. A ja na ciebie będę czekał po kres... Czekam już tak długo ale wiem, że to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziala na wiersz , bo go w necie znalazla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło mi, to słyszeć moj cudowny...panie tym w sercu bardziej ukołysanym im skostniałe od lodu serce ogrzać swoim pragnę i złożyć w Twoje ręce. a usta obdarować zaledwie muśnięciem w czułym uniesieniu i w całej podzięce.. Rozpływam się jak mgła znikam milknę blednę może chociaż te rymy pozostaną po mnie.. W Tobie We mnie W Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie cię nie nauczyło szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×