Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No to zaczynamy!!!

Polecane posty

Gość gość
Ci ja czytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerość co do kasy niczego nie gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtwm
U mnie od grudnia dużo się dziej****ardzo dużo :-) Mam niewiele czasu, ale gdy go znajduję lubię tam do Ciebie zajrzeć, choćby po to żeby poczytać gaduło nr 2 :-P Poza brakiem czasu u mnie wszystko świetnie i czuję się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że u Ciebie także, pojawiasz się i znikasz, czyli chyba wszystko po staremu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A nastepnie poczytac jego pedofilska produkcje w kominiarce. To bardzo wartosciowy czlowiek P agent wypad pedale stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtwm
A Krwisty jest w porządku. Mówię Ci Gaduło, jak on potrafi dogodzić kobiecie. Praktycznie nie schodzimy z siebie i nawet zakosztowałam Anulka, tak jak mi mówiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renata to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtwm dziś Ale emocje ciepłe pozytywne masz jak miałaś co jest fajnie znowu widzieć. :)Myślałem o Tobie. ;) Cóż u mnie...spadam na cztery łapy, zima mnie chłoszcze, ale daje rade w tym wszystkim. Jedynie brak stałej kobiety mi doskwiera czasami w mojej samotni i to jest sygnał, że powinienem coś zrobić w tej sprawie. hehe Chyba dojrzewam powoli do związku poważnego. Oj dużo by pisać Gaduło. ;) Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Od dzisiaj noszę stringi i pończoszki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Od dzisiaj noszę stringi i pończoszki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szczerość co do kasy niczego nie gwarantuje X Wiesz co jest gwarantem ? Śmierć. To że umrzemy możemy być pewni. Wole dziewczyne która mi powie w oczy jakie są jej oczekiwania, niż taką która w oczy mówi jedno, a myśli drugie. Śmieszą mnie pozorowane związki gdzie ona mówi, że kasa sie nie liczy i jej miś ma wyyebane na gromadzenie dochodów. A póżniej ta sama kobieta jak już nie ma jej misia obecnego to mówi "o boże jakiego nieudacznika mam" Pieniądze są potrzebne jakby nie spojrzeć. Jeżeli ktoś mi mówi, że kasa to nie wszysto, to moja odpowiedź brzmi "rzuć prace, żyj bez kasy, oddaj kase biednym a ja popatrze jak ci idzie" Ludzie są uzależnieni od małego kawałka podłego chleba. Dlatego pracują za wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Wybieliłem sobie anusa i teraz pięknie się komponuje z moimi nowymi czerwonymi stringami. :-) Możecie tylko zazdrość małe chůjki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Wybieliłem sobie anusa i teraz pięknie się komponuje z moimi nowymi czerwonymi stringami. :-) Możecie tylko zazdrość małe chůjki.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawać 14!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lece, żle sie czuje w tłumie, za dużo tutaj toksycznych osób. Na razie Gaduło i nie zgub sie i uśmiechu nie zgub. ;) Krzysiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie podpisales sie o 20.57? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Wale konia dûpą aż w kolanach trzeszczy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lec krzysiek, bo zaczynasz gadac petrovem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Zakisiłem w dûpie ogórasa i wyszedł korniszon. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że Agent to kretyn. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uparles się na Agenta tak samo jak na Matuzalema, Krzysiu. Może i jestem chora psychiczne ale dobrze, że stalo się tak jak się stało. Pytanie brzmi co z Tobą jest nie tak i czego na prawdę oczekujesz od zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADMINISTRACJA FORUME
Gasimy światło :classic_cool: Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:24 Analny wpierdol dostajesz za wyzywanie Agnieszki i Want. Spać mały trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychotrop oddychaj gleboko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusze kafe chyba zapominacie o tym do czego biologia wykształciła te organizmy... Kobita ma rodzić dzieci i się nimi opiekować emocjonalnie (nie umysłowo-logicznie!!!) do kilku lat życia. Od logiki, nauki, zasad i uczenia jest mężczyzna. Tak są rozparcelowane role przez biologię. I nie ma się na to co oburzać tylko trzeba to z godnością przyjąć na klatę i zaakceptować. Moje (nasze) chciejstwa żeby kobiety nam szczerze towarzyszyły w naszych męskich przygodach (a tym są zainteresowania i hobby) są czczą fantazją, wymysłem fantastów, myślicieli z koziej doopy i białego rycerstwa. Baba (wyjątki potwierdzają regułę) to proste w konstrukcji (intelektualnej) stworzenie i tak samo proste (intelektualnie) ma rozrywki. Choćby skały srały nie zmienimy tego. Inaczej kto będzie rodził i niańczył dzieci? Biologia do tego nie dopuści. Zawsze będą chętne, napalone i jednocześnie głupie. Inaczej świat człowieka jako gatunku zawaliłby się w przeciągu jednego pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno to wszystko czytac:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimat widmowy co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo hejtuje kusze potem ja broni robi tak bo ona ma na niego wyyyjeab z innymi tez tak robil az zwrocily na niego uwage broni tez czwartej a kogo petrow caluje jak nie te same?? widmo=petrov proste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADMINISTRACJA FORUME
Zapalamy światło 🖐️ :classic_cool: Możecie już zacząć te codzienne napiertalanki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×