Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julaa30

Do lata zrzcucic 30kg kto ze mna??

Polecane posty

Gość Basia 1111
Ja tez nie stosuje diety . Zmieniłam tez chleb i unikam wielu produktów i staram się jeść mniej i dodaje warzyw więcej. Byłam na fitnessie wczoraj o 20. Szczerze to jak mam za godz płacić 16 zl to wole basen. Jedynie co mi to dalo to to ze jak zobaczyłam ile naprawdę trzeba się namęczyć to od razu nie chce patrzeć na słodycze i chipsy. Dzis juz siedzę w pracy niewyspana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinna
Hej bylam dzisiaj kupic spodnie i okazalo sie ,ze mam rozmiar mniejszy niz w grudniu.Zmotywowalo mnie to bardziej, wiec dzisiaj 4o minut cwiczen zaliczylam i zjadlam 4 lekkie posilki.Mam nadzieje , ze wreszcie waga ruszy z miejsca.Do wiosny juz blisko!Odzywajcie sie dziewczyny co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Hejka, ja dzis juz pocwiczylam na orbiterku mąż w domu wiec powiedzial z mala a ja spokojnie mogłam pocwiczyc . Jutro 12 godz w pracy jak ja to wytrzymam przy tych smakolykach? Moja waga kiepska bo nie pokazuje ile dokładnie ważę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim dietetyka online: www.joladietetyk.pl Skorzystałam z indywidualnie ułożonego poradnika żywieniowego i jestem póki co zadowolona, ubyło mi 3 kg w miesiąc mimo że zdażały mi się małe grzeszki ;) Poza tym ludzkie ceny, bardzo ciepłe podejście tej Pani Dietetyk i ogromna wiedza, zawsze mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie dotyczące żywienia. Nie jest to żadna reklama jak wielu tutaj takich, ale szczerze naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline 1444
Basia gdzieś w cukierni pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Hej Dziewczyny u mnie ciezko bo lada moment dostane okres.. mam same slodkie zachcianki... niestety i znow siedze w pracy i ogladam to... :/ Basia1111 a nie myslalas nad kupnem jakiegos karnetu na fitnes czy cos? Ja za miesiac place 49zl i w tym chodze dowoli na silownie i na zakecia wedlug grafiku jaki jest podany w klubie... uwazam ze 50zl miesiecznie da sie jeszcze zniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Jula. U nas kosztuje 90 zl i dwa razy w tygodniu po 1 godz fitnessu. Ja jednak wolę ćwiczenia w domu nie umiem tak przy innych osobach . Teraz mąż jest wyrozumialy i mogę spokojnie ćwiczyć w drugim pokoju a on siedzi z mala. Kiedys udalo mi sie schudnąć 11 kg ale to bylo przed ślubem i nie ćwiczyłam tylko nie jadłam tych wszystkich przekąsek i w pracy miałam wiecej ruchu teraz pracuje w malutkim sklepie spożywczym na wiosce gdzie zwłaszcza o tej porze roku jest mało klientów dlatego tyle przytylam w ciągu dwóch lat. Mogę jeść co chce . Teraz motywuje mnie tez to ile na to idzie kasy :( Mam nadzieje ze dam rade nawet cwiczac w domu mam orbiterek i przyznam że lubię na nim ćwiczyć juz po 15 min jestem mokra. Czekam tez aż przyjdzie te hula hop i tez próbuje troche ćwiczeń z Internetu spodobała mi sie tabata. Pierwszy dzień bez podjadania byl ciezki teraz jakos idzie ale i tak w pracy jak to wszystko widzę to szlak mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Nie rozumiem od tygodnia ćwiczę wcześniej tez ale nie tak jak teraz i do tego unikam przekąsek wczoraj tylko wypilam piwo. A waga nawet nie drgnela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Basia1111 mi waga tez ciagle stoi... od 2 tyg prawie... ale nie przejmuje sie... teraz nialam taki czas ze troche podzeralam bo dopiero dzis dostalam okres i umieram... :/ mysle ze od srody znow zaczne cwiczyc i zmodyfikuke sobie diete bo troche pofolgowalam sobie... na pewno wkomcu zacznie spadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
ja tez podjadałam i do tego to piwko pewnie przez to . dziś też kawałek babki ale sama robiłam i dałam mniej cukru niż w przepisie. A jutro spróbuję nie ruszyć nic słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka1302
Hej, ja też zamówiłam sobie hula hop, w tym tygodniu nic nie oszukiwałam, ale waga poszła ciut w górę - ale też mam okres. Dziś znowu wróciła do stanu przed więc nie jest źle. Wczoraj byłam na babskim combrze i wytańczyłam sie za wszystkie czasy :) Do tego robiłam wrażenie moją nową figurą bo w końcu 14 kg mniej to już widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
To gratuluje to naprawde dużo schudłaś :)i oby tak dalej:) ja juz mam te hula hop i juz ćwiczyłam czekam jeszcze aż malutka zaśnie i jeszcze chwile pokręcę . Jutro z nia na kontrole do lekarza potem do pracy wiec może dopiero wieczorem będę ćwiczyć ważne zeby nie jeść slodyczy co jest naprawdę dla mnie bardzo trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina331
Moje gratulacje!!! Super wynik!!! Ja też od pewnego czasu walczę z sylwetką. Zdecydowałam się na pomoc dietetyka z Lux Med i nie żałuję. Ustalone posiłki, wszystko pięknie rozpisane. Dieta, siłownia i już widzę efekty. Do lata jeszcze sporo czasu ale jestem zmotywowana i dobrej myśli więc jestem przekonana, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Julitka niezly wynik super... ja dzis pauzuje leze chora.. niedosc ze od wczoraj dokucza mi okres to w dodatku mam juz tak zawalone zatoki ze glowa mi peka ... mecze sie dzis caly dzien... mysle ze jak mi przejdzie to w srode znow ruszam na silke. I jak tam hula hop Basia1111? Masz go taki ciezszy? Bo zeby byly efekty to nie noze byc za lekki. Ja pamietam jak po pierwszym dniu krecilam to mialam tak obolaly potem brzuch i miesnie ze masakra... potem do krecenia ubieralam sie w grube bluzy... mniej bolalo az sie przyzwyczailam :) ale predko wtedy sie zniechecilam.. :/ Pozdrawiam Was dziewczyny goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Ćwiczyłam juz na hula hop narazie lekkim bo dopinane sa do niego dodatkowe kulki do których daje sie maly magnez ale przez co jest okropnie glosne wiec narazie zaczynam bez tego .Ćwiczyłam tez w domu tabate i na orbiterku ale musze troche odpuścić bo mam żylaki na nogach i dzis boli mnie noga. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Julaa życzę zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Hejka Dziewczyny jak Wam tam idzie co? Ja niestety dalej chora... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Hej tak sobie podjadlam dzis za dużo w pracy. :( ale jeszcze godz w pracy a w domu poćwiczę na orbiterku . Za to jutro ciężki dzien i mam na rano jak przyjdzie dostawa pączków to chyba oszaleje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Mam dla Was propozycję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Ja teraz tez nie patrze na to co jem choc jem malo to tez kalorycznie... ale musze sie jakos zregenerowac... mysle ze do pn bede juz zdrowa i wroce do swej diety i cwiczen... Basia1111 nie przejmuj sie ja tez mam slansze dni.. ale damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska2311
hej kochane, ja już schudłam 5 kg w miesiąc :) Stosowałam tylko jedną diete z internetu, na początku nie wierzyłam ale to naprawde na mnie zadziałało http://www.diety.exhl.pl/l/11/dietaa2017 Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana321
Dieta musi przewidywać ujemny bilans kaloryczny, do tego na pewno przydadzą się jakieś aktywności - najłatiwej mobilizowaćsię w grupie, także polecam zumbe albo fitness. Do tego warto nakręcić metabolizm - ja do tego używam spalacza- Olimp Thermo Speed - świetnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanana
Do wszystkich aktywności warto dorzucić suple, które pomogą spalić więcej kalorii. Thermo speed hardcore jest świetną opcją, szczególnie jeżeli chcesz ruszyć wagę z miejsca po pierwszych spalonych kilogramach i zastoju. U mnie fenomenalnie zdaje egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Hej Dziewczyny jest tu jeszcze ktos? Ja po chorobie wracam do diety i cwiczen :) jutro znow na silownie... ppgoda coraz lepsza wiec tez wieksza motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka1302
Jestem, dalej walczę - dzisiaj wynik pokazał mi, że jestem w połowie drogi. Jeszcze ponad 16 kg muszę zrzucić, a 16 zrzuciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Hej ja tez dalej motywacja super bo pogoda piękna dzis popracowalam troche na ogrodzie zrobiłam porządek przy różach. Czekaja mnie ciężkie dni bo zbliża sie okres. I dzis na obiad zjadłam golabki. :)ale do pracy zabieram kiwi jabłko i mandarynki a na kolacje moze serek wiejski. I jak sie uda to na orbiterek. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonciaa
U mnie thermo speed extreme się też świetnie sprawda. blisko 2 kg na tydzień udało mi się zrzucać przed latem i w 4 tygodnie byłam mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewunia W
Od miesiąca jestem na diecie, stosuję foreverslim i do tego regularnie ćwiczę, jak na rzie 5 kg na wadze, liczę że do tych 16 kilo co mam za dużo dociągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
gosc Ewunia a z jakiej wagi startowalas? Wydaje mi sie ze dobra dieta i systematyczne cwiczenia wystarcza do spadku 5kg w miesiac. Przeciez to jest norma ... nie wiem czy tabletki Ci cos pomogly... ja w pierwszy miesiac odchudzania z dieta i cwiczeniami zrzucilam ok 7kg... bez zadnych tabletek... wiec uwazam po co kupowac jakies drogie tabsy skoro pewnie bez nich tez bys schudla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Nie mogę schudnąć :( juz tyle dni będzie chyba ze dwa tygodnie jak unikam przekąsek i słodyczy jak juz to cos małego podjadlam ale nie jem późno pije tylko wode , rano kawa i czasem herbatę z miodem i cytryna. Ćwiczę na orbiterku, na hula hop i w pracy ostatnio tez bylo co robic. A przed treningiem bralam therm linę na lepsze spalanie. A nie schudlam nawet 1 kg.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×