Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julaa30

Do lata zrzcucic 30kg kto ze mna??

Polecane posty

Gość annafm
Ja schudłam już 8,1 kg od 20 stycznia. Nie ćwiczę tylko robię pół godzinne spacerki. Jak wygląda mój proces odchudzania zapraszam na stronę mojego bloga https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/ Zawsze możesz też zadzwonić, udzielę wskazówek 727922702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pt kończe kurację ze slimcea. Cała kuracja bardzo udana. Potwierdzam działanie i polecam każdej która z innymi rozwiązaniami nie dawała rady schudnąć tyle ile sobie założyła. Ze slimcea powinno być dużo łatwiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Basia1111 czasem sa zastoje z waga... ja tez tak mialam ze 3 tyg. Teraz dopoero mi waga drgnela na 84kg ... nie poddawaj sie... sprobuj jeszcze z 2 tyg albo zeob jakas diete.. ja opieram sie glownie na 1000kcal . Jesz o stalych porach? Wierze ze wkoncu Twoja waga drgnie :) glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Moja waga nie ruszyla od poczatku. Nie mam możliwości jeść o starych porach praca na zmiany a w domu przy dziecku nie da rady. Staram sie pilnować odstępów między posiłkami i nie podjadac. Moze powinnam zmienic jedzenie . Ale nie poddaje sie i próbuje dalej musi sie udac bo nie mogę patrzeć na siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia111 aby nei czuć głodu między posiłkami to konieczne jeść w odstępach 3 godzinnych, jesz wtedy małe porcje i Twój organizm nie robi zapasów. Nie jestem dietetykiem ale stosuję dietę garstkową i suplement diety SLIM EXTREME i od 20 stycznia chudnę cały czas 20 stycznia 99,8 kg – mój start ! 28 stycznia 97,2 kg ubyło 2,6 kg 3 lutego waga 95,6 kg ubyło 4,2 kg 8 lutego waga 94,8 kg ubyło 5,0 kg 15 lutego waga 94,1 kg ubyło 5,7 kg 20 lutego waga 93,6 kg ubyło 6,2 kg 2 marca waga 91,7 kg ubyło 8,1 kg Nie ćwiczę, bo to byłby dla mnie za duży wysiłek fizyczny (jestem po zawale serca) - chodzę jedynie na spacerki co zabiera mi około 45 minut. Naprawdę można schudnąć. Zapraszam na swego bloga gdzie znajdziesz więcej informacji o produkcie i o diecie garstkowej. https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosując jakiekolwiek diety należy zaopatrzyć się w odpowiedni suplement diety. Ja osobiście pozytywnie zaskoczyłam się suplementem IQacai, który pomógł mi zrzucić zbędne kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się w ciągu 2 ostatnich miesięcy schudnąć 8 kg, przy stałych treningach i stosowaniu suplementu IQacai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Hej co tam u was mi dopiero ubyl 1 kg ale dalej walczę moze w końcu waga ruszy ale i tak czuje ze brzuch jest mniejszy. Dzis dzien kobiet wiec wszystkiego najlepszego kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Hejka :) ja mam za soba kolejny tydz choroby wiec nie bylo diety a lezenie w lozku i antybiotyki... niestety niedoleczona grypa dala sie bardziej we znaki plus ostre zapalenie zatok .. od dzis znowu dietetycznie :) zobaczymy jak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka1302
Witam, również wszystkiego dobrego. Ja regularnie, pomalutku, ale w dół. Jestem już bardzo, bardzo ze swojej wagi zadowolona, ale jeszcze 14-15 kg przede mną. Oby do lata. Trzymam za was kciuki, a Ty Jula uważaj na siebie bo zdrowie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmir
hej, nie odzywłm się , ale walcze. ubyło 4kg. jest teraz 76kg. ucze się jeść o stałych porch, choćby jabłko. pomaga. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Hej. U mnie kiepsko waga w ogóle nie rusza a juz tyle czasu ćwiczę i jem zdrowo staram się nie podjadac ale dalej nic. Kiedys wystarczyło ze nie jadłam późnych kolacji i szybko ubylo 2 kg a teraz nie wiem co się dzieje . Kupiłam sobie tabletki co reklamują eliminacyd wiec zobaczymy mam nadzieje ze cos to pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia1111 ten środek nie jest na odchudzanie tylko na odkwaszenie organizmu, a poza tym w internecie aż roi się od złych opinii. Suplementy mają być wycofane z aptek bo więcej szkody przynoszą niż pożytku. Nikt z farmaceutów w aptece nie ponosi odpowiedzialności za to co sprzedaje a koncerny robią co chcą aby tylko zarobić. Polecam dietę garstkową i NUTRICODE SLIM EXTREME, poczytajcie na moim blogu https://annabadowska.pl/suplementy-nutricode-juz-w-sprzedazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Annafm. Sama Pani poleca suplementy na odchudzanie a o innych pisze ze nic nie dają. Wiem ze eliminacyd jest na odkwaszenie ale tez na poprawę wyglądu i dodanie energii składniki ma ziolowe wiec jesli nie pomoże to tez nie zaszkodzi. Pisza tez ze pomaga przemianie materii. Odchudzam sie juz ze dwa miesiące i ćwiczę i zdrowo jem i waga stoi. Wiec musze czegos spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia 1111 czy sądzisz jak coś jest do wszystkiego to jest dobre? Poczytałam sobie na temat środka, który stosujesz i opinie ludzi jak bardzo źle się czuli więc to tak trochę nierozsądne tym bardziej, że ja tu udowadniam ile i jak schudłam stosując dietę garstkową i NUTRICODE SLIM EXTREME. Zobacz na moim blogu tu masz również inne suplementy https://annabadowska.pl/suplementy-nutricode-juz-w-sprzedazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym schudnąć ok 8 kg bo taką mam nadwagę.Zdecydowałam się na wspomaganie diety tabletkami Foreverslim .Jaki będą efekty napiszę po skończonej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Jak dla mnie Pani annafm poprostu reklamuje srodek na odchudzanie i pewnie ma z tego jakies korzysci... bo ilez mozna ciagle gadac tylko o jednym .... jak dla mnie kazdy ma prawo wyboru i sam decyduje na czym i jak sie odchudza... mozna co prawda wspomniec jaki suplement jest dobry dla danej osoby ale nie notorycznie reklamowac sie. Bo ilez mozna czytac ciagle a prosze sprobowac prosze sprobowac... kazdy decyduje co jest dla niego najlepsze... poza tym nawet jesli ten srodek niby jest taki dobry to nie znaczy ze na kazdego zadziala tak samo... Dziewczyny ja dalej na diecie... jestem w trakcie zmieniania pracy wiec nie bardzo mam czas na silownie bo ciagle latam i cos zalatwiam... mysle ze jak w tym tyg wszystko poogarniam biore sie jeszcze bardziej za siebie. .. nie trace optymizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annamf,a ciebie co ,menopauza na mozg padla,czy bieda do doopy zajrzala,ze ciagle wkrecasz,te marne reklamy?Takich omijam szerokim lukiem..Ja przy odstawieniu slodyczy,ziemniakow,jasnego pieczywa schudlam 2 kg/po 3 tygodniach/Zycze milego odchudzania.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
A do tego cena tego leku co Pani reklamuje jest przerażająca ja wydalam na ten lek eliminacyd tylko 18 zl a jest ziolowy wiec to nie sa duże pieniądze jak nawet nie pomoże . Ma pomoc oczyścić organizm to tak jakbym kupiła jakies witaminy. . Jula powodzenia w nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annamf,reklamujesz towar watpliwej jakosci,a bolga masz marnego,takze nie wysilaj sie ,bo wciskasz kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Basia1111 dziekuje :) wkomcu stwierdzilam ze musze cos zmienic wiec dalam wypowiedzenie i znalazlam cos innego :) teraz nie bede siedziala 9godz i z nudy sie obzerac... :) teraz nawet nie pomysle o jedzeniu bo nie bedzie kiedy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Ja tez nie wiem ile będę w tej pracy. Moja mala od września do przedszkola a tutaj mam ciągle drugie zmiany i nie bedzie komu jej odebrać . Ale teraz juz nie podjadam tak w pracy jest więcej pracy teraz no i tez juz zaczynamy orace na ogrodzie i porzadki przed domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Znow zaczelam sie obzerac:( i nie mogę przestać się opanować ciągle powtarzam sobie ze jutro dam rade a jak nie wytrzymam i skusze sie na Male ciastko tak juz do konca dnia jem wszytko bo i tak juz zjadłam cos słodkiego i znow ze od jutra nic nie rusze. Chce schudnąć ale brak mi silnej woli. Mam motywacje ale ciągle przegrywam kocham jeść a jak zacznę to nie mogę przestac nie wystarczy mi ze zjem obiad bo od razu mam ochotę na słodycze a potem na cos słonego np. chipsy. Poradźcie jak to opanować moze jest cos co hamuje apetyt. Bralam juz kiedyś apetiblock młody jęczmień i chrom i nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Basia1111 ja mam podobnie... nie wiem co poradzic bo na mnie nic nie dziala... ale wyeliminowalam z domu slodkosci... jak maly cos potrzebuje albo ma ochote na slodkoaci to maz kupuje mu codziennie bo inaczej bym nie wytrzymala z tym... ciezko bylo wytrzymac jak sie w dodatku wie ze w domu sie ma takie rzeczy... ja sobie radze jedynie w sposob jak juz mi sie chce zagladajac na fora o dietach i efektach innych... wtedy zazwyczaj nie siegam po nic... zaden suplememt raczej Ci nie pomoze... to jest wszystko tzw placebo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
W domu to mniej podjadam najgorzej mam właśnie w pracy bo tak nikt nie widzi ze tak jem i mimo ze uszykuje sobie jedzenie zdrowe do pracy to zawsze mam ochotę na coś słodkiego a potem na slone i jem tego dużo jak juz zjem coś słodkiego to juz nie mogę się opanować. Próbuje od jutra nie jeść słodyczy na początek sprobuje wytrzymać jeden dzien . Skoro nie mogę się opanować to moze lepiej w ogóle nie jest słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka 33
Super idzie wam to odchudzanie, 6 kg w miesiąc to bardzo dobry wynik. Co do suplementów i wszechobecnych reklam - dużo jest takich które zamiast pomagać w redukcji tkanki tłuszczowej potrafią tylko negatywne skutki zafundować. Ja się nacięłam na Calominal ostatnio - dużo reklam w internecie, a jedyne co mi zafundował to zaparcia -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×