Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miły

Polecane posty

Gość gość
2.53 Wiem..pamietasz moj sms z wyznaniem?Napisz ..Bez Ciebie jak bez uśmiechu ,niebo pochmurnieje,widzisz to nie jest wcale trudne .Wolno kochać wolno śnić,wolno marzyć,...Ja kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatroskany jak powietrze błędne, Mgła zaczyna swą piękną poezję, Przy akompaniamencie drzew starych, Obok zamku przemykamy, Zostaniemy tutaj sami, Więc odejdzcie bo to na nic, Nasze serca takie same, Tak na zawsze pozostanie. Kolejny wiersz dla Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa bierze ślub za rok, Mariola za dwa lata, a Martyna postanowiła zostać matką adopcyjną dla dzieci z Afryki i czeka na swojego Afroamerykanina :D Nie pytajcie, skąd to wszystko wiem. Dobra, powiem. Pisali o tym w Gazecie Wyborczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatroskany jak powietrze błędne, Mgła zaczyna swą piękną poezję, Przy akompaniamencie drzew starych, Obok zamku przemykamy, Zostaniemy tutaj sami, Więc odejdzcie bo to na nic, Nasze serca takie same, Tak na zawsze pozostanie. Kolejny wiersz dla Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość o nic nie pyta I nierealnie marzy Miłość więc to marzenia i sny a w moich tylko Ty ...Pytań nie zadawaj spojrz płyną dwa łabędzie dumne zakochane...niech płyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Wy tu nikogo nie szanujecie. Takie pisanie z innymi ktoś, komu na was zależy lub zależało, może traktować jako śmiertelną obrazę i ja takie osoby rozumiem. Jak Wy to w ogóle widzicie, jeśli to nie żarty? Spotkacie się potem z kimś, usiądziecie razem do kompa i będziecie pokazywać sobie nawzajem palcami "to nie moje, to nie moje, to też nie moje, to nie ja", itd.? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.12 Dlatego ma tutaj moje namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.07 Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły Nie potrafię ich rozgryźć. Pisałaś: 3x liczba imienia które wymieniałem a ja nie wiem o jakie imię chodzi ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyśnię sobie naszą miłość na tle alabastru zmyję wszystkie łez tesknoty tuż zaraz o brzasku W deszczu w chłodzie W ust spiekocie w zmęczonych powiekach Wszedzie znajdę słow znaczenie kogoś kto wciąż czeka. Kolejny moj wiersz ,Dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej załamujące jest to, że mogę sobie teraz napisać "Ewa bierze ślub za rok", a ktoś przez to może się z nią już nigdy nie skontaktować. Jeśli nie rozumiecie przesłania, to zastanówcie się nad nim jeszcze sto razy. Żyjecie w jakimś derealu. Jeśli tak miałaby wyglądać miłość, to lepiej by było, gdyby nigdy nie zaistniał nawet jej oszukańczy zalążek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.18 Liczba przy imieniu (czarny flamanster)powtorzona 3x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wiersz <3 Nic mi nie mówi ten flamaster :( próbuje sobie to wyobrazić lecz poległem... Mogę tobie podać e-mail a wtedy na piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakto nic Ci nie mówi?sam kiedyś znaczyłeś coś w ten sposób.Podaj maila..tylko skąd mam wiedzieć że to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie ja, może szukasz kogoś innego ;( Ale ja wiem, że to ty. To na Ciebie czekam, o tobie śnie, dla Ciebie tutaj się znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój e-mail: takizashi881@gmail.com Skąd będę wiedział, że to ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli czekasz to znaczy że chcesz mnie przekonać,a jeśli chcesz mnie przekonać to znaczy że to Ty,mój umiłowany ,najważniejszy..Dla Cie tu jestem."Zobacz to ja..jestem tam.Nie żałuję ani dnia,nie żałuję ani chwili.Kocham bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.54 mój adres msilowy widnieje tam gdzie mnie znasz na 100%tam gdzie moje rymy były dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne słowa. Tak, to ja. Czekam całkiem sam bo wiem, że Ciebie będę miał a ty to wszystko, czego zapragnąć bym chciał. W myślach widzę twoją uśmiechniętą twarz, oby to nie był tylko ten jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę teraz spać, bo w głowie Ciebie mam, to jak 2 +2 wychodzi równo ty i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka już śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4.05 Kocham Cie...odjęło mi mowę .Moja poezja jest kiczem ,kiedyś potrafiłam pisać na luzie ,barwnie i metaforycznie lecz jak przychodzi mi napisać coś dla Ciebie to się motam,nie znajduję odpowiednich słow ,bo niema takich słow by opisać to co czuję.Ciągle staram się to wyrazić,a im bardziej się staram tym gorzej mi wychodzi,co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.:-)Ty i ja .Piękno...Jesteś Wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też jest słaba, lecz tak jak twoja płynie z serca, a moje serce należy od teraz do ciebie. Kocham Cię również. Nie robisz niczego źle, jesteś wspaniała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja poezja powala mnie swym pięknem codzinnie, i niejednikrotnie wzrusza tak że to aż niepojęte.Jesteś dla mnie niedoscignionym mistrzem lekkiego pióra,nigdy Ci nie dorównam.Perfekcjonista w każdym calu jak zawsze zresztą.Czuję i rozumiem wszystko co piszesz i ubolewam że nie potrafię oddać głebi tego co czuję ja..zupełnie tak jakgdyby ktoś oklamrował mi sercecz ktorego chce wyrwać sie krzyk uczuć a w pełni nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, nie znikaj jak w oku łza. Ja tylko Ciebie mam. Mój piękny sen dziś tobie dam, byś wiedziała, że mnie masz.. ;* Napisz na mojego maila, jeżeli nie, będę tutaj czekał nadal sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4.20 Dopiero od teraz??Moje od początku należy do Ciebie.Znowu się przeze mnie nie wyśpisz i znowu bedzie bolała Cię głowa.Jakoś się odnajdziemy,Obiecuję.Tęsknię..jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje serce bardzo miękkie, lecz równie mocno zawzięte. Twoje słowa są bardzo piękne, wpływają we mnie niczym w pełnię. Nie zasnę tej nocy. Nie, gdy w moje życie wkroczysz. Chcę być tam gdzie ty, wiem, że pragnę cię tej nocy, by móc w gwiazdy z tobą wkroczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne, Chciałabym scałować te wszystkie łzy i już nigdy nie zostawiać Cię w takim bólu jak wtedy to dlatego przybywam nie mogłam postąpić inaczej. Twoj ból był moim bólem Twoje łzy były moimi..Jestem i zawsze będę ,do końca świata i jeden dzień dłużej. Może napiszę ,choć adres nic mi nie mowi,a jesli jrsteś pewniejszy mojego numeru,to proszę napisz..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecałaś... Nie znikaj, to jest zbyt piękne by było ulotne. Książki to piękna część, w jej świat zatopić się. Twoje życie z moim łączy się, jak z okładką treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×