Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imie dla dziewczynki ciezki wybor

Polecane posty

Gość gość

O ile dla chlopca problemu by z wyborem nie bylo. Dla dziewczynki juz tak. Nie podobaja mi sie lenki, majki, toski, igi itp. To co mi sie podoba nie podoba sie mezowi i reszcie rodziny. Podoba mi sie liliana, wioletta, beata, paula, hania, ola, ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych twoich to paulina a nie Paula jak juz, Liliana i Oka, reszta okropne, te Beaty i wiole to jak za komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się by bardziej podobaly te wioletty i beaty niz co druga maja albo lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie są spoko wszystkie Twoje propozycje z wyjątkiem Wioletty i Liliany - uważam, że są pretensjonalne. Moje typy: Ada, Beata i Paula (jak ktoś słusznie zauważył, to może lepiej Paulina - inaczej wszyscy będą przekręcać albo się dopytywać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierasz imię dla swojego dziecka? jeśli tak to powinnaś wybierać je wraz z ojcem dziecka a nie tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanki mają Paule i jakoś nikt nie przekreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liliana czyli lilka ładnie :) mi się jeszcze Łucja podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba Iga....a ostatecznie bym wybrała Aleksandre - nic wiecej z podanych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla mnie są spoko wszystkie Twoje propozycje z wyjątkiem Wioletty i Liliany - uważam, że są pretensjonalne. Moje typy: Ada, Beata i Paula (jak ktoś słusznie zauważył, to może lepiej Paulina - inaczej wszyscy będą przekręcać albo się dopytywać). x A dlaczego Liliana i Wioletta są sztuczne i w złym guście? A to najbardziej naturalne imiona. Pochodzą z samej natury, od kwiatów. A to nigdy nie będzie w złym guście, jedynie może być dla niektórych brzydkie w brzmieniu, albo zbyt pospolite, więc niekoniecznie godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam,ze Liliana i Wioletta sa dosc pretensjonalne. Pytaja o zdanie, wiec odpowiadam, nie sa obiektywnie brzydkie, ale mnie sie nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hania - ładne. Tylko w kilku językach h jest nieme i będzie Anna. Ale jedno i drugi ładne i chyba obecnie mniej spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi z tych imion, które podałaś najbardziej podoba się Ada. Krótkie, ładne i niepospolite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imie paula i wszyscy mowia ma nia paula nikt sie nie dopytuje czy ma na imie paulina a paula to zdrobnienie uwazam ze to ladne imie dla dziewczynki z charakterem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×