Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Terixiu - ❤️ tak myslałam, że to będzie zespół jelita wrażliwego. Nabywa sie go z róznych powodów. Ja też miałam ten problem, jelita mi skakały, cały czas „żyły własnym życiem” :D Po pół roku brania siemienia mi przeszło - ciesze sie,że dostałaś leki i ukróci to Twoje problemy gastryczne. ❤️ Ja mam wizyte u gastrologa 14 marca, pewnie ustalimy kiedy zrobi kontrolną kolonoskopię. Mam nadzieje że nieprędko bo to po kolono mi jelita harcowały. Trzymam kciuki za Twój spokój w brzuchu Terixiu :D Okazuje sie że tyłek jest jedną z ważniejszych części naszego ciała :D:D:D Jak te sprawy idą dobrze to świat łatwiejszy do „strawienia” jest. Miłego wieczoru dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix napisze Ci,też controloc brałam kilka lat.I tez własnie dzisiaj odstawiłam bo moze własnie ten niby niewinny lek wpływa na moja watrobę.Nie wiem jak długo uda mi się bez tego leku ,ale nie jem nic słodkiego ,nie ma kawy ,jak widze ze cos nie tak to biore łyzeczke ostropestu(tylko jakos nie moge jeśc ostropestu tzn pic tylko jem na łyżeczce) Kiedys taka ukrainka( Nie wiem znachorka moze? ale i lekarka) zasugerowała mi ze na problemy żoładkowe wziac zamiast controlocu łyzeczkee czarnuszki.Naprawde to pomaga. Nawet stosowałam ale potem łatwiej było mi wziac własnie controloc.A jak juz pisałam odstawiam wszystko to i to. Odnośnie leków od ciśnienia wiem ze głupota,wiem,własnie lekarz kazał mi brać połowe dawki.Na razie cisnienie około 150,a jakby co to lek mam. Głowizna nie boli,zero objawów innych. Terix zespól jelita to długie leczenie.Ale dobrze ze znasz diagnoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo każda wzmianka o lepszym samopoczuciu Filemonka poprawia moje:) cieszę się jak dziecko, że mu się poprawia i mocno trzymam kciuki za dalsze postępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - hi hi - od 1,5 roku jem ziarna na sniadanie, musli sama robie, sama prażę ziarne itp ale jak zasypiam to marze o innym jedzonku, o tym co sobie uszykuje na II śniadanko :D Czasem uszykuje a czasem pozostaje na musli do obiadu ;) Mam dość ziaren ale wiem że to konieczność - nie chce więcej harców jelit a i cholesterol w ryzach jest przy okazji ;) Pozdrawiam - jesteś dzielną Dziewczynką ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie jest nas więcej Daisy uwazaj nie skacz po taboretach. Teklo cieszy mnie apatyt F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo Plotko oświećcie mnie na co jest ten controloc? na zgagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko teklo a mi siemie wcale nie podchodiz,wszystko przetraie a tego nie mogę.Zmuszałam sie juz wiele razy.Kiedys próbowałam jeść łyzeczka ,dawałam rade ,ale ktos mi zasugerował ze nie rozpuszczone siemie moze zlepic jelita i sie boje tak jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no właśnie drugie śniadanie to jest to;) nawet jak to jest biały ser posypany pieprzem i solą, albo w wersji ecxlusive;) z papryką, szczypiorkiem i ogórkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko miałam skrupóły że może Was tym zanudzam ale skoro tak to kolejny sukces F : dzisiaj wskoczył na łóżko i starym zwyczajem kazał sie przykryć moją kołdrą. Za chwile wyszedł i pozostał do wieczora NA kołdrze. Dzisiaj rozmawiałam z wetem bo miałam wyrzuty sumienia że samo mięso daje \kotu. Wet mnie uspokoił że koty są mięsożerne i jeśli mu tak smakuje to spokojnie moge mu podawać do czasu kiedy wrócą jego stare nawyki. On dostaje moczopędne leki i na razie (mysle że z tego powodu) nie ma ochoty na suche jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko jest to lek na zgage,niby ja nie mam zgagi ale taki niesmak często w ustach,własnie bardzo pomagał.Ja mam przepukline żoładka i brałam własnie na to.Jak ma sie problemy żołdkowe własnie lek ten sie stosuje na ochrone żoładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam lubię siemię, mielone zaparzone i nie szkodzi, że czasami robią się glutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko - na widok siemienia miałam kiedyś odruch wymiotny - ale jak mus to mus. Przywykłam i nawet traktuję je jako herbatkę relaksująca :P:D Zulko - moim ulubionym jest razowa kromka chleba z masłem i pomidory pomidory pomidory i jeszcze raz pomidory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko moze jutro rano jeszcze raz podejme próbe.Wszystko zjem a tego nie moge,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo napisz ile dajesz łyzeczek na szklanke wody?Moze dawałam za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami męczy mnie zgaga (np. po wodzie mineralnej, albo herbacie owocowej), wtedy biorę renni albo łyknę malox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy dość grubo zmielonym siemieniu i wypijanym na ciepło glutków jest niewiele A sam olej lniany znam i często używam do dresingów sałatek - to ten sam smaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko mozesz sobie kupic na zgage tez pomaga mleczko gaviscon,od razu odczujesz ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko - miele sama w malakserze ( tym małym rozdrabniaczu) i daję 2 pełne łyżeczki na szklanke mieszam i jeszcze ciepłe wypijam. Robie to przed śniadaniem, drugą wypijam w południe i trzecią przed spaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako żem leń pierwszej wody;), kupuję siemię mielone odtłuszczone, sypię dwie łyżeczki i zaparzam i mieszam. piję wyłącznie ciepłe i smakuje mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jutro napisze czy dałam rade sie przemóc,woem ze i Daisy pije siemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tyle śniegu,ze nawet na mojej malej uliczce dzis pojawiał sie spychacz,droga więc przejezdna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko muszę się pożegnać - powinnam skupić się na pisaniu, a idzie mi jak krew z nosa:o dzięki za pogaduchy:) Teklo i Tobie też:D trzymajcie się dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się cieplutko Dziewczynki Zulko 👄 Plotko 👄 Wszystkim dobrej nocy ❤️ Orsejce przespanej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczynki Zulko duzo weny Ci zycze w pisaniu a Tobie Teklo przespanej nocy z F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zulka controloc brałam, bo mam nadżerki błony śluzowej żołądka, a controloc neutralizuje kwasy żołądkowe. Na pewno pomagał, ale w pewnym momencie, został przedawkowany i zneutralizował mi kwasy trawienne w jelitach - wyjałowił. A ostatnio poprzednia gastrolożka zwiększyła mi dawkę z 20 na 40:( Mam nadzieję że ta trafiła i coś mi pomoże. Plotka ja na widok zaparzonego siemienia dostawałam cofki:P Teraz przywykłam i nawet mi smakuje:P Tekla dobre wieści w sprawie pana Kota, oby tak dalej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×