Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu wszyscy teraz maja szare lub biale wnetrza i meble ?

Polecane posty

Gość gość
Ja Wole ciemniejsze kolory np grafit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja synowi tez tak urządziłam pokój i efekt jest piękny w salonie mam meble bukowe i tez chce iść w stronę szarości .Dlaczego ?bo znudziły mnie juz beze ,brązy a fiolet ,róż itp....to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja synowi tez tak urządziłam pokój i efekt jest piękny w salonie mam meble bukowe i tez chce iść w stronę szarości .Dlaczego ?bo znudziły mnie juz beze ,brązy a fiolet ,róż itp....to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ważne jak ważne by domownicy czuli się w nim dobrze.Mi sie podoba wszystko jeśli ze sobą współgra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaHan
wszystko zależy od tego, jak ktoś sobie zaplanuje. ja mam jasnoszare ściany ale za to ciemne meble i ciemną dębową deskę na poidłodze. meble znalazłam używane, trochę w starym stylu, odnowiłam, zabejcowałam, podłogę mam z artcore, a farbę sama mieszałam :) więc nie wszystko jest takie same jak u innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz wykanczam dom na biało, podloga drewniana, schody tez, więc białe meble idealnie pasują. Robię na zamówienie u stolarza, dzieciom trochę gotowcow, jednej z dodatkami takiego koloru jakby melanż pudru i szarości właśnie, drugiej biel. Dodatki można kolorowe, różne, ale mebel jasny bardzo mi się podoba. I nie interesuje mnie moda, tak wybrałam już dawno i tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego, że wszyscy podążąją za trendem oglądaja to co jest modne i robia wnetrza samodzielnie na wzor? My wzsielismy projektatna http://indesignergroup.pl/ i nasze wnetrza sa zupelnie inne. Wszystkim naszym znajomym sie podobaja i teraz coraz wiecej osob chce projektatna wnetrz:) nie kazdy potrafi sam zrobic cos super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest teraz moda w projektowaniu wnetrz, jak wszystko co jakiś czas się zmienia. Teraz królują biele i szarości w różnych odcieniach, oraz styl skandynawski. :) Mnie się bardzo podobają wnętrza zaaranzowane w ten sposób. :) I już wiele razy pracowałam przy projektowaniu tego typu. I uwierz,mimo, że są białe, nie wyglądają jak wszystkje inne, każde wnętrze czymś się różni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltankaA
Nie powiedziałabym że wszyscy mają szare wnętrza, ale faktycznie to teraz jest modne :) Mi też się to podoba i planuję wymalować z mężem salon na takie mocne kolory jak nocna wyprawa co ma dulux w kolekcji kolory świata. Do tego dokupić białe mebelki i będzie cudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe wnętrza wywodzą się ze stylu skandynawskiego. Też taki mam u siebie w domu. Jeżeli chcecie też urządzić swoje mieszkanie w tym stylu to polecam wam zajrzeć na stronę www.dastal.com.pl Znajdziecie tam szeroki wybór dekoracji, które idealnie pasują do stylu skandynawskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również preferuję styl skandynawski, uważam że jest naprawdę przepiękny, bo lubię przytulne wnętrza, które kojarzą mi się z ciepłem ogniska domowego. Dużo fajnych mebli w tym stylu znalazłam na http://e-stoly24.pl/, więc jeśli ktoś chciałby się zainspirować, to polecam, bo jest czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkaaaa1
Ja też uważam, że wnętrza z szarościami, bielą, drewnem są jakby bardziej harmonijne niż z krzykliwymi kolorami... i to ponadczasowa elegancja... coś co przez wiele sezonów z pewnością będzie uznawane za gustowne, eleganckie. Ja co prawda mam dosyć nowoczesny salon, z tymi meblami https://www.aaaameble.pl/mebloscianka-salerno Mi się to podoba, dobrze się czuję w takich wnęrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia mody. Były badania wykazujace,ze biel i szarosc wcale nie wplywaja dobrze na psychikę.Jeszce nie tak dawno szpitale były cale w bieli, potem sie od tego odchodzilo, wlasnie z tego względu. Mnie sie niepodoba, ze te wszystkie wnetrza sa tak podobne do siebie, zero indywidualizmu, nudno. Mam mieszkanie na wynajem i tam zrobilam biel z szaroscia, bo sie wszystkim na pierwszy rzut oka podoba, ze modne, nowocz3esne itd. Ale w swoim domu mam fajne stare meble, z duszą, niepowtarzalne, dodatki nie ze sklepu wnetrzarskiego, jakie kazdy moze kupic w galerii, tylko "moje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belevka
Kwestia mody i kwestia tego co nam sie podoba. Jednej osobie mogą sie podobać wnętrza szare, drugiej osobie wnętrza białe, trzecia osoba woli ciemne kolory. Sama zawsze lubiłam styl skandynawski, zawsze mi sie podobał. I nie moja wina, ze wiele osób zaczeło go naśladowac. Zreszta kolory takie jak szarość biel brąz Sa bardzo naturalne oraz dobrze się w takich pomieszczeniach wypoczywa. O wiele lepiej niż gdybyśmy pomalowali mieszkanie na czerwono. Na tej stronie jest sporo takich inspiracji http://meblearkadius.pl/szare-meble-do-salonu/ - możecie sobie zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×