Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Cześć kochane dziewczyny Ja już nie będę wam opowiadała o chorobach bo to nieciekawy temat :-p. W sobotę mam kolonoskopię i boję się jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zima normalna, śniegu niezbyt dużo - nie to co pamiętam z dzieciństwa :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smog wreszcie ustąpił a moje siedlisko było gorsze niż Kraków czy Rybnik itp - tylko że małe to nie głoszą. Ale od kilku lat trwa walka z trucicielami lokalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wracam powoli do normy, muszę dbać o siostrę - została sama w wielkim domu, dzieci bardzo daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze czeka nas trochę spraw urzędowych a to jet najbardziej męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę babcią!!! :-D Tzn już jestem ale po 18 latach to jakby całkiem coś nowego ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko było wszystko ok! Dziadek pęka z radości i aż się boję, że wpadnie w uzależnienie :-p bo od 5 dni pyta czy wypijemy toast :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo uskrzydlone 🖐️ i kawusie, herbatke podaje (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie minus4 a ma być minus2. Mrozów trzaskających nie ma i nie będzie. Dzisiaj jest pełnia i można będzie o północy obserwować zaćmienie księżyca a nad ranem przelatującą koło niego kometę. BeTulko gratuluje ❤️ ❤️ ❤️ domyślam się że to młodzi niedawno zaręczeni? bo nie napisałaś ;) Nie bój sie kolonoskopii - pisałaś że na luksusowym oddziale to będzie - oddaj sie w ręce lekarza i myśl: co ma być to będzie, będzie dobrze ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko tak samo smogowy jest w mojej wsi :O Mamy jeden punkt pomiarowy, w porywach wskazywał powyżej 400 jednostek a wieś położona w lasach i wydawałoby się że tak super-hiper. Teraz troche ruszył wiatr i jest ok 60. Moja małżowina zainstalował sobie w smartfonie aplikacje "Kanarek" i sprawdza teraz codziennie ;) Śniadanko http://2.bp.blogspot.com/-YL1FMqQGC2Y/VMvWqaVhRfI/AAAAAAAAByE/gz3o9H3PozA/w1200-h630-p-k-nu/SAM_6615.JPG 🌻 http://intopassion.pl/wp-content/uploads/2015/01/racuchy1-1024x766.jpg i lece 🖐️ miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tyle słońca w całym mieście...:D Świat zrobił się piękny a wystarczyło parę promyków. Chociaż na termometrze -5 , jest bardzo przyjemnie. Betulka gratki, będziesz babcią czy żoną dziadka:D Tekla dzięki za kawę i śniadanie. Skubnę chociaż trochę żółtka ze środka:D:D:D Jak wytrwam do północy, będę obserwowała:D Plotka przypominam o tabletce:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla ja też używam szamponu dermena, ale nie widzę spektakularnych wyników. Kończę pierwszą butelkę. Wydaje mi się że lepszy był 4long.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Ja normalnie nie wiem jak to jest że u mnie -15 a Wy macie lekki mrozik😭 Teeklo Śniadanko mniam,pyszniutkie.A za fotki serdeczne dzięki👄❤️ Jak patrzę na F to sama mi się gęba haha,taki z niego fajny chłopczyk. Betulka Łał,wielkie ŁAŁ zostaniemy babciami;). Cieszę się razem z Wami i chętnie opiję tą radosną nowinę.Jak chodzi o badanie to nic nie napiszę bo nie bardzo wiem co?.Dzisiaj już ze spokojem podeszłabym do niego ponownie choć zaraz ,,po,, byłam he,he mocno rozemocjonowana.Niektórzy jednak całkiem spoko przechodzą to badanie.Moja siostra całkiem niedawno miała i pomimo zrostów po wszystkim z ulgą stwierdziła że było okej i cały strach niepotrzebny.Zatem Betulka dobrze że się boisz bo jak człowiek przygotowany na najgorsze to rzeczywistość okazuje się być łatwiejsza do strawienia.Ja podeszłam bez strachu i na luzie no i ciut mnie zaskoczyło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pełnia księżyca już minionej nocy była imponująca.O zaćmieniu i komecie nie wiedziałam,dzięki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix i u mnie po tylu dniach ze śniegiem nareszcie wyszło słońce.Promienie słońca jak w lustrze odbijają się od śniegu i nieźle dają po oczach.Jednak masz rację pomimo trzaskającego mrozu słońce zalewa serce falą gorąca:D Wanilko Bardzo mi przykro z powodu śmierci koleżanki:(.To wszystko tylko utwierdza mnie w przekonaniu że musimy cieszyć się każdą chwilą i brać z życia bez odkładania na jutro co się da.Bo jutra po prostu może nie być:(. Ploteczko i ja przypominam o tabletce na nadciśnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja siostra właśnie dzisiaj polecała mi jakiś szampon taki dobry na wypadanie włosów ale kurtka zapomniałam nazwy.Jak sobie odświeżę hi,hi pamięć podpowiem:p. No nic dziewczynki udanego dnia a dziś mamy piątek piąteczek piątuniunio;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem na chwilke Terix,daisy tabletka wzieta.Nie wiem moze ten ból głowy z tego powodu choc tak jak pisze tekla przyczyn moze byc wiele.Ja podejrzewam ze moze cos byc z zatokami.Wczoraj przeleżałam w łózku prawie cały dzień,bo broniłam sie od tabletki.Dzisiaj wstalam głowa juz lekko boli,nie tak jak wczoraj. Nawet weszłam na tobret ,sprzątnelam 2 szafki w kuchni.I dziękowac nie spadłam jak Daisy.Tylko bardziej uważałam.Betulko gratulacje,wreszcie cos przyjemnego na forum.A badanie musisz jakos przetrawic,choc wiem łatwo powiedziec.Mam nadzieje ze w znieczuleniu? jesli tak to nie bój sie,ja ostatnio czesto jestem u gastrologa i ludzie chwala,zero bólu. Daisy u mnie tez mróz,ale mam dzis duzo słoneczka. Teklo zaraz lece na poczte bo do tej pory małzyk kompa okupuje. Terix i co odstawiląs controloc,jak sie czujesz bez niego.Wziełam i ja ulotke i jak byk pisze ze przy długotrwałym stosowaniu ma;ezy kontrolowac watrobę.Juz nie biore chyba 3 dzien i ja jakos daje radę.I napisze wypilam len.Takze Daisy przylacz sie tez do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nascinałam pelargonii,postawiłam w słoikach,Musze poczekac az mróz spadnie bo nie chce mis sie isc do pomieszczenia pod schodami gdzie trzymam doniczki.Baran ze mnie,na jesienie nie zabrałam do piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie bliskiej tez urodziło sie dzieciątko kilka dni temu.Następne tez w drodze,moja siostra zostanie babcia juz niedlugo.A moi sie nie spieszą,zięc sie śmieje ze poczekaja az my przeprowadzimy sie do L i to najlepiej jak najblizej nich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na krupnik z kaszą pęczak i pierś kurczaka gotowaną Tekla dopiero zajrzałam na pocztę, ależ F kawaler. Zadowolony że mógł się popisać przed Dziadkami. A Dziadkowie wniebowzięci:D Betulka patrz i odliczaj czas:D A teraz leć zapłać ZUS:P Plotka na razie nie odczuwam żadnej zmiany, może po kilku latach faktycznie więcej robi złego niż dobrego. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja już na ścisłej dietce, o 16 zaczynam spijać "ambrozję":-p. Zapomniałam napisać Teklo, że zdumiałam się pozytywnie jak zobaczyłam F :-). Ależ to już facet jest! Zapomniałam, że dzieci tak szybko rosną :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u mnie też piękne słoneczko i ok. -4 , fajny mrozik. Też mam kanarka w telefonie i codziennie sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiemy jeszcze czy będę babcią czy żoną dziadka :-D, za wcześnie. Dowiedzieliśmy się, że od jakiegoś czasu młodzi się starali a coś "piknęło" przyszłą mamusię już po zaręczynach i poszła do dr :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się na chwilę położę, może prześpię oczekiwanie na jutrzejszy dzień. Badanie oczywiście w znieczuleniu :-). To do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek 🖐️ i kawusie (__)? (__)? herbatke podaje (__)? (__)? U mnie minus5 i piękne słońce W nocy wstawałam siku i widziałam zaćmienie księżyca, komety nie bo do takich poświęceń nie byłam zdolna :P BeTulko trzymam za Ciebie kciuki ❤️ Masz ze znieczuleniem - super. Ja miałam wszystkie 5 razy na żywca i też musiałam przeżyć. Terixiu mam nadzieje że dermena spełni jednak moje oczekiwania, przestały mi się "sypać" włosy ale wiadomo: to sprawa wieku, hormonów i.in. i może najlepszy szampon niewiele zdziałać. Zapisuje sobie nazwe Twojego serum ;) Terixiu ❤️- zjadłam wczoraj Twój krupniczek i kurczaczka ale musiałam biec bo o 18.00 mieliśmy wernisaż nasz klubowy ostatnich dokonań. Było bardzo przyjemnie. Zawisł mój tryptyk z owocami. Zostawiam śniadanko http://www.jajabrychcy.pl/wp-content/uploads/2016/04/jajecznica-z-suszonymi-pomidorami-806x393.jpg 🌻 http://cdn.doradcasmaku.pl/dynamic/e/e8f5/c17c/77b9/37dd/6a92/ed39/5088/4ba2/original_fit-978-460 🌻 https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/767x0/sniadaniowa-kanapka-z-szynka-i-swiezym-ogorkiem.jpg Zajrze później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo ..dzięki za kawunie :) U mnie słonka brak ...ale nie pada nić :) Terix... nie wiem czy to dobrze czy nie ale ja zawsze mam przepisywany Polprazol nigdy nie chciała mi dać controloc ani bioprazol tylko własnie polprazol w miesiącach letnich każe mi zawsze zrobić przerwe :O Beaulko ..trzymam kciuki ❤️ milego dnia wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się jak zwykle spóźniona :P To ja powinnam fruwać po kafe, a ja ciągle Was gonię :) No i dogoniłam :D U mnie dzisiaj świeciło słoneczko, ale śnieg dalej leży i zima nie popuszcza W każdym bądź razie i tak bliżej do wiosny :D I tego się trzymamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×