Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

GrinSS

Od Grubaski do Laski 2017

Polecane posty

馃尲 Julitka1302 - Je艣li chodzi o ksi膮偶ki pani M. Makarowskiej to mam mieszane uczucia. Z jednej strony kobieta m贸wi sensownie, ode mnie ma dodatkowego plusa za bycie wege, z drugiej strony zosta艂o dowiedzione, ze niekt贸re jej ksi膮偶ki (nie wiem ile z nich) to w du偶ej cz臋艣ci plagiaty. M贸wi膮c kolokwialnie babka zer偶n臋艂a ca艂e strony i przepisy z blog贸w kulinarnych polskich blogerek i s艂owo w s艂owo zamie艣ci艂a to w swoich ksi膮偶kach. Za to niestety nie mam szacunku dla niej jako do cz艂owieka, cho膰 zgadzam si臋 ze spor膮 cz臋艣ci膮 jej pogl膮d贸w odno艣nie 偶ywienia os贸b z IO na kt贸r膮 sama cierpi臋. 馃尲 Je艣li chodzi o to czym ja si臋 zamierzam kierowa膰 (tyle 偶e jak na razie to ci膮gle co艣 pogrzeszam ) to jest to od偶ywianie na ca艂e 偶ycie , zalecane przez dr McDougalla. On od ponad 40 lat wyci膮ga ludzi z IO i ma naprawd臋 wspania艂y 偶yciowy dorobek w tej kwestii. Powiem Ci Julitko1302, 偶e tak naprawd臋 pogl膮dy tego dr s膮 bardzo, ale to bardzo zbie偶ne z pogl膮dami autorki ksi膮偶ki, kt贸r膮 polecasz, tyle ze on zaleca do tego wszystkiego wega艅ski i prawie bezt艂uszczowy styl 偶ycia. Postaram si臋 wyszczeg贸lni膰 kt贸rego艣 dnia dok艂adnie co powinnam je艣膰. Z ca艂ych si艂 si臋 staram aby te zasady na 100% wprowadzi膰 w 偶ycie. Tylko tak si臋 przekonam czy to dzia艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julitka1302
hej, co do mojego wzrostu to 164 cm, a diet臋 zacz臋艂am 27.12.1016, dzisiaj wa偶臋 79,8 kg. Ja obecnie te偶 nie stosuj臋 przepis贸w od pani Makarskiej, ale na razie nie mog臋. Nie interesowa艂am si臋 jej tw贸rczo艣ci膮 inn膮, ale skoro piszesz, 偶e plagiatuje to najgorsze co mo偶e by膰 dla mnie. I nie dziwi臋 si臋, 偶e jej nie szanujesz. Jestem pod kontrol膮 podobno 艣wietnego dietetyka w tych sprawach, aczkolwiek chwal膮cego diet臋 wysokot艂uszczow膮 a niskow臋glowodanow膮. Na razie waga spada, a co najwa偶niejsze czuj臋 si臋 bardzo dobrze wi臋c trzymam si臋 jego zalece艅. Co do ruchu, ja poza spacerami z psem nie mam go za wiele. Dzisiaj przep艂yn臋艂am 15 d艂ugo艣ci basenu bo raz w tygodniu na niego jad臋. 呕ycz臋 Wam wszystkim dobrej nocy i wielkich spadk贸w wagi i cm.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 Julitka1302 - WOW .. 15 basen贸w! .. mog艂abym tylko o tym pomarzy膰. :) A powiedz mi jeszcze jaki jest Tw贸j cel wagowy. Do jakiej wagi zmierzasz? Zacz臋艂a艣 od wagi 92 kg tak?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julitka1302
Ale to takie ma艂e baseny, te 25 metr贸w :). Ale i tak nie jest lekko. Mi si臋 marzy waga 65 kg, bo nigdy nie by艂am szczup艂a, ale dietetyk uwa偶a, 偶e powinnam zej艣膰 poni偶ej 60ciu, zobaczymy jak to p贸jdzie w praktyce. Na razie mam za艂o偶ony cel 3 miesi臋czny czyli doj艣膰 do 75 kg.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 Julitka1302 - Dla mnie nawet 10cio metrowe baseny przep艂yni臋te 15 razy to by艂by wyczyn. W wodzie nie czuj臋 si臋 jak ryba, a raczej jak stara zardzewia艂a boja. :) Wpisa艂am Ci cel wagowy 65. Marzenie jest najwa偶niejsze :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Lola
jestem i ja, dzi艣 waga pokaza艂a mi 102,7, wi臋c jest dobrze mimo, 偶e wczoraj mia艂am z艂y dzie艅 pod k膮tem dietowym, mam wra偶enie, 偶e zjada艂am za du偶o a dodatkowo ma艂o ruchu niestety og贸lnie wczorajszy dzie艅 spisuje na du偶y minus , ale dzi艣 mam w planach d艂ugi spacer mam nadziej臋, 偶e nic nie stanie mi na przeszkodzie oraz jakie艣 膰wiczenia, mam nadziej臋, 偶e z jedzeniem b臋d臋 tak偶e trzyma膰 si臋 w ryzach, u mnie najgorzej jak jestem w domu i jak mam wolny dzie艅 musz臋 sobie jako艣 zagospodarowywa膰 ten czas aby nie zagl膮da膰 za cz臋sto do lod贸wki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 go艣膰 Lola a jaki masz cel wagowy? :) Ile chcia艂aby艣 wa偶y膰 docelowo?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Lola
m贸j cel wagowy chcia艂abym 70 ale zadowoli mnie ju偶 75 :) do potem dziewczyny :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 go艣膰 Lola - liczy si臋 marzenie :) Wiem, 偶e Ci si臋 uda :) 馃尲 To jeszcze Baleronik3 jak si臋 odezwie i poda wzrost oraz cel wagowy to nasz膮 pierwsz膮 tabelk臋 b臋dziemy mia艂y gotow膮, a kolejn膮 z uaktualnion膮 wag膮 opublikuj臋 powiedzmy w przysz艂膮 sobot臋. Mia艂 by膰 pi膮tek, ale powiedzmy, 偶e w soboty b臋dziemy robi艂y te pomiary :) 馃尲 a w og贸le.. apropo pomiar贸w... Dzi艣 zamierzam si臋 dok艂adnie obmierzy膰. Obwody, kt贸re mam zwyczaj sprawdza膰 to: biust, pod biustem, talia, brzuch, biodra, pupa, udo g贸ra (w najszerszym), udo d贸艂 (nad kolanem mam takie miejsce gdzie w linii dwa malutkie pieprzyki przechodz膮 i tam mi zawsze 艂atwo zmierzy膰), 艂ydka oraz (ju偶 tak tylko dla wiedzy bardziej ni偶 dla jakichkolwiek wynik贸w) mierz臋 szyj臋 i biceps. Tak偶e w sumie tych licz膮cych si臋 miejsc kt贸re mierz臋 mam 9 a wszystkich og贸lnie jest 11 :) B臋d臋 dzi艣 bardzo dok艂adnie obmierzona i zwa偶ona. 馃尲 Ju偶 kilka dni temu zrobi艂am sobie zdj臋cia na tzw. wydechu (znaczy z puszczonym na 艂膮k臋 brzuszyskiem) tak, 偶e jest foto z przodu, z ty艂u, z jednego i z drugiego boku. Mam w 艂azience du偶e lustro i tam robi臋 t臋 jak na razie w膮tpliwej urody sesj臋. :-P W bieli藕nie. Za miesi膮c zn贸w zrobi臋 takie same fotki w tej samej bieli藕nie. I tak co miesi膮c.. B臋d臋 obserwowa膰 zmiany i si臋 tym motywowa膰 do dalszej pracy nad sob膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mela176
Hej dziewczyny:) ja mam w ko艅cu wolny weeken wi臋c odpoczywam;) wczoraj poszalalam troch臋 bo mia艂am go艣ci troszk臋 wypilam i zje艣膰 te偶 co艣 zjadlam na noc niestety!! No i zapisa艂am si臋 na si艂owni臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 Mela176 - gratuluj臋 zapisania si臋 na si艂k臋. Czekam na relacj臋 z pierwszych wra偶e艅. Ja nigdy nie chodzi艂am na si艂owni臋 :( ale mam w planie 膰wiczenia w domu. Zaczn臋 od Mel B i b臋d臋 zalicza膰 d艂ugie spacerki :) 馃尲 Moje wymiary - s膮 negatywnie powalaj膮ce :/ - biust: 118, pod biustem: 104, talia: 103, brzuch: 126, biodra: 126, pupa: 129, udo g贸ra: 74, udo d贸艂: 54, 艂ydka: 47. :O 馃槶 .... no po prostu KATASTROFA 馃槶. Nast臋pne zrobi臋 22. lutego i potem ju偶 zawsze 22. ka偶dego miesi膮ca b臋d臋 robi艂a. Raz na miesi膮c wystarczy. Jestem za艂amana 馃槶.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mela176
By艂am wczoraj pierwszy raz i jest super;) na razie jestem zmotywowana do cwiczen I mam nadziej臋 ze si臋 to nie zmieni:) karnet mam na 3 miesiace i kupi艂am razem z kolezanka wiec bedziemy sie wsp贸lnie wyci膮ga膰 na cwiczenia jak kt贸rej艣 nie b臋dzie si臋 chcialo;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Maci膮g Marta
6 lat w filmie 30 sekundowym i strata 39kilogramw, jest moc xD Http://cd.pl/filmy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 Mela176 - O.. i to jest bardzo dobra strategia :) Ja zamierzam dzi艣 rozpocz膮膰 艣ci膮ganie pupy z fotela od porz膮dnego sprz膮tania domu i zaraz si臋 bior臋 za realizacj臋 tego zamierzenia. Je艣li b臋d臋 chud艂a w tempie 3 kg na miesi膮c to do ko艅ca roku osi膮gn臋 cel. Tak naprawd臋 to chcia艂abym wa偶y膰 68 kilo 鉂わ笍, ale na razie daj臋 sobie jako cel zrzut 30 kilogram贸w. Jak to osi膮gn臋.. b臋d臋 ju偶 i tak w sz贸stym niebie. Najpierw chc臋 gdzie艣 w marcu zobaczy膰 na wadze 99 kilo 鉂わ笍 :) to m贸j pierwszy ma艂y-wielki cel

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mela176
Ja jednak musz臋 widzie膰 ze co艣 si臋 dzieje..jak waga stoi to trac臋 motywacj臋....:( ja sobie postawi艂am cel do ko艅ca lutego 88kg czyli minus 4,5. My艣l臋 ze spokojnie mi si臋 uda;) pierwszy raz si臋 tak zawzilam;) i wiem ze jak teraz przerw臋 to za szybko nie b臋d臋 potrafi艂a wr贸ci膰 do diety. A wakacje tu偶 tu偶.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hah.. no w艂a艣nie "sezon bikini" si臋 zbli偶a a tu 艂awica wieloryb贸w w narodzie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julitka1302
Ci臋偶ko jest 膰wiczy膰, ja zawsze kocha艂am zumb臋 i wr贸c臋 jak sko艅czy si臋 zima :) Daje wycisk, a zarazem pobudza kobieco艣膰 :). No i zmusza do picia wody, w ci膮gu godziny ja wypijam 1.5 litra :). Ja chudn臋 strasznie szybko, co mnie i zaskakuje i cieszy. Mam cel 75 do ko艅ca marca, ale mo偶e uda mi si臋 go do ko艅ca lutego osi膮gn膮膰 (bardzo bym chcia艂a), a potem b臋dzie ju偶 l偶ej. Grinss najwa偶niejsze, 偶e si臋 wzi臋艂a艣 za sieie. Kole偶anka startowa艂a z wagi 115 kg, teraz ma mniej o 13 kg, a w brzuchu a偶 o 26 cm!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bo偶e... 115 kilo.. spr贸bowa艂am sobie wyobrazi膰 siebie wi臋ksz膮 o jeszcze kolejne 10 kilo. 馃尲 Julitka1302 .. to mi si臋 nie mo偶e przytrafi膰. Absolutnie nie. :D Cho膰bym mia艂a 偶y膰 na wodzie z ka艂u偶y... NO WAY! Ju偶 przy 105 kilogramach strasznie czuj臋 .. wszystko.. stawy, kr臋gos艂up, woreczek 偶贸艂ciowy boli mnie codziennie. Masakra.. jeszcze ten cholerny Japo艅czyk i IO .. nie pomagaj膮.. przeszkadzaj膮.. ale nie zamierzam narzeka膰. Osi膮gn臋 cel. W TYM roku..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mela176
Wszystkie osi膮gniemy swoje cele w tym roku, nie ma innej opcji:) ja w listopadzie ko艅cz臋 30 lat i obieca艂am sobie ze zrobi臋 sobie prezent urodzinowy i b臋d臋 wazyla w dniu urodzin 69,9kg . Musze wytrwa膰, musze! Zaraz id臋 na si艂owni臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julitka1302
Najwa偶niejsze, 偶e si臋 wzi臋艂a艣. Mnie waga 92 te偶 przera偶a艂a, ale najbardziej fakt, 偶e mimo tego 偶e ci膮gle by艂am na dicie i 膰wiczy艂am ta cholera nie sz艂a w d贸艂 tylko w g贸r臋. Kole偶anka przy 115 te偶 poczu艂a stawy bardzo. Ja mam zaawansowan膮 astm臋 i nadwaga te偶 mi w niej nie pomaga w 偶aden spos贸b, jak schudn臋 wiadomo nie wylecz臋 si臋, ale nie b臋d臋 musia艂a takiej dawki steryd贸w bra膰. B臋dzie dobrze. Ja teraz w ko艅cu czuj臋 si臋 艣wietnie, a nie jak gruba baba. Dalej jestem t艂u艣ciutka, ale chocia偶 wygladam lepiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julitka1302
Mela176 - ja przed 30 tymi urodzinami te偶 sobie wyznaczy艂am 3 cele. To taki rok, kt贸ry mega mobilizuje. Moje cele to by艂o - zmiana nazwiska (a nawet nie by艂am zar臋czona), zmiana pracy (po 10 latach pracy, kt贸rej nienawidzi艂am i nabawi艂am sie w niej astmy i nerwicy), no i napisanie ksi膮偶ki (moje marzenie). Zrealizowa艂am wszystkie. Teraz mam 31 lat w tym roku i dwa cele - wyleczy膰 wszystkie z臋by do ko艅ca (mia艂am wielki l臋k przed dentyst膮 i od wielu lat, w艂a艣ciwie od zawsze sz艂am tylko z b贸lem), pod koniec roku zacz臋艂am chodzi膰 prywatnie do 艣wietnego dentysty i ju偶 si臋 nie boj臋 tam i艣膰. No a drugi cel, poprawi膰 wyniki i schudn膮膰 min do 65 kg. A Grinn si臋 pyta艂a艣 sk膮d jeste艣my - ja ze 艢l膮ska.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mela176
Julitka 79kg to juz bardzo dobry wynik.....:) kiedy Ja zobacz臋 7 z przodu.....ach by艂abym przeszcz臋艣liwa:) Mam nadzieje ze ta si艂ownia mi pomorze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julitka1302
Ja by艂am mega szcz臋艣liwa! Nawet zrobi艂am sobie zdj臋cie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I teraz od godziny co chc臋 posta wys艂a膰 to dostaj臋 info "tre艣膰 zosta艂a uznana za spam" .. zaraz mnie szlag trafi :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 Lola
Hej dziewczyny :) Jak Wasze samopoczucie w niedziel臋 :)? U mnie 艣rednio powiem Wam, 偶e o ile w tygodniu jestem na w艂a艣ciwych torach i narzucam sobie re偶im i jestem w stanie wytrwa膰 w postanowieniach tak niestety w weekendy nawalam. Mam nadziej臋, 偶e dzi艣 dobrze rozplanuj臋 dzie艅 i wieczorem b臋d臋 zadowolona z efekt贸w i osi膮gni臋tych za艂o偶e艅. Ale ju偶 rano zong, bo w艂a艣nie pij臋 2 kaw臋 z br膮zowym cukrem... kupi艂am sobie specjalnie stewie ale nie mog臋 si臋 nijak przem贸c do nowego smaku, chocia偶 to pewnie kwestia przyzwyczajenia, trzeba zmieni膰 stare nawyki ma艂ymi krokami bo inaczej osi膮gniecie celu b臋dzie o wiele bardziej odleg艂e i trudniejsze do zrealizowania.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Baleronik3
Hej dziewczyny M贸j wzrost ok 170 Waga by艂o 106 Jest 105 Pierwszy cel to 90

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Baleronik3
Zaczynam od 艣niadania 2 par贸wki i pomidorem z cebula i szczypiorkiem.. Za godzin臋 wskakuje na bie偶nie Szybki marsz- 20 minut Do p贸藕niej pa.. Ps.prosz臋 o wpisanie mnie do tabelki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 Baleronik3 - Dopisa艂am do tabelki Twoje dane 馃尲 I tak .. mamy pe艂n膮 tabelk臋.. jest nas 5 i mamy wielkie cele kt贸re oczywi艣cie wszystkie osi膮gniemy No to teraz odczekamy tydzie艅 czasu i za tydzie艅 w niedziele b臋dzie nowa tabelka ze zaktualizowan膮 wag膮, kt贸ra za tydzie艅 oczywi艣cie b臋dzie ni偶sza :) I tak co niedziela. najpierw pisa艂am ze w pi膮tki lub soboty b臋d臋 aktualizowa膰, ale akurat ko艅cz臋 podyplomowe i 11.02 mam ko艅cowy egzamin dyplomowy.. 4h pisania mnie tam czeka przed komisj膮 i co艣 czuj臋 偶e w pi膮tek i sobot臋 to ja b臋d臋 "out of space" ca艂kiem przez ten egzamin. Tak偶e tabelki b臋d臋 aktualizowa膰 w niedziel臋 i wtedy koniecznie podawajcie aktualn膮 wag臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dziewczyny mo偶e b臋dziemy pisa膰 ka偶dy zjedzony posi艂ek na bie偶膮co..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×