Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julaa30

Do lata zrzcucic 30kg kto ze mna??

Polecane posty

Gość gość
Witam. A ja zapraszam wszytskich do skorzystania z diety online, ja schudłąm na niej, aż 18 kg i walczę dalej. Jadłospis ułozyła mi pani Sylwia Sobczak-Piżuch z którą współpraca jest nieoceniona. Odpowiada szybko na każde pytanie, jest bardzo sympatyczna. Ciężko będzie mi się rozstać z jej radami hehe. Ceny ma bardzo przystępne. Ja np. kupiłam dietę za 59 zł- 7 dniowy jadłospis, ale stosowałam go 3 tygodnie a potem kupiłam nowy, bo ileż można jeść te same posiłki. Oczywiście jadłospis mozna stosować dłużej lub którecj, jak kto woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmir
Ja wierze, ze na Wielkanoc nie bede musiała ubierac szerokich bluzek a na lato to i juz z dzieciakami nad wode nie bede sie wstydziła jechac, nie wspomne o wakacjach;). Mi maż nigdy nic przykrego nie powiedział, ale wiem ze bedzie wolał zone która ma 60kg, a nie 80kg:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Mirmir ja mysle tak samo:) poki co mam wyznaczony cel schudniecia do 82kg do konca miesiaca... i tak stopniowo :) Mi maz tez nigdy nie powiedzial ze jestem gruba i mu to przeszkadza ale wiem ze wolalby zebym wygladala jak kiedys :) i malymi kroczkami dojde do celu :) Basia1111 pewnie bylo Ci przykro po tym co uslyszalas od meza ale mimo wszystko powinien pokazac jakies wsparcie.. chociazby zajac sie na chwile dzieckiem.. ale powiem ze wierze w Ciebie i nawet jak Ci nie pomoze dasz rade. :) pokaz sobie jemu ze potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirmir
Myśle , żeby zrobić sobie zdjęcie dzisiaj i np za Dwa miesiące . Jak widzę takie zestawienia przed i po to wierze, ze tez mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do stowania suplementu NUTRICODE SLIM EXTREME. Jest niezwykle skuteczny, pomaga zmniejszyć apetyt a to jest chyba tu najważniejsze. Musimy mniej myśleć o jedzeniu. Mi się już to udało https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/ Dla Was z tego wątku dam fajną cenę. Jak się sprawdzi to będziecie mogły polecać innym i na tym zarobić. Anna Badowska 727-922-702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmir
Cały dzień z jedzeniem było ok, to warzywka , to owoc a później zjadłam snickersa( choć tyle , ze ten mały). Zjadłam i popukałam sie w ten mój durny łeb , ubrałam buty i poszłam na bieżnie. Nie biegałam na niej od kilku lat...... Ale to chyba bedzie ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirmir
Hmm....nie załączyli całego posta. No wiec zrobiłam 3,3km w 30min, 265cal. Leje sie ze mnie ciurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Witam dziewczyny. Ja właśnie po ćwiczeniach na orbiterku mąż siedzi z mała teraz po prostu mu mówię ze ide na rowerek i tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmir
Basia, brawo Ty:) Ja ide na bieżnie. Brawo ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Super Dziewczyny :) Mirmi a Ty na biezni biegasz czy szybko idziesz? Ja zawsze jak jestem na silce chodze 60min. Poczatkowo chodzilam po 30 min spalalam max 300kcal... jak juz sie teraz w miare troche wyrobilam chodze 60min i z poczatku spalam ok600kcal a teraz ze wzgledu ze daje sobie bardziej pod gore i szybciej chodze jestem czasem zdolna i 800kcal spalic... ale po tej godz ledwo zyje choc ciesze sie ze mi sie tyle udalo. Damy rade dziewczyny nikt nie powiedzial ze bedzie latwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmir
Jula, wiecej biegne , niz maszeruje. 800cal to swietnie , w godzinie ile km zrobisz? 8? dzis bedzie moj 3 dzien, wiec kondycja słaba, ale mysle w przyszłym tygodniu dołozyc 10 min. i tak co tydzen, az do 60 min. no ale musze najpierw pomału zastane kosci rozruszac. w trakcie biegania cwicze tez troche rece z ciezarkami, bo mam grube i sie trzęsą :/. udaje mi sie nie jesc wieczorem. No i za niedługo post, a to czas kiedy potrafie poscic i mysle o detoksie dąbrowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Ok 6km z tym ze szybko ide no i staruje z wyzszej wagi. W tej chwili mam 85kg a startowalam prawie z 93kg... Czasem ide na bieznie z szwagierka ktora ma 15kg mniej. Niby idziemy tyle samo ale ja zawsze spalam wiecej mimo ze mamy ten sam wznios i szybkosc czym mniejsza waga tym wolniej sie spala chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Ja ciągle myślę nad tym hula hop z wypustkami widziałam takie cięższe za 30 zl. Mam do zrzucena 7 kg i to najwiecej to boczki brzuch i pupę .wieczorem mam więcej czasu jak mala idzie spac i może wtedy przed telewizorem pocwiczyc a hula hop jest ciche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
A robicie zawsze jakas rozgrzewkę przed ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmir
ja nie potrafie krecic hula hopem:) ja bez rozgrzewki. dzis mam tak okropny dzien, ze chyba o 24 pojde na biezne. na nic nie mam czasu. ale pojde na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Ja nie robie rozgrzewki... przychodze i ide na bieznie... po biezni pare cwiczen na brzuch i do domu :) a hula hop u mnie lezy. Jak sobie czasem przypomne to pokrece pare minut doslownie :D raz na ruski rok :D ja dzis sie mecze w pracy do 21.00. Jutro na silownie a czyje sie tragicznie.. za 3 dni okres i nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
zamówiłam jednak to hula hop zobaczymy czy coś da. kiedyś ćwiczyłam ale na takim zwykłym , podobało mi się . Orbiterek co mam i twister jest głosny i mi to trochę przeszkadza, dlatego tez nie chce isc na silownie czy fitness zresztą to troche też kosztuje. dowiedziałam się dziś ze moja znajoma schudła az 21 kg. a ja widziałam pół roku temu wiec jak jej się udało to nam też musi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję codziennie herbatę Pu-Erh, ona bardzo pomaga na odchudzanie. Kupowałam w sklepie internetowym https://onemorecup.pl/pu-erh/ . Jestem bardzo zadowolona z rezultatu, ponieważ ta herbata pomaga na trawienie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sobie powiedzieć że suplement to nie tabletki odchudzających bo po prostu takich nie ma.Foreverslim to suplement ale bardzo skuteczny.Można przy systematycznym braniu pozbyć się naprawdej sporej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Hej jak tam dziewczyny po walentynkach mnie mąż wczoraj troche rozpiescil byla kolacja roladki nadziewane z kurczaka do tego winko kwiatki. Dzis walczymy dalej czekam na te hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka1302
Mój mąż w delegacji więc walentynki spędzałam z psem :) Za to pojechałam z siostra na basen i siostra zrobiła mi paznokcie więc dzień uważam za zaliczony dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinna
Witam moge dolaczyc?Odchudzam sie od poczatku roku, zaczynalam z waga 86 teraz jest 79.Niestety waga od kilku dni stoi w miejscu.Chcialabym schudnac jakies 15 kilo do lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
No hejka dziewczynki :) ja wczoraj tez zjadlam pomad norme z okazji walentynek ale nie poddaje sie i walcze dalej :) za godz do pracy wiec znow bede sie tulala prawie 9godz z problemem slodyczy na wyciagniecie reki... ale nie poddam się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmir
Witaj Zinna, mamy identycznie. tyle, ze ja dopero traz zaczelam sie odchudzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w sumie mogę pracować z domu, ale chodzę do biura i utrudniam moim pracownikom życie żeby nie podjadać :D wszystko w dobrzej wierze i intencji, 30stki nie zrzucę, ale 15stkę mogę spróbować ;) Dołączam się do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Ja dzis na 20 jadę na fitness namowila mnie koleżanka. Boje się trochę czy dam rade a do tego wstydzę się. W domu troche ćwiczę ale to nie to samo tam jest aż godz ćwiczeń . Dzis juz w pracy do 19. Tez mnie korci zeby cos podjeść bo stres przed fitnesem ale popijam ciągle wode niegazowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Basia1111 ja tez z poczatku sie wstydzilam isc na silownie a powiem Ci ze teraz to nawet sama chodze.. czasem na zumbe bo wszystkie zajecia plus silke mam w cenie :) i mam wywalone na innych czy ktos sie patrzy czy nie.. przyszlam wkoncu cos zrobic ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta11
hula hop nie kupuj ja sie przyznam, że kupiłam pełna wiary w cuda, ale kręcenie tak cholernie boli, że soi w kącie, wolę orbitrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinna
Mi w ciagu szesciu tygodni udalo sie schudnac 7 kilo,teraz waga stoi od 5 dni.Troche mnie to zlosci ,ale sie nie poddaje.Cwicze 4 razy w tygodniu po 40 minut , nie jem slodyczy -po trzech tygodniach przestalo mnie do nich ciagnac.Nie stosuje zadnej diety ,tylko zamienilam chleb na ciemny makaron i ryz to samo,z ziemniakow nie zrezygnowalam bo lubie.Nie jem tez smazonego i tlustych potraw.A wy stosujecie jakies diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×