Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No to zaczynamy!!!

Polecane posty

Gość gość
Jest dwóch Najków.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADMINISTRACJA FORUME
A widzisz tu gdzieś "ich" dwóch? Jestem ja sam jeden pan i władca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale który jest który? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADMINISTRACJA FORUME
ADMINISTRACJA FORUME dziś A widzisz tu gdzieś "ich" dwóch?  Jestem ja sam jeden pan i władca  x Ja jeszcze tylko na moment.. 😴 Zamiast klepać weź się w końcu za robotę bo czas leci a pożytku z Twojej pomocy zero 😴 Zostawiam Ci miotłę, szufelkę i mopa :classic_cool: Tylko nie popsuj 😴 🖐️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz zboczeniec, raz romantyk. Nieee...rzeczywiście, to byłoby zbyt dziwne. :( To tak jakby ktoś miał dwie penisowe główki. Horror jakiś. :O 4I 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADMINISTRACJA FORUME
A dla Imperium zostawiam 🌻 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADMINISTRACJA FORUME
Proszę odsunąć się od kobiet z ERO druga administracjo 😠 W jednej ręce kwiatek a w drugiej ......miotła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy       w    mieście
Komu zrobić lodzika z połykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy w mieście - około 40-letni pasywny homoseksualista z Łodzi, naprawdę mający na imię Marek. Pracuje w Orange jako agent, zarabia 1496 PLN brutto (dlatego czasem przybiera nick AgentOrange1496). Należy do SLD i bardzo nienawidzi Kaczyńskiego. Ma partnera o imieniu Paweł, którego podobno bardzo kocha i uprawia z nim delikatny i czuły seks, podczas którego on odgrywa rolę kobiecą. Jest niewysoki, ma około 165 cm wzrostu i bardzo szczuplutki, ok. 40 kg wagi, filigranowy z blond loczkami na głowie, o buzi aniołka. Niestety Najszybszy w mieście jest poważnie uzależnionym alkoholikiem, spożywa ogromne ilości wódki marki "Finlandia", potrafi w 5 min. wypić 0,7 l. Finlandii. Po alkoholu wychodzi jego mroczna, wyuzdana strona. Rusza wtedy na miasto i uprawia przygodny, perwersyjny seks bez zabezpieczenia z innymi homoseksualistami. Podrywu nauczył się na kursie PUA. Raz nawet odbywając rejs statkiem "Arka", adorował tam Muszkę Śmierdziuszkę, bo w pijackim amoku pomylił ją z mężczyzną. Niestety hulaszczy tryb życia sprowadził na Najszybszego w mieście srogą karę, zaraził się wirusem HIV. Obecnie ma już końcowe stadium zakażenia - AIDS. Objawy są bardzo widoczne, jest wiecznie zmęczony, ciągle ziewa, przysypia w dzień. Taki jest Najszybszy w mieście. To chory na AIDS homoseksualista jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się tu za s**t odpiertala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuuuj chuuuuj chuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek      81
Właśnie se go masuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny sex tel(stęki,jeki,sapanie i ostra rozmowa) kicia robi niesamowite rzeczy zadzwoniłem i jestem mega zadowolony :) 708-877-543 wew 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny sex tel(stęki,jeki,sapanie i ostra rozmowa) kicia robi niesamowite rzeczy zadzwoniłem i jestem mega zadowolony :) 708-877-543 wew 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×