Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak można sie wiązać z facetem starszym o 10 lat

Polecane posty

Gość gość

jak można sie wiązać z facetem starszym o 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ? Po ludzku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna na rozne sposoby, formalnie lub nieformalnie, po katolicku lub nie, mozna tez roznymi przedmiotami np. sznurki, linki, inne gadzety.. mozliwosci bez liku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedź wyżej mega !! :D można - ja właśnie na dniach urodze dziecko takiemu 10 lat starszemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wiem :(. Ostatnio moje partnerki są przynajmniej o 15 lat młodsze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ile ty masz lat :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież powinno się wiązać z rówieśnikiem a nie z takim staruchem przecież takiemu nie bedzie stawał w przyszłości, są zazwyczaj tacy w tym wieku zaniedbani, mają brudne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wyobrażam sobie zwiazku ze starszym o 10 lat facetem, moj mąż jest o 16 lat młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni faceci zawsze mają dużo młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdrowo po czterdziestce. Ostatnimi czasy usiłuje związać się ze mną dziewczyna 21 lat młodsza :) (na dzień dzisiejszy zarabia lepiej ode mnie :) ). Moje serce bardziej ciąży jednak do pewnej 11 lat młodszej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i dlatego facet po 40 siedzi na kafe w niedziele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze starszym o 10 lat to jeszcze pół biedy, ale z takim staruchem co jest prawie w wieku ojca 15 - 20 lat starszym to dopiero trzeba być zdesperowanym, zeby się związać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie siedzi, tylko leży :D, bo mu się dysk przesunął podczas remontowania łazienki :). A łazienkę remontuje, bo ma kilka dni spokoju (samotności) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie zauważyłem, by moje szczęście było zdesperowane, albo dla innych nieatrakcyjne :). Zostawiła dla mnie równolatka, który zarabiał wtedy więcej ode mnie :). Fajne są imprezy "rodzinne", gdy "teściowa" jest parę lat starsza, a z "teściem" można o wspólnych kolegach pogadać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to lubię kajdankami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby mają fajne krągłości przesłodkie mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym nie mogła. Ale zdaje sobie sprawę, że są ludzie, którzy mają inne gusta. I nie boli mnie, że ktoś gdzieś lubi mielone, scina włosy na krótko, słucha techno czy kupuje ferrari. Różnorodność jest źródłem piękna tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nie zauważyłem, by moje szczęście było zdesperowane, albo dla innych nieatrakcyjne . Zostawiła dla mnie równolatka, który zarabiał wtedy więcej ode mnie . Fajne są imprezy "rodzinne", gdy "teściowa" jest parę lat starsza, a z "teściem" można o wspólnych kolegach pogadać . xxxxx A co robi w tym czasie twoje szczęście, gdy ty z teściem o wspólnych kumplach nawijasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat różnicy to nie jest pokolenie. Ja mam 23 lata mój M ma 33 a mój ojciec 63 więc wszystko pokoleniowo jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Konsumuje np. sałatkę :D. Przecież piszę o imprezach "rodzinnych". Byłem też na weselach kilku jej koleżanek (równolatek) i zawsze dobrze bawiliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można, dziewczyna często poszukuje też stabilności, a nie tylko rozwydrzonego, rozhisteryzowanego i z pustymi kieszeniami rówieśnika. A ci starsi, jak mają pieniądze na SPA, to potrafią się nieźle trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. Znam takiego jednego, starszego ode mnie o 30 lat i mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój teść był 10 lat starszy od teściowej, zgodnie sobie żyli, ale jej trochę wspolczulam, że całe życie musiała jakby ze staruchem żyć, postarzal ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna. Mojej matki trzeci maz byl od niej o 22 lata starszy. Byl przystojny, madry, na wysokim stanowisku i uprawial wspinaczki wysokogorskie. Byla w nim zakochana przez 10 lat. Rozwiedli sie jak poznala innego, mlodszego o lat 16-cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jest duża różnica nie powinno być tak dużej różnicy wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jest duża różnica nie powinno być tak dużej różnicy wieku" Dlaczego nie? Wazny jest wiek biologiczny, nie kalendarzowy. O tym decyduja geny. Mozna miec 50 lat i wygladac o 10 lat mlodziej, mozna tez miec 35 lat i wygladac jak babcia. Genetyka, styl zycia, warunki materialne postarzaja ludzi lub odmladzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , różnica między moim facetem a ojcem to 30 lat, idealna aby został jego synem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kxdgjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy tam wiece... :D znam parke ONA 45, ON 25 i razem maja dziecko. ona nieatrakcyjna ,bogata (dzieki rodzicom), on biedny z patologicznej rodziny. nie mial jej kto dziecka zrobic wiec wybrala jego. utrzymuja ich jej rodzice. ona tak naprawde nigdy nie pracowala bo nie musiala ale kasy jej malo wiec poleciala po 500+ bo dochodu oficjalnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm nie znam chyba takich par, tak do 5 lat różnicy jest ok myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×