Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiedząca co robić

Związek z chłopakiem a mieszkanie u jego rodziców

Polecane posty

Gość Nie wiedząca co robić
Już próbował to robić, ale się sprzeciwilam i jak na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiedząca co robić
Żyje na pieniądzach moich, które dostaje od mamy bo są to moje alimenty. Dodatkowo mam pieniądze z robótek ręcznych które robię w domu. Nie jest tego duzo ale jest. A jak juz wcześniej wspomnialam- umówiliśmy sie z chlopakiem że mamy wspólne pieniądze. Jego rodzice nie chcą żebyśmy się dokladali bo mówią ze ich na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiedząca co robić
A co do wglądu w konto to ja sie w to nie wtrącam. Tak się umowili to tak jest jak na razie. Moze to ma cos wspólnego z tym ze prowadzili razem firmę, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być prowo! No serio nie wierzę zw ktos kto ma więcej niż 15 lat moze byc tak głupi i lekkomyślny. Bez urazy ale jestem przekonana ze jak dziecko sie urodzi to sie rozstaniecie albo nadal będziesz biadolić na kafe. Gdzie byli twoi rodzice?? Uważam ze oni są winni. Ja jako mama, zrobiłabym wszystko by moje dziecko nie uwikłalo sie w taka sytuacje. Jak można dziecku swojemu pozwolić mieszkać z obcymi, zajść w ciążę, bez wyksztalcenia? Bez urazy ale dostajesz alimenty wiec najpewniej wychowywała cie samotna mama. Tobie brakowało rodziny i uznałaś zw zrobisz sobie własną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jeśli ktoś beztrosko decyduje się zabawiać nie martwiąc się że będzie dziecko to oznacza że liczy na rodziców, że ktoś sie mną zajmie że ktoś mi da mieszkać, da jeść, umożliwi pranie, mycie, oglądanie tv Ktos mi to da Rodzic faceta bo ja w domu nie mam ,matka nie chce mnie na karku więc rodzice faceta będą zmuszeni do zajęcia sie mną po prostu będą przed faktem dokonanym , przecież nie wyrzucą mnie na ulicę , będą musieli mnie trzymać i dawać jeść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sciemnia, ti zwykla wpadka! Teraz jeszcze na garnuszku u rodzicow, bez pracy bez perspektyw za to morda wielka do komentowania. Straszna bieda cie czeka straszna, wspolczuje, ze juz skopalas swoje krotkie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co taka osoba przed maturą zrobi gdy urodzi dziecko ? jeśli chce się zaangazować w pracę gdzie dużo zarobi to ktos musiałby zająć się dzieckiem dniami i czasem nocami Tak będzie mieć dziecko , będzie szukać pracy za tysiaka, błagać się o opieke nad dzieckiem i tak żyć i czekać aż rodzice zemrzą żeby mieć dla siebie ich dom o ile facet nie znajdzie sobie innej bo i takie przypadki zdarzają się w większości. Chłopak 23 lata to na pewno znudzi mu się kierat w domu a w pracy koleżanki chętne na imprezy. Będzie przykro jak ją wygonią z domu po 3 czy 4 latach. A osobiście takie przypadki znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×