Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Witajcie wieczorową porą Betulka gratuluję i wyobrażam sobie jak się cieszysz:) warto było czekać:) Teklo za pyszne śniadanie duży buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka melduj się jak samopoczucie po badaniu? Fruwająca najważniejsze, że nas znalazłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś miałam zajęcia do 16, jutro na szczęście do 14, w poniedziałek do pracory, a we wtorek... pisałam Wam kiedyś, że w walentynki mamy spotkanie z pewnym przystojnym panem, mimo wskazówki żadna nie zgadła:P dobra wiem, nie zwróciłyście na to uwagi:P niemniej muszę się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak udał się wernisaż? masz fotki? chętnie pooglądamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane Gdy dojechałam to się dowiedziałam, że badanie troszkę się opóźni - bagatela 2 godz :-D. Ale spoko, w takich warunkach i za darmo ;-) mogłam czekać i do wieczora. Jest wszystko ok, p. dr powiedział, że piękne, ślniące jelitka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
Heloł, a co to za puchy??? Betulka cieszę się z Twoich dobrych wyników:) pewnie będę ruda, bo wylogowało mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda mimo, że się zalogowałam, kie licho:o mnie katar przeszedł, za to moja połowa poległa, od wczoraj kicha i smarka, dziś doszła gorączka 38,7:o a same wiecie, jak to jest kiedy facet choruje:P masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już za późno, ale jutro zaaplikuję mu acc optima,powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór No pusto dziś...ale jeśli było tak pięknie jak u mnie to się nie dziwię :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka wiem jak to jest i wyrazy współczucia nie M tylko Tobie :D No może jego też trochę trzeba pożałować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja się żegnam, a tu niespodzianka:) cześć Betulka, cześć Fruwająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka moja koleżanka niedawno miała kolono i mówiła, że do picia miała jakieś dwie saszetki, które rozpuszczała w wodzie i nie było to złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca :-D, muszę kupić coś na "mózgownicę" bo coś za często się mi zdarza :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś nie mogłam przypomnieć sobie nazwy amfiteatru:P też muszę zacząć łykać jakieś ginko biloba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, ja miałam 4 saszetki i musiałam wypić 4 litry - było to obrzydliwe bo słodko-słone :-p. Dobrze, że przeczytałam że można doprawić sokiem z cytryny. Wycisnęłam chyba 20 cytryn i poszło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piłam więc nie wiem, ale wierzę na słowo. zresztą już te 4 litry mnie przerażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×