Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No to zaczynamy!!!

Polecane posty

Gość gość
Znam większość z Was, Z rozmów i zdjęć. Jestem tykajaca bombą i w każdej chwili mogę wybuchnac. Cierpię na osobowość dysocjalna, kiedy jestem pod opieką lekarzuy i pod wplywem lekow jest ok.. Tak jak teraz, ale kiedy tego brakuje i ja praktycznie zdycham umysłowo. Wtedy nigdy nie pisze na forum w sumie tak samo jak podczas opieki... Każdy rodzaj antyspołecznego zaburzenia osobowości, który u mnie stwierdzono... Uczucia? Wszystko udaję. Każdy rodzaj uczucia i empatii. Kocham dzieci bo tak trzeba wszystkich innych akceptuję choć się duszę w innych obecności. Każdego stąd odrzucalam (ba.. zostawiłam bez słowa i ucieklam udając zapracowana), bo mimo że udaje, ze lubię.. nienawidzę. Byłam różnymi kobietami, byle tylko nie być sobą. Kochałam siebie inną niz tę prawdziwą. Bo i siebie nienawidzę. Podobno jestem ładna? W moich oczach jestem ostatnia pokraka i brzydota.. przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z MoPsu nie jesteś ale masz rentę na chory łeb Krecho Petrov bo kiedy możesz pracować na swój marny byt jak 24 godziny hejtujesz Nicki z babskiego forum :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodko Winna z 19.17 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem, ty jestes z Yukonu X Nie widze związku. To jest to o czym pisałem. Na moje obszerne komentarze dostaje krótkie wypociny bez sensu. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najek to brat babskiej dópy. Suchej nitki na żadnym nicku nie pozostawił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że jak obszerny komentarz napiszesz to jesteś Boss i inteligent?? :-D Nawet matury matole nie znałeś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwidku Petrovku zatkał kakao? to ty hejtujesz wszystkich z forum spamerze, rencisto i paranoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może z MoPsu nie jesteś ale masz rentę na chory łeb Krecho Petrov bo kiedy możesz pracować na swój marny byt jak 24 godziny hejtujesz Nicki z babskiego forum X Pudło. Hehe Nie skalałbym sie rentą. Ma inne źródła dochodu. Dzisiaj mam "okienka" stąd moja aktywność, ale bywa źe nie ma mnie kilka dni z rzędu, nie śpie wtedy i ciułam bo jestem materialistą. Może i mógłbym "wyrwać" rente np. na głowe hehe wprawiając w osłupienie lekarzy, znam ich metodyke, ale jestem zbyt młody. Renta byłaby obrazą dla mnie i zbyt głodową stawką. W życiu nie wpadniesz na to kim jestem i czym sie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego to doszlo? Jakis bezrobotny hejter, dla ktorego kafeteria jest calym zyciem, napisze bzdure na pol strony i wszyscy maja mu odpowiadac p*****l sie elaboratem na strony dwie, minimum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście Kusza może brakować na salonach :):-D Jako podszywaczka Imperium bo zrobiła jej podszywa tak samo jak ty zrobiłeś podszyw większości nicków na tym zasranym forum detektywie Widmuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi kobieta w oczy powie "masz mieć kase i nie interere mnie jak to zrobisz bo życie kosztuje" To oznacza, że jest szczera wobec mnie i ja wiem na czym stoje. xx czyli jak jest 100% materialistką, to znaczy, że jest szczera ? To daje Ci poczucie bezpieczeństwa? Jak tylko stracisz umiejętność zarabiania kasy, to sobie pójdzie. Też szczerze powie: Spadaj. Tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie wpadniesz na to kim jestem i czym sie zajmuje. dddd Pewnie cala kafeteria siedzi i obgryza paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje problemy są podobno wynikiem ciężkiego dzieciństwa, przebytych chorób i niezrozumienia ze strony najbliższych . Ale ja w to nie wierze..Jest mi źle z samą sobą. Taka bylam i jestem kobietą z kafe. Nie jestem jedyną osobą z takowymi zaburzeniami. Nikt tu nie jest sobą a kimś, bo "ktoś" jest lepszy..🖐️ Uprzedzilabym pytania, ale.. po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata temu nie miałem matury. Twoje info na mój temat jest nieaktualne. Siedź przy swoich przekonaniach i w twojej subiektywnej ocenie moge być nawet gimbusem. Chyba mam wyjеbane na twoje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zawodu jesteś psycholem?? jest taki zawód?? przyznaj sie do petrova, bo przez ciebie obrywa sie myślwskiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo jak lord na piedestale :-D Brakuje tylko nadwornych lampucer ero dworu:-D typu Kusza Dark, Inessa z różową dziurką i Ewa z klopsami:'D😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myślisz że jak obszerny komentarz napiszesz to jesteś Boss i inteligent?? x Myśle, że masz problem sklecić cokolwiek. Ciekawe że interesuje cie co ja myśle na twój temat. hehehe Zachowujesz sie jak wypłoszony fobik nawet tutaj gdzie nic ci nie grozi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy interesuja sie widmo. Dowod- odpisuja mu raz na jakis czas na hejty i prowokacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo to Petrov i koniec tematu bezrobotny hejter któremu forum pojepanii się w realnym życiem :-O bozzzz kto cię zrobił? I czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znam większość z Was, Z rozmów i zdjęć. Jestem tykajaca bombą i w każdej chwili mogę wybuchnac. Cierpię na osobowość dysocjalna, kiedy jestem pod opieką lekarzuy i pod wplywem lekow jest ok.. Tak jak teraz, ale kiedy tego brakuje i ja praktycznie zdycham umysłowo. Wtedy nigdy nie pisze na forum w sumie tak samo jak podczas opieki... Każdy rodzaj antyspołecznego zaburzenia osobowości, który u mnie stwierdzono... Uczucia? Wszystko udaję. Każdy rodzaj uczucia i empatii. Kocham dzieci bo tak trzeba wszystkich innych akceptuję choć się duszę w innych obecności. Każdego stąd odrzucalam (ba.. zostawiłam bez słowa i ucieklam udając zapracowana), bo mimo że udaje, ze lubię.. nienawidzę. Byłam różnymi kobietami, byle tylko nie być sobą. Kochałam siebie inną niz tę prawdziwą. Bo i siebie nienawidzę. Podobno jestem ładna? W moich oczach jestem ostatnia pokraka i brzydota.. przepraszam.. X Nie ty pierwsza i nie ostatnia. Skoro jest u ciebie uczucie nienawiści to coś tam jeszcze żyje w tobie więc nie ma tragedii. Część wyolbzymiasz, to dlatego że inni traktują cie jak chorą i jeszcze bardziej w to wierzysz. Spowalniaj prace mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu. Spowalniaj prace mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kresko wyolbrzymiasz przez rz ten post napisała wylogowana Renata :-P nawet ona ma cię w dópie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtwm
Ciekawe. Wszyscy odpisuja Widmo mimo, że uznany jest przez znakomita "większość" użytkowników "gość" za największą patologie ero. A może by już sobie odpuścić te żałosne, powtarzane do znudzenia jak mantra gadki i po prostu zauważyc w Nim coś więcej? Wystarczy poczytać czasem, nawet z doskoku, jego wypowiedzi na Rzece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nastepnie poczytac jego pedofilska produkcje w kominiarce. To bardzo wartosciowy czlowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki jest wlasnie Krzysiek. To bardzo wrażliwy chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa ilu pelikanow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak mi kobieta w oczy powie "masz mieć kase i nie interere mnie jak to zrobisz bo życie kosztuje" To oznacza, że jest szczera wobec mnie i ja wiem na czym stoje. xx czyli jak jest 100% materialistką, to znaczy, że jest szczera ? To daje Ci poczucie bezpieczeństwa? Jak tylko stracisz umiejętność zarabiania kasy, to sobie pójdzie. Też szczerze powie: Spadaj. Tego chcesz? X Materialistą to ja jestem, a jej szczerość co do kasy nie oznacza, że mnie zostawi w chwilowym braku kasy. Jak kobieta będzie widziała u mnie zaradność i smykałke do zarabiania, to jest to sygnał dla niej że nie ma do czynienia z nieudacznikiem. I oznacza to dla niej, że zajme sie nią. Musi mieć poczucie bezpieczeństwa i w obecnych czasach właśnie kasa jest bezpieczeństwem nawet jeżeli ona zarabia. Facet bez kasy jest jak pet rozdeptany. Kasa daje komfort psychiczny. Bardzo lubie pieniądze, bo niemal wszystko moge za nie otrzymać. Dotaktowo jeśli będe miał z kobietą więż i nić porozumienia to będzie solidny filar i nikt nikogo nie zostawi w sytuacji jakiegoś niedomagania. Jak patrze po ludziach to w większości ich spoiwem jest wspólne dzieci, dom, kredyty, są nieprzyjemni dla siebie i nie widać tam uczuć wyższych. Nie zazdroszcze im i moja metodyka/plany są doskonalsze bo w oparciu o mocniejsze fundamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kresko wyolbrzymiasz przez rz ten post napisała wylogowana Renata nawet ona ma cię w dópie X Zjadło mi "r" Gdybym popełnił bląd to mielibyśmy napisane przez "ż" Nie widzisz, że mam polskie znaki ? Renaty tutaj nie ma, a ty nie potrafisz manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtwm dziś Cześć. :) Czytasz mnie tam hehe ? Postaram sie nie edytować tak szybko moich produkcji. Nazistowskie psychiki ostatnimi czasy badam, aż prysznic musze póżniej brać. :D Jak sie czujesz ? :) Krzysiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×